Šilutės policijos veiklos rezultatai geriausi apskrityje

2019-02-25, Sergėjus GVILDYS

Praėjusiais metais visuomenės pasitikėjimas policija išaugo iki 81 procento, 2018 m. fiksuota mažiau nusikaltimų nei 2017-aisiais, o saugiausiomis seniūnijomis įvardintos Usėnų ir Katyčių. Anksčiau daugiausia buvo įvykdoma vagysčių, tai priėmus įstatymo pataisas, šią poziciją užėmė smurtas.

Saugiausia Katyčių ir Usėnų seniūnijose

Šilutės rajono policijos komisariato viršininkas Artūras Mikalauskas antradienį Šilutės bendruomenei pristatė 2018 metų policijos veiklos ataskaitą. Policijos darbo rezultatų pristatymo taip pat klausėsi būrys rajono veikėjų: Šilutės rajono meras Vytautas Laurinaitis, mero pavaduotojas Algis Bekeris, Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Virgilijus Pozingis, Savivaldybės tarybos nariai Sandra Tamašauskienė, Lijana Jagintavičienė, Arūnas Pupšys ir kt., Tauragės apskrities vyriausiojo komisariato viršininko pavaduotojai Mindaugas Noreikis ir Vygandas Mylimas, kapelionas Remigijus Saunoris, įvairių įstaigų vadovai, seniūnai, bendruomenių, namų bendrijų pirmininkai ir gyventojai.

Šilutės PK viršininkas A. Mikalauskas pasidžiaugė aukštu įvertinimu – visuomenės pasitikėjimas policija sudaro net 81 proc.. Pristatydamas kriminogeninę padėtį rajone pareigūnas pažymėjo, kad saugiausios yra Katyčių ir Usėnų seniūnijos, o geriausiai dirba komisariato Veiklos skyriaus vyr. tyrėjos Vaidos Višinskaitės grupė. Per 2018 metus Šilutėje ir rajone užregistruota 639 nusikalstamos veikos, o tai yra mažiau nei 2017 metais.

Dominuoja smurtas

Dominuojančios nusikalstamos veikos rajone yra fizinio skausmo sukėlimas ir nežymus sveikatos sutrikdymas (26 proc.), vagystės ( 21,6 proc.), kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo pažeidimai ( 13,7 proc.). Jei anksčiau daugiausia buvo įvykdoma vagysčių, tai priėmus įstatymo pataisas ir įvedus baudžiamąją atsakomybę už fizinio skausmo sukėlimą ar nežymų sveikatos sutrikdymą, paaiškėjo, kad šios nusikalstamos veikos padaroma daugiausia. Fizinio skausmo sukėlimo ir nežymaus sveikatos sutrikdymo veikos padarymo pagrindinė priežastis - alkoholis. Šios veikos suaktyvėja socialinių išmokų dienomis, teigė A. Mikalauskas. Sunkių ir labai sunkių nusikaltimų kategorijoje dominuoja nusikalstamos veikos, susijusios su psichotropinėmis ir narkotinėmis medžiagomis ir matoma didėjimo tendencija. Nužudymas praėjusiais metais registruotas tik vienas, tačiau rezonansinis ir buvo pareigūnų operatyviai išaiškintas. Taip pat registruoti du išžaginimo atvejai.

Vagysčių išaiškinama tik trečdalis

Sunkiausia pareigūnams sekasi išaiškinti vagystes, jų išaiškinamumas sudaro 33 procentus. Komisariato viršininkas A. Mikalauskas mano, kad pagrindinės priežastys, apsunkinančios vagysčių išaiškinamumą sudaro tai, kad vagystes įvykdo asmenys, atvykę iš kitų rajonų arba pavogti daiktai išvežami realizavimui už rajono ribų. O šiuo metu kriminalinės žvalgybos padalinyje dirba tik du žmonės, planuojama įsteigti dar du etatus. Tačiau, ar ne čia slypi mažo vagysčių išaiškinamumo tikroji priežastis, apie kurią nutyli policijos vadovai? Sutelkus dėmesį į operatyvų reagavimą ir kitų svarbių funkcijų atlikimą, buvo negailestingai sunaikinta vietinė operatyvinio darbo grupė, kuri ant savo pečių kažkada nešdavo viso komisariato nusikaltimų išaiškinamumą.

