Dailės studija pristatė savo darbus

2019-03-30, Regina Juškienė, Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Saugų filialo bibliotekininkė
Renginio akimirka. Autorės nuotr.
Renginio akimirka. Autorės nuotr.

Kovo 23-iosios popietę Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Saugų filiale vyko Lietuvos dailės muziejaus Prano  Domšaičio galerijos suaugusiųjų dailės studijos „Margažiedis“ darbų pristatymas, dalyvaujant  autoriams (vad. Rita Lengvinytė).

Pasak vadovės, pomėgis piešti ir tapyti traukia įvairių profesijų bei amžiaus žmones. Dailės studiją lanko pedagogai, medikai, žurnalistai, inžinieriai. Daugelis jų skuba į užsiėmimus po įtemptos darbo dienos, nes mėgsta ir nori piešti, tačiau nedrįsta to daryti namuose savarankiškai. Kitiems tai yra terapinė meno aplinka, nes, kurdami ir bendraudami su bendraminčiais, jie atsipalaiduoja nuo kasdieninių rūpesčių.

Parodos atidarymo metu vadovė pasidžiaugė senbuvių ir naujokų akvarelės, pastelės bei mišria technika sukurtais darbais. Pradėję nuo akvarelės, studijos dalyviai jau išbandė guašo, pastelės, tušo, temperos technikas, mokosi vėlimo pagrindų. Renginio pabaigoje koncertavo moterų ansamblis „Saugų artuma“ (vad. Jurgita Rumšienė).


Straipsnio komentarai

..2019-04-09
dar vienas ostapinių smaluočių suvažiavimas. ir visi ir kabina ir lapšnoja makaronus net ausys nelinksta, tarsi važiuotų kažkokiais gyvuliniais bėgiais. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?