Grįžtančio į politiką verslininko skolos pardavinėjamos viešai

2019-03-29, „Šilokarčemos“ informacija
Politinio veikėjo S. Stankevičiaus įmonės skolos pardavinėjamos internete.
Politinio veikėjo S. Stankevičiaus įmonės skolos pardavinėjamos internete.

Šilutės krašte gerai žinomas politinis veikėjas, verslininkas Saulius Stankevičius ne kartą viešai teigė, kad gali ne vieną pamokyti verslo pradžiamokslio, kaip sėkmingai jį vystyti ir t. t. Šiandien jo valdoma  įmonė, UAB „Statybų valdymo sprendimai“  nežinomybėje – gyvuos toliau, ar bus paskelbtas bankrotas. Atsirado tokių, kurie, neatgaudami skolų, jas pradėjo pardavinėti socialiniuose tinklapiuose.

Verslininkas Arūnas Gečas socialiniame tinklapyje „Facebook“  paskelbė: „Parduodu Sauliaus Stankevičiaus įmonės, UAB „Statybų valdymo sprendimai“ skolą – 8 600 eurų“.  „Šilokarčemai“ jis teigė, kad dėl minėtos skolos kreipėsi į teismą ir jo priimtas sprendimas įpareigojo S. Stankevičiaus įmonę atsiskaityti. „Kreipiausi į teismą. Skola yra tokia, kokia yra. Ponas vadovas vengia atsiskaityti. Todėl raginame viešai. Gal kas skolą nupirks“, - kalbėjo A. Gečas.

Kitas verslininkas teigė, kad paslaugą UAB „Statybų valdymo sprendimai“  atliko praėjusių metų birželį. Tada išrašyta sąskaita - 522,36  eurai (su PVM). „Padėjome, kai reikėjo padėti prie gaisrinės kaminų. Šansų skolą atgauti nedaug. Gelbėjau iš situacijos. Norėjome padėti. Skaudūs tokie poelgiai. Nenoriu eiti ir reikalauti. Sakė, kad sumokės, o dabar...Skaudu“, - dėstė šilutiškis.

Skolos negrąžintos daliai kitų Šilutės verslininkų.

Pats S. Stankevičius, prieš 29 metus įkūręs pirmąją savo įmonę, šiuo metu turintis ne vieną ir ne dvi verslo bendroves,  svajojantis pilį pasistatyti pamaryje,  pagarsėjęs, kaip Šilutės uoste skandinęs žinomą futbolo teisėją Darių Mieželį ir sugebėjęs išvengti  baudžiamosios atsakomybės, jam susitaikius su nukentėjusiuoju, buvęs Darbo partijos Šilutės skyriaus pirmininku, o dabar pirmininkaujantis Lietuvos socialdemokratų darbo partijos Šilutės skyriui, teigė, kad minėta UAB dar nėra ant bankroto ribos ir šiuo metu vedamos derybos su kreditoriais. Anot pašnekovo, bus siekiama įmonę išsaugoti ir su visais atsiskaityti.

Netolimoje ateityje pamatysime – įmonė bankrutuos, ar ne?


Straipsnio komentarai

..2019-04-02
čia ne skolos, nes skolos civilizuotoje visuomenėje nebūna pardavinėjamos, jos būna gražinamos, bet ne taip kaip gražinama šilute. nu žinot kiekviena skola yra kažkas nereikalingo, kažkur buvo padaryta kažkokia klaida, tad pats žodis "skola" yra neteisingai vartojamas. vadinasi čia kažkokios necivilizuoto keistuolių teatro spektaklybės kur du artistai bando atrodyti tarsi jie nėra spektaklistiniai bendrininkai. negalvokit kad tokie spektakliai jūsų neliečia. patys pažiūrėkit į tas visas valstybės skolas kur atsibastę cžv gestapininkai pasidaro jūsų išrinktaisiais tam kad jūsų vardu galėtų prisiskolinti daug pinigų kad po to galėtų pasibrexinę tas skolas iš jūsų išmušinėti. Tad visi vaikai kurie gimsta visame pasaulyje gimsta su vergovės grandinėmis ir blokais ant kaklo. Visos valstybės net patys turgingiausi ofšorai yra kažkaip stebuklingai skolingi pasaulio bankui. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
tai dabar bažnyčia rusnei griaus juk ar ne taip buvo suplanaves 2019-04-01
dar vieno darmajedo valdžioj trūksta nugriovė rusnei paveldo nama bauda susimokėjo tai reikia atsiimt pinigus Komentaras patinka Komentaras nepatinka
va va2019-04-01
lietuviški verlyninkai Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Baa2019-04-01
Skolas reikia gražinti Komentaras patinka Komentaras nepatinka