Daugiausia fiksuojama leistino greičio viršijimo atvejų

2018 metais buvo pradėti 69 ikiteisminiai tyrimai dėl vairavimo apsvaigus nuo alkoholio (BK 281 str. 7 d.). Vien Šilutės mieste ir seniūnijoje nustatyti 33 tokie atvejai. Taip pat stebima kelių eismo taiskyklių pažeidimų augimo (64 proc.) tendencija. Nustatyta net 6990 kelių eismo taisyklių taisyklių pažeidimo atvejų, iš kurių apie 5000 leistino greičio viršijimo atvejai. Iš tikrųjų, ši tendencija neturėtų stebinti, jei prisiminsime, kad 2018 metais visoje šaluje buvo įjungti sektoriniai greičio matuokliai, į gatves išriedėjo daugiau nežymėtų policijos automobilių. Antroje vietoje tarp kelių eismo taisyklių pažeidimų  – kelio ženklų reikalavimų nesilaikymas. Dažniausia pažeidžiami kelio ženklų „Sustoti ar stovėti draudžiama“ reikalavimai.  Eismo saugumo ataskaitoje 2018 metais matomas įskaitinių  (kai sužalojami ar žūva eismo įvykių dalyviai) autoįvykių didėjimas, nors praėjusiais metais rajone žuvo vienas žmogus, kai tuo tarpu 2017 metais trys.

Bendradarbiavimas su visuomene

Taip pat policijos vadovas informavo visuomenę, kad komisariato pareigūnai įvykdė du prevencinius projektus jaunimo tarpe, prie kurio finansiškai prisidėjo Šilutės valdžia, skirdama 750 eurų. Taip pat buvo vykdomos kitos prevencinės priemonės, pasitelkiant aktyviąją visuomenę ir bendradarbiaujant su kitomis struktūromis. Taip pat policijos vadovas kvietė visuomenę aktyviau padėti policijai, informuoti apie pastebimus pažeidimus, neteisėtas veikas. Savivaldybės vadovai pasidžiaugė darniu bendradarbiavimu su Šilutės policijos pareigūnais ir palinkėjo sulaukti dar didesnio gyventojų pasitikėjimo. „Juk kai žmonės jaučiasi saugūs, jie tampa žymiai laimingesni. Linkime sėkmės jums saugant mūsų kraštą“, – sakė meras V. Laurinaitis. Visumoje pagal darbo rezultatus Šilutės rajono policijos komisariatas tarp Tauragės apskrities policijos įstaigų užima lyderio poziciją.

 Policininkams sėkmingai dirbti palinkėjo ir Šilutės klebonas R. Saunoris. Jis reaguodamas į dažną pažeidėjo pasiteisinimą policininkams, pašmaikštavo: „Jeigu liemenes ir prožektoriukus žmonės laikys namuose, mes bažnyčioje paskelbsime - jei mašina pervažiuos be atšvaito, laidosime be bažnyčios".


