„Šilutė“ triumfavo Jonavoje ir išplėšė lemiamas rungtynes

2019-03-21
Nuotr. D. Lukšta
Nuotr. D. Lukšta
„Šilutės“ komanda Nacionalinės krepšinio lygos aštuntfinalio serijoje atstatė lygybę. Laimono Eglinsko auklėtiniai svečiuose 85:77 (20:20, 24:18, 19:21, 22:18) palaužė Jonavos „Sintek-Jonavą“.

Serijos iki trijų pergalių rezultatas tapo lygus 2-2. Lemiamas mūšis bus žaidžiamas penktadienį 18 val. Šilutėje.

Pirmąsias dvejas serijos rungtynes laimėjo Jonavos krepšininkai, tačiau po to šilutiškiai atsakė taip pat dviem laimėjimais. Tai vienintelė aštuntfinalio serija, kuriai prireikė penkerių rungtynių. Visos kitos serijos baigėsi po trijų mačų.

Šįsyk „Šilutė“ po dviejų kėlinių pirmavo 6 taškų persvara (44:38), tačiau trečiajame ketvirtyje „Sinket-Jonava“ pradėjo svečiams minti ant kulnų ir galop persvėrė rezultatą – 59:58.

Į tai „Šilutė“ atsakė spurtu 10:2 ir įgijo 7 taškų pranašumą. Likus pusketvirtos minutės Jonavos klubas buvo priartėjęs iki 3 taškų (74:77), tačiau Jeffery Perkinso ir Ky Howardo dvitaškiai bei Byrono Sanfordo taiklios baudos padėjo Laimono Eglinsko auklėtiniams pasiekti užtikrintą pergalę.

Nugalėtojų komandoje geriausiai žaidė be keitimų rungtyniavę Evaldas Džiaugys ir Jeffery Perkinsas. Pirmasis pelnė 21 tašką (3/5 trit.) ir atkovojo 8 kamuolius, o J. Perkinsas įmetė 17 taškų (5/6 dvit.), sugriebė 14 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei surinko 26 naudingumo balus.

„Sintek-Jonava“: Justas Furmanavičius 16 (9 atk. kam., 5 rez. perd.), Martynas Pacevičius 13 (7 atk. kam.), Ernestas Serkevičius 10, Martynas Linkevičius ir Rytis Juknevičius (5 rez. perd.) po 9, Justinas Ramanauskas 8.

„Šilutė“: Evaldas Džiaugys 21 (3/5 trit., 8 atk. kam.), Ky Howardas 19 (6/9 dvit., 6 atk. kam.), Jeffery Perkinsas 17 (14 atk. kam., 5 rez. perd.), Byronas Sanfordas 13 (6 atk. kam.).

NKL


Straipsnio komentarai

.. to ffs2019-03-22
nu tu negali mane kaltinti rasismu, nebent naudotum žodį rasistai nuo žodžio "rašė", o ne "rasė". bet tada būtų kažkoks gudravimas, nes turėtum sakyti "neb8kit suknisti rašistai". Nors gal pas tave nėra lietuviškos klaviatūros? Nu žinai aš kalbu apie tas galingas karines plunksnas kurios galingesnės negu kardai, kurios ir rašinėja šitas visas geltonosios spaudos priespaudos nesamones. Įdomu iš kokių kriuksinčių gyvulių išpeštos tos plunksnos. Tad mes žiūrime į visus tuos keistus reiškinius iš nepriklausomybės pusės. Kur čia yra kažkokios priklausomybės. Yra labai bloga padėtis ir aiškinamasi kas čia vagia iš mūsų viską. Žinai yra ant tiek sugyvulėję bulvarininkai sysioja ant kojų ir sako kad čia lietuva čia lietūs būna geltoni. Kas įdomiausia tai kad gali lyti aiškinti asmeniškai kiekvienam ant galvos. Netepsi nevažiuosi, o jei nuvažiuosi tai būsi susitepęs. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
ffs2019-03-22
neb8kit suknisti rasistai, ką? XXIa. gi. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
.. to apie2019-03-21
tame ir esmė kad čia ne lietuvos lyga, bet kažkokios nacijos ar nacistų lyga. matai jau yra aiškinama kad europa yra skirta kažkokiems piliečiams.
https://eacea.ec.europa.eu/europe-for-citizens_en
Neaišku kas čia per piliečiai ir kurios valstybės - gal tai didikai iš brexitinių pilių (scattered castles), gal piliečiai kur pila piliakalnius, gal pila kapus, gal cžv gestapo saugumiečiai iš pilaitės kryžiaus formos pilies, tt.. tad iš tos pusės žiūrint tai ir yra gudriai sugalvota tam kad neatrodytų kaip melagystė, bet jeigu jūs "sirgdami" tribūnose galvojate kad sergate už savus tada jūs esate ne tik sirgalius, bet ir psichinis ligonis chuliganiškai pavojingas ir sau ir kitiems, kuriam reikalinga mūsiškių rūpyba ir globa. Iš pižoniškos pusės žiūrint jeigu jau einate žiūrėti to krepšinio tai turite kažkaip ir stebėti žaidimą, o ne sirgti už "savą" komandą, kuri iš tikrųjų yra visiškai nesava. Nėra prasmės, nebent vyksta kažkokie statymai lažybų bendrovėse ar plaunami pinigai per kažkokias biologinių ginklų natistines ESesininkų programas. Bet kad ten nieko įdomaus ir nėra. Tik suaugę vyrai žaidžia su kamuoliuku kaip kokie dar nesutrikę specialistai iš specialiųjų olimpinių žaidynių. tas pats per tą patį.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
apie2019-03-21
kokią nacionalinę lygą kalbama, kai komandose svetimšaliai? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2019-03-21
nu supraskit kad iš nepriklausomybininkų pusės žiūrint lietuvoje krepšinis ir yra traktuojamas kaip kažkokia psichologinė priklausomybė, su kuria reikalinga kovoti. Yra nepriklausomybės laikai. Jie tai į krepšinį žiūri kitaip. Jiems tai yra kažkokia karinė karvė kuri deda auksinius kiaušinius. Nu kaip žvejui meškerė kur gyvas sliekas užmautas ant kabliuko. Jūs tą gyvulį kažkodėl tai garbinate. Taigi yra tik stabas. Nu kaip tas ugninis vanduo amerikos indėnams. Kodėl jie vadina gerbėjus "sirgaliais"? Nu jie ir kovojo ugnimi su ugnimi, nes jie patys ir buvo padegėjai. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2019-03-21
kas čia per pavardės? jau nebeliko lietuvoje krepšininkų? anksčiau gi sakydavo kad lietuvoje krepšinis vos ne religija? matyt oranžinio mechanizmo krepšinio virusas suguldė visus aborigenus į šiltas kramtoriumų dūmų debesijų dausas Komentaras patinka Komentaras nepatinka