Studijos „Sky” šokėjams – apdovanojimų lietus

2019-03-07

Vasario 23-iąją Panevėžyje vyko dešimtasis, jubiliejinis, „Judesio piramidės” šokių konkursas, kuriame dalyvavo ir Šilutėje prieš pusę metų susikūrusi vaikų ir jaunimo šokių studija „Sky”.

Pirmasis „Sky” konkursas buvo ypač sėkmingas, jame šokėjai iškovojo net tris prizines vietas. Konkursas yra organizuojamas aukšto lygio - su geriausiais Lietuvos teisėjais, kurie žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje, geriausiais Lietuvos choreografais bei šokių kolektyvų vadovais.

„Kai tave aukščiausiais balais įvertina tokie teisėjai, kaip Dainius Žebrauskas (Skruzdėliukas), Marijanas Staniulėnas, Živilė Miškenytė, tada supranti, kad mūsų pasirodymai yra tikrai verti pergalių”, - pasakojo vaikų ir jaunimo šokių studijos „Sky” vadovė bei trenerė Inga Mikutytė.

Vyriausiųjų merginų grupės „Planets” iškovota III vieta davė tik dar daugiau motyvacijos siekti aukštesnių įvertinimų, nes šio amžiaus (13-16 m.) kategorija būna ypač sunki ir turinti daugiausia varžovų.

„Stars” mažyliai (4-6 m.) iškovojo garbingąją II vietą, jų energingasis piratų šokis sulaukė labai daug salės žiūrovų palaikymo ir plojimų.

O merginų grupė „Galaxy” (11-13 m.) su šokiu „Bat’s don’t sleep” aplenkė visas šokėjų grupes ir iškovojo I vietą. Pasak komisijos narės Živilės, šis šokis buvo super - mistika, elegancija, grožis, grakštumas, tiesiog nerealu...

Dar dvi šokėjų grupės taip pat neliko neapdovanotos. „Moonlite” , mergaitės (7-10 m.) buvo pasveikintos kaip V vietos laimėtojos, o „Rainbow” merginos (13-16 m.) pelnė VI vietą.

„Šis konkursas buvo kaip niekad didelis, jame aš dalyvauju aštuntus metus iš eilės. Tai šiais metais jis iš visos Lietuvos pritraukė labai daug dalyvių, kurie varžėsi ir šoko ne tik skirtingose amžiaus kategorijose, bet ir skirtingų stilių šokiuose. Kiekvienoje amžiaus ir šokio kategorijoje buvo 7-10 varžovų, kuriems skirta tik po tris prizines vietas. Ir kai mano komanda, užklupta gripo, tiesiog subyrėjo, susikaupimas ir nuoseklus darbas paskutinėmis dienomis atnešė vaikų ir jaunimo šokių studijai „Sky” tikrą apdovanojimų lietų”, - džiaugėsi pastarosios šokių studijos vadovė ir trenerė I. Mikutytė.


Foto galerija

Straipsnio komentarai

..2019-03-07
įdomu kur tiek daug tų medalių galima nusipirkti? negi LiDL medaliais lyja? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kaip manote, ar bus antroji viruso banga ir vėl įvestas karantinas?