Šilutės regioniniam padaliniui vadovaus Romas Gečas

2019-03-27, Parengta pagal VĮ Valstybinių miškų urėdija informaciją
Šilutės regioninio padalinio vadovo pareigas einantis Romas Gečas nuo 2005 m. dirbo VĮ Šilutės miškų urėdija miško apsaugos inžinieriumi.
Šilutės regioninio padalinio vadovo pareigas einantis Romas Gečas nuo 2005 m. dirbo VĮ Šilutės miškų urėdija miško apsaugos inžinieriumi.

VĮ Valstybinių miškų urėdija patvirtino dar 2 regioninių padalinių vadovų atrankų nugalėtojus: Tauragės regioninio padalinio vadovu išrinktas Raimondas Matemaitis, o Šilutės – Romas Gečas. Nuo šiol visiems 26 įmonės regioniniams padaliniams vadovauja atrinkti ir patvirtinti nuolatiniai vadovai.

Iki šiol Šilutės regioniniam padaliniui laikinai vadovavo Darius Baziliauskas, kuris taip pat yra Jurbarko regioninio padalinio vadovas, o Tauragės – laikinai vadovo pareigas ėjęs Edvardas Bielskis.

Šilutės regioninio padalinio vadovo pareigas einantis Romas Gečas nuo 2005 m. dirbo VĮ Šilutės miškų urėdija miško apsaugos inžinieriumi. Darbinę karjerą 2002 m. jis pradėjo LR Aplinkos ministerijos Klaipėdos regiono aplinkos apsaugos departamente, ten užėmęs inspektoriaus ir vyresniojo inspektoriaus pareigas. Tuometiniame Miškų ūkio technikume (dabar – Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegija) R. Gečas baigė miškų ūkio techniko specialybės studijas, vėliau tuometiniame Lietuvos žemės ūkio universitete įgijo aplinkosaugininko specialybės bakalauro ir magistro laipsnius.

„Regioninių padalinių vadovai yra labai svarbūs naujosios Valstybinių miškų urėdijos vadovų komandos žmonės, todėl tam, kad atrinktume šiam darbui geriausiai tinkančius kandidatus, skyrėme daug laiko ir pastangų. Nuo šiol visiems 26 įmonės regioniniams padaliniams vadovauja atrinkti ir patvirtinti nuolatiniai vadovai – atsakingi, gebantys spręsti sudėtingus uždavinius bei aiškiai matantys ir suprantantys bendrą įmonės viziją“, - sako Valstybinių miškų urėdijos direktorius Marius Pulkauninkas.

Regioninių padalinių vadovų atrankos buvo paskelbtos reorganizuojant valstybinių miškų ūkį, kai nuspręsta anksčiau buvusias 42 miškų urėdijas pertvarkyti į 26 Valstybinių miškų urėdijos regioninius padalinius. Pirmą kartą apie konkursus buvo pranešta praėjusių metų kovo mėn. 12 d.  Po įvykusių atrankų birželio mėn. 1 d. buvo patvirtinti 16 regioninių padalinių vadovai ir netrukus paskelbta pakartotinė atranka likusioms 10 regioninių padalinių vadovų vietoms užimti. Pakartotines atrankas Tauragės ir Šilutės regioninių padalinių vadovų pareigoms užimti VĮ Valstybinių miškų urėdija paskelbė š. m. sausio 8 d.

Valstybinių miškų urėdija vykdo kompleksinę miškų ūkio veiklą ir yra svarbi šalies miškų ūkio sektoriaus plėtros dalyvė. Įmonė rūpinasi šalies miškingumu, diegia pažangias miškų įveisimo, atkūrimo, apsaugos, tvarkymo ir išteklių naudojimo technologijas, prižiūri valstybiniuose ir privačiuose miškuose esančius kelius ir saugo miškus nuo gaisrų.


Straipsnio komentarai

na,2019-03-29
pristatymas vadovo sakyčiau logiškas ir būtinas, bet ties sakiniu....., vėliau tuometiniame Lietuvos žemės ūkio universitete įgijo aplinkosaugininko specialybės bakalauro ir magistro laipsnius. Čia reikėtų ir baigti, nes visa kita belebirda ir kažkokio pulkininko pezalai neįdomu. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
jei 2019-03-29
dvitaškis horizontalioje padėtyje , reiškia padaugino ir nulūžo... Komentaras patinka Komentaras nepatinka
TaiGis,2019-03-29
Gateris šaukias. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
G.T.2019-03-28
Sėkmės darbuose! Komentaras patinka Komentaras nepatinka
!2019-03-27
Uždarykite tą dvitašk (.. ) isveksna Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2019-03-27
matai dar vienas lenktyninkas. kaip įdomu organizuojamos trojos žirgų lenktynės? turbūt paglosto pasų krūvą kažkokiame rakštisteinų stalčiuje ir išsirenka kažkokį kuris atrodo gražiausias kažkokiam veidrodėliui ant sienos. kažin kodėl "valstybinių miškų urėdija", o ne "lietuvos miškų urėdija"? kurios valstybės šitie urėdai? čia matyt panaši apsauga kai eina terbakrauskiai ir pasiima apsaugą kad pastovėtų už kampo ant švilpimo ar kas neateina kol terbakrauskinasi. Matot su terbakrauskiais yra problema - jų už rankos niekados nesučiupsi. Naikina miškus panašiai kaip tame filme avataras su spalvotais žmogeliukais. Pažiūrėkit registrų centro žemėlapius visi miškai aplink šilutę stebuklingai yra pavirtę negirdėtais didžiuliais kaimais: rudynų, lapynų, kalininkų, gnybalų, tt. Komentaras patinka Komentaras nepatinka