Foto galerija

Straipsnio komentarai

..2019-02-27
tu nelabai supranti ką reiškia "sėkmė" trojos arklininkystės karinio verslo procesuose. Galvok apie tą nesamonių mašiną, kur tau tik atrodo kad mašina stovi tavo teritorijoje. Jinai tokia didelė kad vienu metu apraizgiusi visą pasaulį. Sėkmė visiškai nereikalinga , nes viskas garantuota kaip kokioje kelionėje į viešbutį egipto kurorte. Aš deims viduje nesu būvęs tad negaliu komentuoti kažką apie maistą, valgius, gėrimus, aptarnavimą, tt tai yra ne pirmaeiliai dalykai žiūrint iš tų pusių kurios reguliuoja šiuolaikinį verslą. Kas liečia rožyčių žydėtojų adaptuotą magišką MAGA šūkį tai čia irgi negali suprasti kitaip kad čia kažkokie piratiniai vikingų brexitiniai informacinio karo išsidirbinėjimai. Nu žinai jie daro "nuostabią" kur šilutės istorija perrašoma taip kad kad parklupdyti jus verčiant jus garbinti išgalvotus stabus. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
to.....2019-02-27
" vanduo " bus tokios formos , kokią suformuos vandenį supantys kūnai ir veikiančios aplinkoje jėgos ir kiti fizikiniai veiksniai : temperatūra , slėgis , vandens sudėtis ir tt . Ir formos bus vienodos , sudarant aplinkos sąlygas vienodas Kinijoje ar Lenkijoje ...
Įdomu , jei kažkam nesisekė su kavine DEIMS , kaip jam seksis " padaryti Šilutę ir vėl nuostabią " ?
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2019-02-26
nu tame ir esmė kad tu negali apibrėžti kažko neapibrėžiamo. visi apibrėžimai yra melas. pabandyk apibrėžti vandens formą. tu gali įpilti vandenį į stiklinę ir sakyti kad va vanduo yra stiklinės formos, nesvarbu ar pusiau pilna ar pusiau tuščia ar net audra stiklinėje. žinai iš tos pusės žiūrint stiklinė yra vandens "kūnas". Gali net užšaldyti vandenį stiklinėje ir išimti vandenį iš stiklinės ir tas vanduo atrodys tarsi paveldėjęs visas stiklinės formas. Toliau garai ir debesų technologijos, aukšto slėgio vandens panaudojimas kur lašas po lašo vanduo gali perpjauti net deimantus ką jau kalbėti apie stiklines, tt. Nu žinai čia visokios ostapininkų filosofijos kad mazgoti mazolius nuostabaus proto įkalintiems kaliniams. Su tokiais vaizdingais pavyzdžiais gali lakiai dvimatei vaizduotei įrodinėti bet kokias asociacijas kurios atsispindi iš trimatės atskaitos sistemos. Tad tavo dėmesys jau yra kažkokia valiuta laiko atžvilgiu. Nu tau kažkas įdomu tavo dėmesys prikaustytas prie kažko tau neaiškaus ar nežinomo - tu esi įkalintas savo dėmesio. Tai nereiškia kad tai nėra kažkas svarbu. Jugi mes čia nuo sovietų laikų išaugome ir nieko ir nežinome. Tad tu negali su logika bandyti kažkaip kažką susigaudyti su tais ostapininkais. Jie turbūt gali prieš tokius 10 sužaisti simultaną ir laimėti be didelių pastangų. Nu jeigu tu eitum pas tamašauskienę ar kitus kryžiuočius aiškintis kažką dėl kažkokių "dvasinių" sąvokų tai tas pats kas eiti aiškintis į lažybų kontorą ar kazino apie kažkokias neteisybes tavo kaip kliento atžvilgiu. House always wins. Čia tik atrakcionas. Ne ką reikšmingesnis negu pamyros ar budraitytės horoskopai ar čigonių būrimai iš tavo delno linijų ar kortų metimas taboruose. Nu jie tam ir yra kad kabintų žuvytes dideles ir mažas. Plenty of fish. For entertainment purposes only. Taip kaip jie surėdo įstatymus jie nedaro nieko nelegalaus, bent jau iš tos pusės kad nepagautas ne vagis. Nu aš apie tai kad tau kažkas atrodo nes jie valstybiniu atžvilgiu turi kažkokią teisėtumo aureolę, nors jeigu žiūrėti teisingumo ir teisės atžvilgiu čia yra visiškas talibanas kur mokyklose ir darželiuose tie kryžiuočiai jau lenda su savo drąsių kelėnų nesamonėmis. Nu taip kaip jie pateikia savo "tiesas" apie visą savo religiją yra prie geriausių ketinimų tik kažkokie briedai. Nugi luošina vaikus. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
to...... ką manai2019-02-26
Filosofijoje ir religijose labai dažnai „siela“ yra apibrėžiama štai tokiu apibrėžimu: „siela yra kūno ir materijos priešingybė“, tačiau iškėlus elementarų klausimą „kas yra pavyzdžiui materialios kėdės arba stalo priešingybė?“ iškart tampa akivaizdu kad apibrėžimas „siela yra kūno ir materijos priešingybė“ neturi jokios prasmės.

