Pirmadienio horoskopas – sausio 26 d.

2015-01-25, ji24.lt
Shutterstock nuotr. / Puokštės darymas.
Shutterstock nuotr. / Puokštės darymas.

Astrologės Vaidos Budginaitės įžvalgos 12 Zodiako ženklų.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Kažkur visą dieną skubančius popietę jus šiek tiek pristabdys komandos nariai ar draugai. Bet ne tam, kad jus sulaikytų, o tam, kad jums parodytų, kad dienoje yra ne tik juoda ir balta, bet ir kitos spalvos. O jūsų iniciatyva teiks visiems ryžto nenuleisti rankų. Vakarop stabtelėkite ir atidžiau pažvelkite, kas gi šiuo metu dedasi jūsų viduje.  

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Jūsų šios dienos pamokos paprastos: jus saugos kuklumas ir susitelkimas į savo vidinį pasaulį. Net jei nuolat būsite žmonių apsupti, jūsų sprendimai bus teisingi, kai jų pagrindas bus jūsų svajonės ar vidinės įžvalgos. Tik tokiu būdu rasite, kaip susitarti su kolegomis ar vadovais. Vakarop galite nesistebėdami pareikšti, kas yra kas.  

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Jūsų stiprybės šaltinis šiandien bus jūsų kolegos, draugai ar kiti grupės nariai. Kiek jų šalia savęs subursite – tiek stiprūs jausitės. Iš toli atvykęs asmuo ar jo suteiktos žinos gali parodyti jūsų komandai tinkančias perspektyvas. Dienai baigiantis norėsite nuo visko pasislėpti, kai suprasite, kad niekaip nepavyksta atitikti sulėtėjusio vakaro ritmo.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Norėsite skirti didžiąją dalį savo laiko ir jėgų profesiniams siekiams įgyvendinti ir čia jums seksis geriausiai, jei jūsų veiklos rezultatai priklauso nuo kitų žmonių paramos, pagalbos ar valios. Jų dėka ne tik sustiprėsite, bet ir daugiau prasmės pamatysite. Vakare už jūsų draugiją, nuoširdžią šypseną ir šiltą žodį bus dėkingi jūsų bičiuliai.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien sėkmės nestokos visi, kurie vienaip ar kitaip trokšta išmokti, pažinti ir suprasti, atveria save naujoms platesnėms perspektyvoms ir nestokoja optimizmo. Jo dar padaugės, jei link savo tikslų eisite kartu su kitais žmonėmis ar vienu jums svarbiu asmeniu. Vakare rūpės, kaip jus mato kiti, gal dėl to net kažkaip pasistengsite.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Būdami aktyvūs, matykite ir tuos, kurie šalia jūsų. Nedvejodami galite pasidalyti dalimi savo šios dienos naštos. Nustebsite, kai jie pasidžiaugs gautomis užduotimis ir galimybe jas atlikti kartu su jumis. Visi kartu perlipsite į kitą etapą kažkurioje savo gyvenimo srityje. Jūsų pastangų rezultatai gali paaiškėti jau šios dienos vakarą.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Būkite atidūs savo partneriams, kolegoms, klientams – didžiąją dalį dienos jie bus ne tik jūsų ramstis ir patarėjai, bet ir džiaugsmo šaltinis. Be to, kūrybinės ugnelės nestokosite, jei galimybių ir tinkamų saviraiškai sąlygų ieškosite darbo vietoje, atlikdami tai, kas jus džiugina. Įkvėpimo šaltiniu gali būti ir jūsų kolegos. Vakare ieškosite, prie ko prišlieti ar prisiglausti.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Ši diena leis jums išbandyti savo kantrybės ribas. Jums turbūt nepatiks, kai darbo vietoje būsite be reikalo kitų skubinami, tačiau patys vysite visus į priekį didžiuliu greičiu. Smagu bus atlikti kažką dėl šeimos narių ar įsitraukti į bendrą veiklą su jais. Tačiau namuose ne viskas įvyks pagal planą – kažką teks sustabdyti ir atidėti ateičiai.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Nusprendę dieną praleisti smagiai – taip ir padarykite. Tam tinkamos aplinkybės bus dėl sutiktų žmonių, gautos informacijos ar trumpų kelionių. Jei dirbsite lyg žaisdami, o bendraudami išliksite atidūs pašnekovams, ne tik patirsite įspūdžių, bet ir džiaugsitės harmoningu dienos finalu. Ir to nepakeis net nuobodžios užduotys vakare.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Kad ir kaip stumsite šeimos narių poreikius ir namų problemas į antrąjį planą, jie vis tiek grįš į pirmąjį. Nusprendę kuo nors pradžiuginti namiškius ar papuošti savo namus nauju daiktu, galite susidurti su nenumatytomis kliūtimis. Na, o jei kelias laisvas – tai ženklas, kad galite elgtis kaip tinkami. Jei taip, vakare visi kartu tuo pasidžiaugsite.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Turėsite daug ką atlikti ir daug kur suspėti, ir net tuo atveju, jei jausitės lyg būtumėte kažkur genami, jums bus gera. Veikiausiai patys būsite linkę kiek įmanoma daugiau aprėpti ir su kuo daugiau žmonių susitikti. Vakaro nuotaikos leis nurimti, susikaupti ir pasišildyti prie šeimos židinio. Svarbu, kad jūsų netrikdytų nerimas dėl to, kad finansiniuose reikaluose – tikras chaosas.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Jei nežinosite, kur jus neša šios dienos įvykiai, patys sau susikursite įsivaizduojamą kryptį, kad pasijustumėte tvirčiau. Iš tiesų daug pastangų dėsite tam, kad jūsų atliktas darbas būtų tinkamai atlygintas, o jūsų gabumai – pastebėti. Vakare netils telefonas, jūs sugalvosite, su kuo jums reikia susitikti ir su kuo būtinai privalote pasikalbėti.


 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?