Pavasarį parskrenda ne tik paukščiai...

2019-03-23, taurage.policija.lrv.lt

Saulėtą kovo 22 d., penktadienį, apie 16.52 val. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai užfiksavo eismo įvykį.

Važiuojant pareigūnams Šilutės mieste, Tilžės gatve ties kelio vingiu, priešpriešais ,,parskrido" automobilis ,,Audi A6", kuris slydo kelkraščiu ir trenkėsi į pakėlėje augantį medį, nuo atotrankos grįžo į važiuojamają kelio dalį ir tik dėl greitos pareigūno reakcijos neįvyko automobilių susidūrimas.

Iš automobilio išlipęs vyras, gim. 1985 m., akivaizdžiai atrodė neblaivus, sunkiai orientavosi aplinkoje. Alkoholio kiekio matuoklis parodė net 3,99 promiles. Vairuotojas dėl sužalojimų buvo pristatytas į gydymo įstaigą ir sulaikytas pagal LR BPK 140 str.

Už tokį nusižengimą vyras atsakys pagal LR BK 281 str. 7 d. Toks nusikaltimas užtraukia baudą arba areštą, arba laisvės atėmimą iki vienerių metų.


Straipsnio komentarai

Aga2019-03-26
O kiek dar važiuos be teisių,patikekit Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Tikras kamikadzė2019-03-26
Na bent gyvas ir nieko neužmušė .Bent tiek gerai . Kol jauni daugelis negalvoja apie pasekmes kai alkoholis galveles su**** . O paskui būna jau po laiko .Matyt prisisegęs buvo . O taip tai smegenėlės jau būtų ištiškusios nuo to smūgio . Žiauru kai pagalvoji ,bet nieko nepadarysi . Toks jau tas gyvenimas . Atims teises greičiausiai ir tiek .Bent kurį laiką gal pabus ramus . Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Cha2019-03-24
Prie ko čia mašinos markė,jeigu vairuotojas besmegenis Komentaras patinka Komentaras nepatinka
.. to ......2019-03-23
kas tie tokie "mūsų" tarp kurių čia mes gyvename? Mūsiškiai? Nėra svarbu kaip vadins smaluoti kiborginiai iš po žemių ką nors, nes yra lygybės laikai kai net karas lygus taikai, vergovė lygi laisvė. Nu kai sako "ne žodžiais bet darbais jie myli tėvynę" jie turi omenyje kad "darbas" yra irgi žodis. Nu gadinti gerą bylą su liežuviu yra atseit darbas. Tie kas to nesupranta turit eiti į inkvizicijų katorgas kasti sau duobių kad į jas patys ir įkristų ir dar kasti su meile taip kad iškąsti iš proto kasnius kad nieko neliktų toje smegeninėje. Tame ir esmė viskas apie tuos neapykantos nusikaltimus ir neapykantos kalbą irgi sugalvota kaip panašus anekdotas kur vaivorykštiniai smaluočiai neapykantą liežuvavimams trumpina su karine meile. Nu jie medžioja žmones kurie nekenčia aferistų, ostapininkų, telefoninių sukčių, politikų tuščiažodžiavimo, kryžiuočių durninimo kalbų. Jie ir naudojasi tuo kaip priedanga kad medžioti ir pogrominti tuos kuriems neina suprasti tokios tuščiakalbystės. Jeigu jūs nesuprantate apie ką eina kalba jūs ir negalėsite jaustis normaliai atrodys tarsi iš jūsų juokiasi, nebent apsimetinėsite, imituosite, bandysit būti kaip visi, tt. ty psichinis ligonis kuris simuliuoja kad yra sveikas, nes jisai "gudrus" ir gali kažkaip susiprasti kurie čia tarp zombių tik vaidina zombius ir turi kažkiek sveiko proto ir taip vaidinti užsidėjęs tokią kaukę. Bet čia tas pats kas mažas vaikas žaistų slėpynes užsidengęs akytes su delniukais. Vis tiek vien baimė ir aklumas. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
......2019-03-23
niekaip nerandu atsakymo , kodėl tokie debilai gyvena tarp mūsų. Pagimdo ir užaugina juos tokie patys debilai. Kokiose mokyklose mokosi ? Bet kaip jie išsilaiko teises ? Ir kaip reiktų elgtis ,jeigu per tokį debilą žūtų ar sužaloti tau brangūs ir artimi žmonės būtų ? Užtektų teismo posėdyje pasižiūrėti , kaip kažkoks gaidys išlipa ir susikišęs rankas į kišenes vaikšto ir atleisti ?
Redaktorius ir policija daro klaidą . Su debilais reikia kitokių antraščių : pvz " debilas vos neištašké savo smegenų likučio" it panašiai.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
.. to XD2019-03-23
negali kaltinti mašinos. čia kaip su tais šokėjais, kur net batų protektoriai maišo šokdinti būtigeidines kiaušinienes. Jugi mašina važiavo dideliu greičiu ir gal padangos protektorius kaip tik susidėvėjo prieš porą minučių prieš tai buvusiame posūkyje. Kaip manai kodėl tie formulistiniai pirmokai tas padangas keičia dažniau negu kojines. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
XD2019-03-23
Ir vėl Audi.. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2019-03-23
anksčiau geltonosios spaudos priespauda viešindavo girtų vairuotojų pavardes ir net atseit mašinas konfiskuodavo, po to nustojo, ne taip senai citrinliemeniai ir viešnamių ryšininkai vėl pradėjo svarstyti gal reikalinga pradėti viešnamintis... Aišku dabar gal būt sudėtingiau kai yra visokie kariniai SOFA susitarimai su natistiniais ESesininkų cžv gestapininkais dislokuotais lietuvoje. Jiems atseit nereikalinga lietuviškos teisės kad važinėti lietuvoje, jų žinybinėms mašinoms turi būti išduodami lietuviški civiliniai numeriai kad atrodytų kaip vietiniai, ne tik jiems bet ir rangovams, subrangovams, šeimos nariams, švogeriams, tt. Jų lietuvos policija negali stabdyti, klausinėti ar žiūrinėti. Gal dėl to ir neskelbia tų pavardžių kad bijo kvailiai atrodyti kvailai. Du neigiami tai kažkas teigiamo? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Virgis2019-03-23
Buciau suleides ta asila vietoj Komentaras patinka Komentaras nepatinka