Nijolė Kovaliova – Socialdemokratų partijos Pagėgių skyriaus pirmininkė

2019-02-22

„Aš, Nijolė Kovaliova, esu socialdemokratė, mano šeima – socialdemokratai, galiausiai, mano profesija socialdemokratinė...

Mane pažįstate kaip Nijolę, gimusią, užaugusią, dirbančią čia, Pagėgių krašte ir kaip Pagėgių savivaldybės socialinių paslaugų  centro direktorę. Su vyru Michailu turime dvi puikias dukras ir  penkis anūkus. Dukrą  Aušrą, Pagėgių A. Mackaus anglų kalbos mokytoją,  mūsų partija iškėlė kandidate į Pagėgių savivaldybės merus. Dukra Laura su šeima gyvena Vilniuje. Ji verslininkė, Rumunijos garbės konsulė Lietuvoje, International business women network prezidentė, Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų viceprezidentė.

Aš dirbu mėgstamą socialinį darbą  nuo 2000 metų, įsikūrus Pagėgių savivaldybei. Nuo 2004 metų – Socialinių paslaugų centro direktorė. Dėl šios veiklos mane, manau, ir pažįstate. Nenorėčiau savęs girti, tačiau kaip kitaip priminti nors kai kurias savo iniciatyvas, dirbant šį darbą.

Manau dar nespėjo pamiršti Savivaldybės gyventojai, kad prieš keletą metų nebuvo jokios „bėdos“ dėl vaikų priežiūros.  Kiekvienoje didesnėje gyvenvietėje buvo įsteigti vaikų užimtumo kambariai pagal poreikį, kuriuose vaikai buvo prižiūrimi ir visą dieną, ir tik po pietų, kuomet  pasibaigdavo pamokos.   Ypač daug vaikų buvo Vilkyškiuose, ne ką mažiau Pagėgiuose, Šilgaliuose, Vidgiriuose, Natkiškiuose. Neįgalūs jaunuoliai turėjo galimybę važinėti į Tauragę, į jiems pritaikytą centrą su naujutėlaičiu autobusu. O kiek pagyvenusių žmonių buvo prižiūrima, kol jų artimieji dirbo, kiek buvo sukurta  darbo vietų šioms paslaugoms teikti? Apie 40.  Didžiulę finansinę paramą gavo Savivaldybė šiam projektui.

Jau kelinti metai vis daugiau ir daugiau pagyvenusių, neįgalių asmenų naudojasi socialinėmis paslaugomis. Mes džiaugiamės kad galime teikti paslaugas, padėti šeimai, tačiau ne mažiau džiaugiamės kad vis daugiau ir daugiau asmenų gali dirbti  teikdami paslaugas. Per mano vadovavimo laikotarpį Socialinių paslaugų centro veikla išsiplėtė ir ji nukreipta į visas gyventojų grupes. Nuo pagalbos jaunai šeimai, iki senyvo, pagyvenusio asmens, žmogaus, „neatlaikiusio gyvenimo sunkumų“. Mūsų partijos kandidatų į tarybą sąraše – nuoširdūs, gražiomis savo šeimomis besididžiuojantys, jauni ir vyresni, padoriu savo elgesiu užsitarnavę aplinkinių pagarbą socialdemokratai ir nepartiniai kandidatai. Mūsų visų tikslas - dėmesys kiekvienam Savivaldybės žmogui - jo gyvenimo sąlygoms, medicininiam aptarnavimui, švietimui, išsilavinimui, užimtumui, galimybei kurti darbo vietas,  pasinaudoti socialinėmis paslaugomis bei pasirūpinti   oria senatve.

Balsuokite už Lietuvos socialdemokratų partijos sąrašą Nr. 4 ir kandidatę į merus Aušrą Zongailienę.

Dėkojame už pasitikėjimą.

 

Politinė reklama bus apmokėta iš Lietuvos socialdemokratų partijos Pagėgių skyriaus politinės kampanijos sąskaitos. Užs. Nr. 2019/02/22-10


Foto galerija

Apklausa
Ar gerai, kad pasuose bus galima rašyti asmenvardžius su q, x, w raidėmis?