Prezidentūroje apdovanotos geriausios Lietuvos seniūnijos

2019-03-21, lrp.lt

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Lietuvos šimtmečiui skirto nacionalinio seniūnijų konkurso „Valstybę kuriame mes“ laimėtojus. Prezidentė globojo šį konkursą.

Pasak šalies vadovės, valstybės atkūrimo šimtmetis paskatino atsigręžti į seniūnijas, kurios yra arčiausiai žmogaus, geriausiai žino, ko jam reikia. Kartu tai ir proga įdėmiau pasižvalgyti ir pamatyti, kiek seniūnijose vyksta visai Lietuvai reikšmingų dalykų.

Šis konkursas dar kartą įrodė, kad negali būti užmirštų, nepastebėtų vietovių, nes visur atsiranda tikrų asmenybių – žmonių, kurie imasi atsakomybės už savo bendruomenes.

Šalies vadovė ypač džiaugiasi seniūnijomis, kurios sugeba pasirūpinti savo žmonėmis, labiausiai reikalingais dėmesio, o kartais ir pagalbos grįžti į gyvenimą.

Sveikindama konkurso nugalėtojus, Prezidentė linkėjo išlikti pilietiškiems, kūrybingiems ir tęsti gražius darbus, nes seniūnijų lygiu vykstantys pokyčiai gražesnę, saugesnę, labiau bendruomenišką padarys visą Lietuvą.

Konkursu, kuris organizuotas šimtmečio proga, siekta skatinti seniūnijų aktyvumą, vienyti gyventojus pozityviai veiklai, stiprinti dėmesį socialinėms žmonių reikmėms, motyvuoti vietos savivaldą. Vienas iš vertinimo kriterijų buvo seniūnijos pasirengimas spręsti socialines problemas ir įsitraukimas į kampanijos „Už saugią Lietuvą“ veiklas.

Iš daugiau nei pusės tūkstančio Lietuvos seniūnijų paraiškas konkursui pateikė 67, laimėtojomis išrinktos 13 seniūnijų.

Prezidentūroje vykusioje ceremonijoje apdovanotos Trakų rajono savivaldybės Aukštadvario seniūnija, Šilutės rajono – Rusnės, Šakių rajono – Lukšių, Biržų rajono – Vabalninko, Joniškio rajono – Kepalių, Raseinių rajono – Betygalos, Kauno miesto – Panemunės, Marijampolės savivaldybės – Liudvinavo, Druskininkų savivaldybės – Viečiūnų, Šakių rajono – Griškabūdžio, Lazdijų rajono – Seirijų, Kauno rajono – Zapyškio ir Jurbarko rajono Viešvilės seniūnijos.


Straipsnio komentarai

..2019-03-23
matai pats lozungas signalizuoja kad čia yra kažkokie mūsiškiai ir jie sviestuoja sviestą. Tarsi čia nėra valstybės. Yra kažkokie laukiniai vakarai. Anarchija. Jie tuo naudojasi ir kuria kažkokią valstybę. tai yra lietuva kaip valstybė neegzistuoja arba yra griaunama. Nu žinote jie naudoja žodį "kuriame" ta prasme kur jie tarnauja kaip kūrikai ir kūrena krematoriumų krosnis. Nu čia yra karinis paradas, kur jie lenktyniauja kuris yra geriausias dievų miško sanitaras medžiojant klipatas bado žaidynių safaryje. Prisimenate kaip laukiniais perestroikiniais laikais visi mafijoziniai daktarai būdavo įsidarbinę kūrikais, kiemsargiais, tt. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
.. to rusniskis2019-03-22
nėra prasmės skaičiuoti vėliavų ar neužmirštuolių žydinčių ant drąsos kupinų atlapų ar tų žydėtojų įnirtingai mosuojančių tas vėliavas. nepamiršk apie kaimo turizmą, kur matyt į lietuvą cielais kaimais atsituristauja kažkokie kultūristiniai užgavėnininkai iš kažkokių smaluotų biudžetų romiečių taborų. Paimk pavyzdžiui tą įdomią zabegalką rusnėje. Ale sniečkaus vilos perestroika. Aš prisimenu ten mėgdavau žvejoti netoli tai mačiau kaip vyko statybos pagal visokius aukštuomeninės visuomenės standartus. Kaip bebūtų keista kai jie tik atsidarė biški tas menu prasilenkdavo su logika, nu nėra arti nieko kas pardavinėtų tokius aukštuomeninius maisto produktus. Tarsi kažkokie karališki aitvarai turėdavo sunešti žaliavas. Nu yra akivaizdžios karinės bazės kurios veikia suskilusių geldų principu prisidengdamos karališkas nuogybes tik drąsiais kelėnais. Nors ir dabar turbūt panaši situacija pvz su atgimusiais kičais. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
rusniskis2019-03-21
Nera del ko cia dziaugtis,miestelis taip ir liko plikas tik trispalviu padaudejo. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2019-03-21
o gestapininkėlių garbėtroškinis paradas Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar reikėtų siųsti Lietuvos karius į Ukrainą?