Pamario krepšinio tvirtovės varžovai neįveikė

2019-02-19, Sergėjus GVILDYS

Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionato kovose pamario sostinės komanda „Šilutė“ per paskutines trejas rungtynes iškovojo dvi įspūdingas pergales namų aikštelėje ir patyrė vieną apmaudų pralaimėjimą išvykoje.

Vasario 9 d. L. Eglinsko auklėtiniai padovanojo treneriui, šventusiam 30-ąjį jubiliejų, užtikrintą pergalę. Žaidimo gijas paėmę į savo rankas nuo pat pirmųjų minučių, šilutiškiai nepaliko jokių vilčių Joniškio „Delikatesui“ 89:68 (20:12, 20:22, 25:16, 24:18). Šiose rungtynės atakų lyderiu buvo jau antrą sezoną vilkintis „Šilutės“ marškinėlius amerikietis Jeffery Perkins. Jis atliko dvigubą dublį pelnydamas 23 taškus ir atkovodamas 10 kamuolių, Kyron Howard prisidėjo19 taškų, po 14 taškų pelnė Evaldas Džiaugys ir Mantas Šerkšnas. O jaunasis Rokas Nikitinas, sekdamas legionieriaus J. Perkins pavyzdžiu, atidarė savąsias „oro linijas“, pasižymėdamas dviem įspūdingais dėjimais į varžovų krepšį. Po savaitės „Šilutės“ NKL tvarkaraščio loterijoje iškrito dvejos iš eilės varžybos su vienu iš pirmenybių lyderių, Marijampolės „Sūduvos-Mantinga“ komanda.

Marijampolėje L.Eglinsko kariauna, įkvėpta laimėjimo prieš „Delikatesą“, nuo pat pirmųjų minučių pareiškė marijampoliečiams į savo rimtus ketinimus nugalėti. Pirmojoje rungtynių pusėje, įmetę 21 tašku daugiau, pamario krepšininkai, rodos, jau patikėjo pergale. Tačiau po ilgosios pertraukos, Ryčio Vaišvilos auklėtiniai atgijo. Trečiajame kėlinuke jie įmetė net 44 taškus ir panaikinę taškų deficitą, nugalėjo sutrikusius šilutiškius 105:88 (14:21, 23:37, 44:16, 24:14). Šilutės gretose išsiskyrė komandos kapitonas E. Džiaugys pelnydamas 20 taškų. O Šilutės sporto mokyklos auklėtinis Dovydas Rimkus sužaidė geriausias savo rungtynes sezone. Jis per 20 žaidimo minučių pelnė 14 taškų pademonstruodamas įspūdingą 83 procentų taiklumą. Apmaudžiai pralaimėjus Marijampolėje, L. Eglinskas turėjo pasukti galvą ir gerokai padirbėti  prieš revanšo rungtynes. Juolab, kad jos vyko ne tik namų aikštelėje, bet ir data įpareigojo – Valstybės atkūrimo šventė. Dar prieš rungtynes, šia proga strategui, kandidatui į „Lietuvininkų vilties“ premiją  L. Eglinskui padėką įteikė LR Seimo narys Alfredas Stasys Nausėda su savo padėjėja Lijana Jagintavičiene. Atsakomosios rungtynės prieš „Sūduvą-Mantinga“ vyko panašiu scenarijumi. Stiprus ir galingas „Šilutės“ puolimas nuo pat pirmųjų rungtynių minučių privertė „raudonuosius“ vėl kovoti besivejančių vaidmenyje. O antrajame kėlinuke pamario krepšininkai, laimėdami atkarpą 20:0, pradėjo triuškinti marijampoliečius 44:16. Ketvirtajame kėlinuke, „Šilutė“ atsipalaidavo leisdama R. Vaišvilos auklėtiniams priartėti 73:66. Ir jau atrodė, kad gali pasikartoti vakarykščių varžybų scenarijus. Juolab, kad penktąja asmenine pražanga buvo nubaustas legionierius J. Perkins, demonstravęs galingą kovą po krepšiais. Tačiau jį pakeitęs Paulius Gvazdaitis spėjo sirgalius pakelti iš vietų galingu kamuolio dėjimu. O šeimininkai iškovojo pelnytą pergalę - 81:69 (24:16, 28:12, 20:21, 9:20). Rungtynių žaidėjo titulas atiteko „Šilutės“ legionieriui Byron Sanford. Jis, po traumos sugrįžęs į aikštelę, pelnė 22 taškus, atkovojo 6 kamuolius ir surinko 24 naudingumo balus. 15 pelnytų taškų į komandos kraitį pridėjo Andrius Gaidys. Mantas Šerkšnas įmetė 13 taškų.

..2019-02-22
kas čia per timpos ar triko jie apsirengę po šortais? gal čia kažkokie spec nazo baletmeisteriai? nu jie ant tiek fiziškai gerai paruošti kad jiems tos krepšinio varžybos ant tiek nieko nereiškia kad jie net nesuprakaituoja. gal čia kažkokios džiazuojančios merginos iš amazonės? Komentaras patinka Komentaras nepatinka