Religijose siela dažniausiai laikoma nemirštančia ir amžina; manoma, kad ji atsiskirianti nuo kūno mirties metu.

Tai kuom užsiima tas didelėmis ausimis tai niekaip nesuprantu.
Norėčiau šia tema su Sandra Tamašauskienie padiskutuoti. Moteriškė giliai tikinti , giedanti bažnyčios chore , tikrai turėtų atsakymą.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2019-02-26
nu matai tavo apibrėžimas irgi kažkokios patyčios. kryžiuočiai aiškina kad jūs esate bedieviai bjaurybės, kuriuos jie su savo misionieriška veikla kažkaip "gražina" kad nebūtum tokie šlykštynės. Atseit kadangi jūs nepažįstate dievo jūs ir negalit suprasti nieko apie jų neįkainojamas pastangas. Tame ir esmė kad "praktikuojantis katalikas" tai ir yra kažkas panašaus į "savanorišką gydymasi" psichiatrijoje. Praktikuojantis katalikas tai nereiškia kad tai katalikas, nes tokio dalyko kaip katalikas ir nėra. Tai yra karinė priedanga na ir tuo pačiu dviprasmybė. Kaip ir bet kuri kita religija įskaitant ateizmą. Nu jeigu tu žinai ir pažįsti dievą tai kam tau reikalinga ta katalikybė su visais tais kvailais metodizmais ir apeigomis primenančiomis akmens amžių? Aš apie "dievą" tai kalbu abstrakčiai tik tos pačios karinės apgaulės atskaitos sistemoje. Nu žinai čia jau yra teritorija kur neturėtų, bet yra naudojamas "žodis" kad pažymėti kažką. Žinai tas žodis nieko nereiškia išskyrus tai ką reiškia tam žmogui. Nu tame ir esmė kad iš tos pusės žiūrint jūs visi vis tiek esate visiški bedieviai, nesvarbu ant kiek tai būtų kažkas religingas. Kai jau kalba eina apie "lyderius" tai yra visiškai neaišku ką jie turi omenyje analizuodami ir interpretuodami "šventą" raštą. Švento rašto nėra ir nebūna. Kad jie taip gali šnekėti vadinasi jie tarsi kalba apie kažkokį objektą, kažkokį technologiją kuri yra jums neįkandama. Jūs esate akli ir jie dėl to jums ir yra reikalingi, kad nenuklystumėte į kitas skerdyklas pakeliui į jų kuruojamą krematoriumą. Tai nebūtinai nėra tiesa žiurint iš įvairiausių pusių pradedant nuo gerų ketinimų karinės apgaulės, kuri sukonstruota taip kad atrodytų kaip kažkas specialiai kaip kabliukas (pirk dramblį), kitas atvejis jeigu kažkas nuskriaustas nematantis nieko pro akis nes gyvena nuolatinėje ašarų pakalnėje, tt. Nu čia "viltis" kur medžiojami durniai.. Nu jeigu užkibai ant tokios kvailystės vadinasi esi zombis, kuris ir yra nevertas gyvenimo, nes jau praradęs sveiką protą ir savisaugos instinktą. Ta bet visos tos oranžinės daržovės apie dievo pažinimą tai yra ne ką daugiau vertos negu panašūs gražbyliavimai iš panašių ostapininkų lūpų kaip antai herbalife, oriflame, avon, amway, tt.. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
to...2019-02-26
Sielovada („sielų vedimas“) – kylančios pastangos pritraukti žmogaus sielą arčiau Dievo ir skatinti žmogų pažinti Dievą.

