Tarptautinės moters dienos proga - viktorina

2019-03-16, Aldona Rauktienė, Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Usėnų filialo bibliotekininkė

Kovo 7-osios pavakarę moterų šypsenos ir juokas skambėjo Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Usėnų filiale. Čia rinkosi moterų komandos paminėti Tarptautinę moters dieną. Šventėje ir viktorinoje dalyvavo net 7 komandos: Usėnų bendruomenės, UAB „Goldengrass“, mokyklos, etnografinio teatro „Negelys“, seniūnijos, senjorių ir vokalinio ansamblio „Smiltė“. Komandų atsakymus vertino teisinga ir kompetentinga komisija, kurią sudarė vyrai.

Pirmiausia komandos turėjo prisistatyti, susigalvoti komandos pavadinimą. Vėliau vienas po kito buvo užduodami klausimai. O jų būta įvairių. Gana rimtų, pvz., kas buvo pirmoji moteris, kandidatavusi Lietuvos prezidento rinkimuose, kuriais metais pirmą kartą buvo minima Tarptautinė moters diena, kas ir kada išrado indaplovę? Pasitaikė ir šmaikščių klausimų: kada moterys pradėjo avėti aukštakulnius, kodėl liliputas, kuris gyvena 20 aukšte, liftu visada važiuoja tik iki 10 aukšto? Pusė viktorinos klausimų buvo muzikiniai. Skaičiuojant komandų surinktus balus, skambėjo moterų vokalinio ansamblio „Smiltė“ atliekamos dainos. Vakarą vedė etnografinio teatro „Negelys“ vadovė Jūratė Daugalienė.

Komisijos vyrai ilgai skaičiavo balus – atėmė, sudėjo, dalino ir daugino. Tik jie žinojo, kaip skaičiuoti, bet visos komandos surinko vienodą balų skaičių. Komandų rezultatus apibendrindamas seniūnas paaiškino, kad VII ir VI vietos niekas neužėmė, V ir IV  taip pat niekam neskirta, iki III ir II vietos truputį pritrūko, tad visos komandos užėmė I vietą.

Komandų narės buvo apdovanotos gėlėmis, saldžiomis dovanomis. Gražius sveikinimo žodžius tarė vyrai. Visiems susirinkusiems ir prisidėjusiems prie renginio organizavimo padėkojo bibliotekininkė ir bendruomenės pirmininkė. Šventė tęsėsi prie skanėstais nukloto stalo. Ilgai dar tą vakarą skambėjo dainos, moterų juokas.


Straipsnio komentarai

..2019-03-22
kas liečia visokias nepriklausomybes tai ta kovo 8 tai yra kažkas įdomaus. nu ta prasme kad ta diena vakaruose iš viso nebuvo minima ir niekas ten nei šventė nei buvo girdėjęs apie tokią "dieną". Šventė kuri egzistavo tik komunistiniame bloke. Nu čia užuomina kad gal vis dėlto čia ne protingi vakarai, bet raudonų skysčių ištroškę alkani rytai atisbastę. Nu kas čia per šventimas? Nu delegaciją į specialiają olimpiadą. Kodėl neuždėti seilinukai proto specnazams? Aišku čia kažkoks ir yra renginys kur dalyvavimas būtinas, kaip komunistiniais laikais. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?