Meras susidomėjo žirginiu sportu

2019-04-01

Kovo 29-ąją Šilutės rajono savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis buvo  Usėnuose, kur pasveikino šimto metų sulaukusį jubiliatą.  Grįždamas ties Juknaičiais pamatė žirgus ir nusprendė aplankyti Juknaičių žirgų sporto klubą.  Niekas net neįtarė, kad rajono vadovas susitikimo metu priims tam tikrą sprendimą.

Kolektyvas itin nustebo pamatęs, kad į treniruočių aikštę ateina meras V. Laurinaitis. Vienas iš raitelių svečią pakvietė sėsti į balną. Niekas nesitikėjo, kad bus priimtas teigiamas atsakymas, mat jis buvo su kostiumu. Netrukus V. Laurinaitis jau sėdėjo balne ant Žuvėdros. Politiko veidą puošė šypsena. „Ar galėčiau ir aš lankyti užsiėmimus? Tik baisoka kristi. Koks geras jausmas sėdėti balne... Tik vaikystėje esu sėdėjęs ant žirgo“, - kalbėjo V. Laurinaitis.

Svečias neslėpė, kad sėdėdamas balne, pamiršo visas problemas, rūpesčius. „Ko gero vėjas išpučia blogas mintis? Šis sportas atrodo romantiškai. Bet dabar suprantu, jog reikia įdėti labai daug darbo, kad būtų pasiekti tam tikri rezultatai. Matau, kad čia reikia ir daug kantrybės... Žinote, nuo šiol ir aš lankysiu jojimo treniruotes“, - teigė V. Laurinaitis.

Jis domėjosi, ar sveika jodinėti.  Tad priminsime, kad jodamas žmogus pirmiausia mokosi išlaikyti pusiausvyrą. Jei jos nebus, išsilaikyti balne nepadės nei tvirtos kojos, nei, juo labiau, rankos. Sakoma, kad išmokus išlaikyti pusiausvyrą balne, ją lengviau rasti ir gyvenime.  

Kai tarp žirgo ir žmogaus atsiranda tarpusavio harmonija, gimsta vientisas duetas, kuris gali įveikti  kliūtis, žavintis elegancija ir taurumu. Tada pajaučiamas neapsakomas jausmas su maloniu raumenų virpuliu, jauduliu ir skrydžio džiaugsmu. Jojimas mažina raumenų skausmą, įtampą, gerina pusiausvyrą, judesių koordinaciją, grūdina organizmą, gerina virškinimo, kvėpavimo bei kraujotakos sistemų funkcijas. 

Žirgai žmogui suteikia galimybę „skristi“ – pajausti tai, kas neapsakoma žodžiais. Jie lyg užaugina sparnus...

 

„Šilokarčemos" redakcija visus sveikina su Melagių diena!


Foto galerija

Straipsnio komentarai

kumele2019-04-03
lipk nuo manęs storuli Komentaras patinka Komentaras nepatinka
nesvarbu2019-04-02
kokie komentarai,vai vai kad tik ikasti,noreciau paklausti ar pasisotinot
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
vetrinorius2019-04-02
jam su prostata kai drįsta joti pllius hemarojus Komentaras patinka Komentaras nepatinka
k l a u n a s 2019-04-01
tik nereikia juokint muselių nebeišmąno kaip besireklamuot čia tipo JAGINTAVIČIENĖ prisijaukino Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Gedmantas2019-04-01
SU BALANDŽIO PIRMĄJA.Gaila gerbiamieji,kad ne visi juokus suprantat,...
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
balandžio 12019-04-01
Kai.pamačiau muotrauka tai pamaniau kad čia Lukošenka su savo svita Komentaras patinka Komentaras nepatinka
pagal2019-04-01
augalų žalumą veiksmas vyko pernai arba dar anksčiau.
Pagal saugumo techniką, darbų saugos korifėjai prisikabintų - kodėl be šalmo?
Visiems geros dienos!
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
cha2019-04-01
praėjusiu metu nuotraukos Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Vaida2019-04-01
Su balandžio 1-ąja ???? ???? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Kaip 2019-04-01
kaip mažą vaiką užkėlė ir veda, net balsu nusijuokiau Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2019-04-01
kartis ant svetimų nugarų kad sėdėti, gainioti, mušti su bizūnu, joti ir jodinėti nėra kažkas kas būtų gerbtino. čia jau labiau kažkokia baudžiavos forma tik užšifruota su atrakcijų gerais ketinimais grįstais drąsiais kelėnais. tad visa šita gyvulių fermos gyvulininkystės atšaka turėtų būti grupuojama ne tik su azartinių žaidimų industrija kur jie jau ruošia "kadrus" hipodromams kad visokie cžv gestapo žodžio kišenejė neieškantys statydiniai ostapininkai galėtų toliau plėsti ir vystyti azartinių lošimų statymus ir lažybas. Reikalinga pagalvoti ir apie daktarų grupuotę, kur jie nugriovę dangų nesutraiškytuosius išgelbėdavo su "šventu vandeniu" išgautu arklių kraujo pagalba. Kalbu apie taip vadinamas vakcinas, kurias kruvinieji kryžiuočiai ir stumdo kaip naujos kartos šventą vandenį. Nu gal visos tos arklidės tarnauja kaip slapti biologinių ginklų pramonės fabrikai. Tad visas arklidžių tinklas kur dabar yra lietuvoje turėtų skaitytis kaip kažkokia smaluotų biudžetų frakcija. Pažiūrėkit kai kurios arklidės lietuvoje nieko nenusileidžia pačių pačiausioms karališkiausioms arklidėms anglijoje ar bet kokioje kitoje karalystėse tarnaujančiose karališkų vergovės grandinių jungtyse. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
jons2019-04-01
raitelis be galvos :) Komentaras patinka Komentaras nepatinka
HAHA2019-04-01
Šilutės raitelis. :D
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?