Manau 95 procentų praktikuojančių Katalikų nesugebėtų paaiškinti kas yra "sielovada "
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2019-02-26
nu čia irgi nors ir gerų ketinimų grindinys, bet tai ir įžeidinėjimas, tarsi lietuvos kariuomenė tai kažkokie zombiai kurie nežino ką daro ir kuriuos reikalinga ganyti kaip ąsilus. pats žodis "sielovada" tai kažkoks palyginti naujas žodis. Matai žodis "vada" tai irgi susisiekia su gyvulininkyste, veislininkyste, tt.. Gal jie čia lietuvoje išvedinėja naują sielos rūšį. Kažkokius biologinius ginklus. Tad čia visiškai neaišku kas ir kaip. Nu ant popieriaus tai skamba kaip kažkokia priedanga komunizmui, kur kryžiuočių džiazuojančios meginos vilkinčios gražulio kelnėmis po tamsiomis suknelėmis kažkaip yra gėris. Pažiūrėk į bernardinų svetainės logotipą. Ta jų akis žiūri iš kažkokių vaivorykščių. Nors tai labiau pas tuos amerikinius kryžiuočius yra žuvis. Nu atseit jėzus buvo žvejys. Popiežius jau yra irgi žvejys, bet tas kuris žvejoja žmones. Va gal dėl to čia ir yra šilutė žuvėjų kraštas? Nu čia jau kiti evangeliniai atgimimo smaluoti reikalai. Bet tame ir esmė kad tu negali imti ir nagrinėti "ordinariato" ir tų visų kryžiuočių tarsi tai kažkas kas egzistuoja tikrovėje. Paimk pavyzdį - įsivaizduok kariuomenę kaip kad šitą "nesamonių mašiną", kur kiekvienas iš tų rotorių, ašių, šriūbų, tt nieko naudingo neveikia nieko nedaro, bet visuomenei pateikiamas kaip kažkoks gėris.

www.youtube.com/watch?v=Bp4tGTNNi1I

Nu tas ordinariatas tai vienas iš tų rotorių. kaip tas šilutės ar bet kokio kito pasaulio miesto rotorinių ar sorosoptimisčių mafijos klubas, kuris turbūt iš to pačio karinio mechanizmo irgi nulypdytas. nu jeigu tu kiši kažkokius pagalius į tą ordinariatą tai visas organizmuos reaguos kažkaip, taip kad tau atrodytų kažkas. pvz kad tu kažką suprastum kad sugadinai kažką padarydamas blogiau negu buvo, arba apie tai kaip tu čia laimėjai prieš drakoną, nukirtai galvą, tt. Ta pati mašina tau pasiūlys švesti pergalę kartu.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
to..... ka manai ?2019-02-26
Lietuvos kariuomenės Ordinariatas įsteigtas 2000 m. lapkričio 18 d. Vatikano Vyskupų kongregacijos dekretu Christi discipuli, remiantis Šventojo Sosto ir mūsų valstybės sutartimi dėl Lietuvos Respublikos kariuomenėje tarnaujančių katalikų sielovados. Kariuomenės Ordinariatas rūpinasi karių, o taip pat civilių, dirbančių įvairiose kariuomenės institucijose, karo akademijų studentų bei jų šeimų narių sielovada. Kapelionai pasirengę padėti ir nekatalikams - kitoms konfesijoms ar religijoms priklausantiems kariuomenės žmonėms - kad ir jiems būtų suteikti atitinkami religiniai patarnavimai.

Įmonės kodas 192096669
Įregistruotas 2001-05-30
Oficialus pavadinimas LIETUVOS RESPUBLIKOS KARIUOMENĖS ORDINARIATAS
Registracijos adresas Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Šv. Ignoto g. 6
Teisinė forma Tradicinė religinė bendruomenė ar bendrija
Teisinis statusas Teisinis statusas neįregistruotas
EVRK 2 red. veikla Religinių bendrijų veikla
ESA 2010 sektorius Namų ūkiams paslaugas teikiančios ne pelno institucijos (kodas 15)
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
.. to kapeliono ausys2019-02-26
matai kad čia ne taip paprasta. visai yra vienu metu ir kunigas ir kapelionas, kuris jau yra labiau karinis terminas. Matyt čia nuo to žodžio kai pilami kapai ir kapeliai. Tad kas liečia tokias pareigas tai jau yra įsakymų vykdymai ir iš tos pusės žiūrint policijos viršininkas jau yra ne viršininkas, nes kažkaip prie visų įstatymų pradėjo galioti ir romos imperijos įstatymai surašyti kryžiuotinės daktarų grupuotės taborų kalba (lotyniškai). Nu žinai čia jau yra ne policija, bet citrinliemenių karo policija, kurie gali skaitytis civiliais ne vien todėl kad kariauja civilinį karą, bet kad jų gerais ketinimais iškedentų galingų plunksnų dėka karinė apgaulė tokia klaidinanti kad jų karas jūsų akyse yra lygus taikai. Nu jie kariauja žudydami labiau civilizuotai negu kad jūsų gyvenimas taip vadinamoje "taikoje" nuolatos riejantis, pykstantis, dalijantis, prasivardžiuojantis, užgauliojantis, pliotkinant, lipant vienas kitam ant galvų, badant peilius į nugaras, tt. Tuos visus nesutarimus aišku irgi panaudoja. Guli auksinė proga - negi sunku pasilenkti ir paimti?

