Traukiniai kursuos vasaros laiku

2019-04-06, Novilė VALANČĖ, AB „Lietuvos geležinkeliai“ Komunikacijos departamentas

Ruošiantis vasaros sezonui AB „Lietuvos geležinkeliai“ paskelbė atnaujintus traukinių tvarkaraščius.

Kovo 31 d. Lietuvoje įvestas vasaros laikas. Dėl šios priežasties koreguojami tarptautinių traukinių tvarkaraščiai, todėl nuo tos dienos šiek tiek keičiami ir vietinio susisiekimo traukinių grafikai.

Daugumos tvarkaraščių korekcijos yra nežymios, tačiau atidžiai savo laiką planuojantys keleiviai su grafikų pakeitimais kviečiami susipažinti iš anksto.

Nuo paskutiniojo kovo sekmadienio taip pat keičiasi maršrutų Vilnius-Trakai ir Kaunas-Marijampolė traukinių važiavimo periodiškumas. Įvertinus keleivių poreikius, šiomis kryptimis kursuos daugiau traukinių, bus daugiau galimybių iš Vilniaus ar Kauno grįžti vėliau. Taip pat daugėja ir rytinių traukinių reisų.

Atnaujintus traukinių tvarkaraščius jau dabar galima rasti interneto svetainėje www.traukiniobilietas.lt


Straipsnio komentarai

..2019-04-10
su tais gegutės lizdų sukinėjimais yra vis tiek įdomu. įsivaizduokit traukinys išvažiuoja anksti ryte pusę trijų. Tą naktį kai persukinėjamas laikas bus du kartai kai laikrodis rodys pusę trijų. Ir abu kartus teisingai. Įsivaizduokit policijos protokolą. Jūs grįžtate iš naktinės pamainos ir jus be penkių minučių trys valandos nakties užpuola ir apiplėšia ir sumuša. Nors greitoji ir policija atvažiuoja po 15 minučių pagal popierius jie atvažiavo dar prieš įvykstant nusikaltimui. Dar kai jūs dirbote prie staklių. Įsivaizduokit kiek čia yra įdomybių. Va su gegučių lizdų sukiojimais yra labai didelė raudona vėliava. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?