Dėl grasinimo buvo uždarytas Karalienės Luizos tiltas su Kaliningrado sritimi

2019-03-03, pasienis.lt

Šeštadienį vakare, 19.55 val. Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT) iš Kaliningrado srities pasieniečių gavo pranešimą apie tai, jog Rusijos pusėje galimai užminuotas Karalienės Luizos tiltas. Po specialiųjų tarnybų patikros eismas punkte atnaujintas prieš pat vidurnaktį iš šeštadienio į sekmadienį.

 

23:55 Panemunės pasienio kontrolės punkte vėl leidžiama į abi pusers vykti asmenims bei transporto priiemonėms.
23:45

"Aro" išminuotojai baigė Karalienės Luizos tilto ir jo prieigų patikrą Lietuvos pusėje. Sprogmenų ar kitų pavojingų daiktų nerasta. Panemunės punkte visą vakarą budėjo papildomi pasieniečių bei policijos ekipažai. Viešosios tvarkos pažeidimų neužfiksuota.

23:30 Išminuotojai tebetikrina tiltą ir jo prieigas. Panemunės punkte budi ir viešąją tvarką palaiko papildomi pasieniečių bei policininkų ekipažai. Punkto teritorijoje incidentų ar neramumų neužfiksuota.
22:29 Į Panemunės PKP atvyko "Aro" išminuotojai.
20:30 Paskelbtas planas "Skydas". Iš Klaipėdos iškviesti "Aro" išminuotojai. Panemunės punkte situaciją stebi ir VSAT Pagėgių pasienio rinktinės vadovybė.
20:25 Į Panemunės PKP atvyko Tauragės apskrities policijos pareigūnai.
20:00 Panemunės PKP visiškai sustabdytas asmenų ir transporto priemonių eismas į abi puses.
19:55 Rusijos pasienio apsaugos tarnyba dėl gauto anoniminio pranešimo apie galimai užminuotą Karalienės Luizos tiltą prašo visiškai sustabdyti eismą per Panemunės pasienio kontrolės punktą

Straipsnio komentarai

tobulas komentaras2019-03-03
nei pridėti, nei atimti Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2019-03-03
anksčiau būdavo tokios taisyklės kad anoniminių laišku neskaitydavo, nu kad apsidrausti nuo drąsių raudonrankių iki pat raudonkepuraičių berniukų kurie linksminasi rėkaudami apie juos prievartaujančius vilkus. Šiais laikais viskas atvirkščiai. Tiek raumeningų ir kampuotų saugumiečių priviso kurie atseit ant tiek naudingi nes už jus gali sureaguoti į bet kokį savo pirstelėjimą jūsų atžvilgiu. Nu jų yra tiek daug kad galėtų pristatyti kad saugotų kiekvieną gatvės kampą, bet nors taip ir yra tai būtų neįdomu ir atrodytų keistai. Prisimenate kaip tie ESesininkiniai natistai čia pastoviai aimanuoja kokie jie didvyriai kad savo sparnuotus trandalietus pakėlė į orą kad nuskristi į pasimatymą su tokiais pat cžv gestapininkais lakstančiais smaluotais maitvanagiais tik po rusijos vėliavomis, nu kad galėtų pamirksėti vienas kitam akytėmis. Kaip galvojate iš kur tuose garbėtroškiniuose paraduose ten irgi susirenka visokie mėsinių buliukų grožio etalonų kūnais "apdovanoti" apolonai, mikelandželo dovydai, kuriems atseit gražulio kelnės nereikalingos kad puoštis. Jie kad ir nuogi yra paradų karaliai - jie ir puošia gražulio kelnes.
Nu va tame ir esmė kad jeigu čia melagingas iškvietimas tai tie visi saugumiečiai ir turėtų nešti atsakomybę pradedant nuo 112 operatorių, aro, pasienio tarnybos, citrinliemenių, gaisrininkų, geltonosios spaudos priespaudininkus, viešnamių ryšininkus, šunsnukių vizgintojus, tt. Nu visa šita "first responderių" šaika ir yra ne tik šiuo atveju telefoninių sukčių gauja, bet šiuo atveju yra nusitaikyta ne į kažkokį žmogų asmeniškai bet jau į visuomenę ir mases. Tad čia jau reiktų traktuoti kaip į kažkokį masinio naikinimo ginklų aparato aspektą ty masinio sukčiavimo ginklus.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kaip sekasi laikytis karantino reikalavimų?