Nu čia tokia teorija. Praktikoje ne viskas eina kaip sviestuotu sviestu patepta. Nu kaip su gyvulių ferma. Kas iš to kad jie atseit šneka kad augina ir skerdžia gyvulius "humaniškai", taip kad jeigu slapta vadinasi ir svetimo skausmo nebūna. Reik suprasti kad "slapta" tai nebūtinai nėra "atvira" vien dėl informacinių karinės kriptografijos pajėgumų.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
kapeliono ausys2019-02-26
Turint tokias ausis , tik belieka priimti celebatą ir pasirinkti kunigo kelią. Na, čia kaip būnant aukstaūgiui tampi krepšininku , o mažaūgiu tankistu. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2019-02-25
a tu čia kažkaip galvoji kad šundaktarauskaitės "prestižas" ir tie jos garbėtroškiniai apdovanojimai kažką reiškia apart žydinčių drąsių kelėnų neužmirštuolių dvoko? Pats pažiūrėk kokie brexitiniai stebuklingi gyvuliai yra užkabinti ant tos prezidentūros vėliavos ir herbo. Tarsi tie ir taip nelietuviški labai karingai nusiteikę lietuvos simboliai yra apsupti kažkokių keistų harry potter žvėrių dėmesio. Gal jie tuo dėmesiu valdo tą kardą? Jei tikėti istorija tai tie žvėrys diegia lietuvoje gyvulių fermos žvėryną jau nuo 1993 metų. Tad panagrinėk kaip ir kas čia uždarinėjo tą ignalinos atominę elektrinę. Kas liečia viešuosius ryšius ir geltonosios spaudos priespaudą tai tik viena iš daugelio medalio pusė. Nu ten atseit "leo" tai irgi kažkokie žvėrys kur gyvena garbingose (pride) grupuotėse. Panagrinėk jau dokumentus kur eina kalba apie sąskaitas kad pervesti pinigus už darbus. Nu jeigu žiūrėti į lietuvą kaip brexit baudžiamąją koloniją tai Nuclear Decommissioning Authority ir rūpinosi čia tos elektrinės uždarymu. Tame ir esmė kad lietuva vienu metu yra kolonija daugelio brexitiečių, ofšorų, vikingų, piratų, tt. Kaip koks guliveris supančiotas. Tad su ta ignalina jau visokie smaluotų biudžetų reikalai kur kyšo brexit anglių karalystės ragai ir suodžių kanopos, kryžiuočių keliai veda į romos taborus, ispanijos inkvizicijos, karas su terorizmu kur teroristai rūpinasi savo bombų švarumu, tt. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
to ....2019-02-25
įvesk į Google paiešką nuotraukos pasirinkęs " kapelionas Remigijus Saunoris ". Tada galėsi komentuoti Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2019-02-25
tad su cžv gestapo talibano aparteido teisėtvarka viskas ir yra labai įdomiai padaryta kad citrinliemeniams ir nieko nereikia tirti, nebent nori nusilaužti kojas, kojas, ragus, tt. tirant savo atvaizdus veidrodyje. Nu žinot čia kaip tie visi anekdotai kur pasakojami: skrido lėktuvu amerikietis, rusas ir lietuvis.. arba į barą įeina kunigas, rabinas ir ateistas, tt. Tai ir yra brexitinio jumoro anekdotai apie gumines pilietybes ar kvantines atskaitos sistemas, kurios zombiams yra neįmanoma perkąsti. Nu jums tik atrodo kad trys žmonės tada įėjo į barą ar trys skirtingų valstybių piliečiai skrido lėktuvu. Ten kalba eina apie James Bondą su trijų valstybių pasais kišenėje ar Jason Bourną kuris vienu metu gauna tris algas atlikdamas tokį sudėtingą vaidmenį kažkokiuose rakštisteinų operatyvinių metodų smaluotų biudžetų stalčiuose. Nu kas čia per pavardė "saunoris"? Nei šis nei tas Komentaras patinka Komentaras nepatinka
