Surasta nelegali parduotuvė

2019-03-06, Tauragės AVPK inf.
Tauragės AVPK nuotr.
Tauragės AVPK nuotr.

Įsigaliojus naujam Alkoholio kontrolės įstatymui pareigūnai, nuolat tikrina kaip yra laikomasi įstatyme numatytų reikalavimų prekiauti alkoholiniais gėrimais. Parduotuvėse yra ribojimas laikas alkoholio prekybai – mažmeninėse prekybos vietose alkoholį pirkti ir parduoti galima darbo dienomis ir šeštadieniais iki 20.00 valandos, o sekmadieniais – iki 15.00 valandos. Nors baudos už alkoholio pardavinėjimą be leidimo yra itin didelės, tačiau nelegaliai prekiauti alkoholiu asmenų neatbaido.

Tikrinant informaciją apie galimą prekybą alkoholiniais gėrimais įstatymu draudžiamu laiku, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnai 2019 m. kovo 1 d. apie 21.20 val. Šilutės mieste, Tilžės g., nustatė moterį, kuri vykdė alkoholio prekybą neturėdama tam licenzijos bei prekiavo alkoholiu po įstatymu numatyto alkoholio prekybos laiko.

Policijos pareigūnai moters namuose išėmė 20 butelių po 1 litro talpos „Blindos“ alaus, 5 vienetus po 0,5 litro alaus „Disel“, 2 butelius po 0,5 litro talpos degtinės „Carskij Palarocv“.

Moters atžvilgiu pradėta administracinė teisena pagal Lietuvos Respublikos Administracinių nusižengimų kodekso 127 str. 1 dalį: „Vertimasis komercine, ūkine, finansine ar profesine veikla neturint licencijos (leidimo) veiklai, kuriai reikalinga licencija (leidimas), ar kitokiu neteisėtu būdu“. Už tokio pobūdžio nusižengimą numatyta bauda nuo trijų šimtų devyniasdešimt iki vieno tūkstančio vieno šimto eurų. Nusižengimo padarymas pakartotinai užtraukia baudą nuo vieno tūkstančio keturiasdešimt iki dviejų tūkstančių keturių šimtų eurų.


Straipsnio komentarai

Citizen 2.02019-03-07
Jeigu žinai apie kokį nors nelegalų tašką, pranešk 112. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2019-03-07
matai kokia įdomi žiniasklaidą. parašė apie nelegalią parduotuvę ir net asortimentą išreklamavo, o apie legalią parduotuvę kuri ką tik atsidarė taip pat tilžės gatvėje nieko neparašė. Tarsi tai nenaujiena, nes tai ne aktualu citrinliemeniams rankų lankstytojams ir laužytojams. Gal nenori atrodyti kad kažkaip susieti gal kartais iš tų pačių kraštų atsikryžiuotinę? Nu kaip kad loterijose draudžia taisyklės saviems dalyvauti šaudant muilo operų purslus plaunant savas rankas. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
2019 03 072019-03-07
Varykit,pas pigus taksi nusipirksit bet kada Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Pranė2019-03-06
JOLANTA
reiketu jau ismokti gyventi be kablio????
Neuzsipirkai ar isgerei viska ka turėjai tai vadinas ir nereikia. Čia ne druska ir ne duona kad va dabar staigiai prireiktu???? drauge mazdaug atejo kavos o va uzsimanem ikalt. Norit lakt tai ir mokekit tuos 38 eurus bare. Arba uzsipirkit buteliuka atsargai kad nepritruktu????
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Jolanta2019-03-06
Na žinoma nepateisinu aš šitokio prekybos būdo,na bet va prireikė tau žmogau staigiai buteliuko žinoma gali gauti restorane,bet 0,7 ltr.butelį degtinės sumokėsi 38 eurus ir nebus jokio nusižengimo. O moterėlės gaila ne iš gero gyvenimo paslydo. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2019-03-06
čia jau kažkas arba nepasakoma arba nutylima specialiai. nu koks čia biznis. greičiausiai citrinliemeniai patys muša patys rėkia. paprašė gal koks švelniai suokiantis cžv gestapininkas kad pasandėliuotų kelias bonkas keliom dienoms o po to užsiundė savo voluntariusus. Nu žinot tilžės gatvėje tai gi prestižinis nekilnojamas turtas, tad čia gal saugių kaimynysčių ir bendruomenių operatyvininkai bando tą turtą užgyventi per antstolius ir notarus. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Mėgėjas2019-03-06
tokia liūdna žinia iš pačio ryto... eh Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kaip manote, ar bus antroji viruso banga ir vėl įvestas karantinas?