Teminė popietė „Po Nepriklausomybės vėliava“

2019-03-16
Senųjų kaimo tradicijų kultūros centro etnografė - vadybininkė Nijolė Stanelienė
Senųjų kaimo tradicijų kultūros centro etnografė - vadybininkė Nijolė Stanelienė

Kovo 8 d. Senųjų kaimo tradicijų kultūros centras kartu su Katyčių seniūnija organizavo teminę popietę „Po Nepriklausomybės vėliava“, skirtą Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Seniūnijos salė buvo pilnutėlė žmonių.

Renginio programa susidėjo iš dviejų dalių. Pradžioje koncertavo Katyčių pagrindinės mokyklos moksleiviai. Jie kartu su savo mokytojomis Rasa Jonaitiene, Virginija Gečaite, Dalia Kriščiūniene paruošė gražią šventinę programą, kurią padovanojo renginio dalyviams. Visus susirinkusiuosius šventės proga pasveikino seniūnas Jonas Lukošaitis.

Antrojoje programos dalyje Šilutės Fridricho Bajoraičio viešosios bibliotekos informacinio skyriaus vedėja Sandra Jablonskienė ir jos komanda organizavo protų mūšį „Paimk iniciatyvą į savo rankas“. Jame dalyvavo 6 Katyčių seniūnijos komandos: seniūnijos komanda „Auxilia“, Katyčių, Stubrių bendruomenės, Katyčių pagrindinės mokyklos mokytojai, moksleiviai ir senjorų komanda „Draugystė“. Žaidimui abejingų nebuvo. Sirgaliai kartu su komandų dalyviais šoko, dainavo, skandavo. Renginio pabaigoje buvo išaiškintos komandos nugalėtojos. III vietos laimėtoja pripažinta Katyčių bendruomenė, II - seniūnijos komanda Auxilia, I - Katyčių pagrindinės mokyklos mokytojai. Kadangi visos komandos žaidė puikiai, emocingai ir rezultatai skyrėsi tik mažu taškų skaičiumi - pralaimėtojų nebuvo. Katyčių seniūnas kartu su renginio vedėja Sandra visus apdovanojo. Ypatingai visi džiaugėsi aktyvia moksleivių komanda, kuri jaunatvišku žavesiu ir linksmumu užbūrė ir įsuko visus salėje esančius į šokių sūkurį. Už tai moksleiviai nusipelnė specialaus žaidimo vedėjos prizo.

Ši katytiškių šventė sutapo su Moters diena, tad renginiui artėjant į pabaigą, visų moterų rankose pražydo pavasariniai tulpių žiedai. Gėles moterims dovanojo Katyčių seniūnas Jonas Lukošaitis ir Stubrių jaunimo organizacijos vadovas Ričardas Stonkus.


Straipsnio komentarai

..2019-03-22
čia labiau yra viena iš tų užgauliojimų šventė, kur mūsiškiai užgavėnininkai švenčia kad jie pagaliau karinės apgaulės dėka gali nesislapstydami vaidinti savo pačių vaidmenis. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kaip manote, ar bus antroji viruso banga ir vėl įvestas karantinas?