.. to didelės ausys2019-02-25
nepamiršk kiek pilkų atspalvių buvo nutylėta toje drąsiųjų kelių serijoje kur kažkada kai dar nebuvo telefonų kažkas apsimetęs ne tuom kuom yra tarsi koks telefoninis sukčius - šeriuotas su didelėmis ausimis ir dideliais dantimis guldėsi į lovytę mažą mergytę, nes jau buvo suėdęs tos mergaitės močiutę. Su tokiomis pasakomis nieko nežinosi. Gal tas vilkas tos mergaitės buvo labai išsigandęs - jeigu jisai vykdė kažkokių rakštisteinų įsakymus nešiodamas labdarinio šilko padelkas išlabdarintas iš močiutės spintos - jis tik gyveno pomirtinį močiutės gyvenimą pasinaudojant jos pensija, laukdamas patogios progos kad užpulti ir raudonkepuraitės garderobus. Nu žinai čia ir yra tie patys kryžiuočiai ir tie patys telefoniniai sukčiai. Jie gi ateina su labai įdomiu kardu, kur jie aiškina kad kardas yra lygus taikai, nes jie nuodėmingi nes būti nuodėmingam ty klysti yra "žmogiška". Turėjai pats saugotis jų, neįsileisti į vidų. Dabar jau per vėlai. Šaukštai, kuriais proto vis tiek neįkrėsi jau yra po pietų. Ty jūs esate zombiai. Nu ateit žmonės jau gimsta su kažkokiomis nuodėmėmis nes jie nežino jų taisyklių na ir neturi darbo kuris tuos žmones išlaisvintų tol kol jie to darbo turi. Nežinojimas neatleidžia nuo bausmės. Vadinasi jus visus reikia "šviesti" ir "mokyti" nuo pat mažens kad esate nuodėmingi zombiai. Nu čia kaip su jų žmogaus teisėmis. Atseit jeigu esi žmogus tai nereiškia kad tai duoda tau kažkokias teises, apart tai kad tu tik kažkoks gyvulių fermos vienetas. Tu turi teises tik tuo momentu kai jie tau jas duoda, per kažkokius garbės ir šlovės troškimo paradus. Nu jie nieko neduoda. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
didelės ausys 2019-02-25
nu bet ir ausys pas kapelioną nuo nuodėmių klausymo . Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2019-02-25
kažin nuo kada ir iš kur čia tas "kapelionų" etatas pas citrinliemenius atsirado? Matot kokia stuomeninė liemeninį "figūra" pas klebonėlį. Tarsi koks karinis specnazas. Kaip galvojate ar gražulio kelnės po ta sutana? Kokią algą jam moka iš visų mūsų kišenės CŽV gestapo talibano aparteidas? Čia kad nuodėmes operatyviai atleistų nuo kruvinų rankų kūrenant krematoriumuose dievų miško klipatėles? Jugi čia akivaizdžiai grubiai pažeidžiami kažkokie įstatymai kur apibrėžia valstybės ir bažnyčios atskirties teisinį reguliavimą. Kokią violetinę nosį krapšto teisingumo ministerija? Aišku čia tiesiami ir vaivorykščių tiltai, kuriems reikalinga bus bražuolių diversijos, nes kai cžv gestapas dabar "integruoja" visur visokius NATO keistuolių teatrus tai jugi dėl šventos svieto lyginimo lygybės tuojau bus reikalingi ir rabinai, imamai, staroverų popai, krišnaistai, jehovistai, tt. Visiems lygios teisės plauti kruvinas rankas. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kaip manote, ar bus antroji viruso banga ir vėl įvestas karantinas?