Pateikti prašymus dėl leidimo laikinai gyventi Lietuvoje užsieniečiams bus patogiau

2019-04-10, vrm.lrv.lt

Nuo balandžio 1 d. prašymą dėl leidimo laikinai gyventi Lietuvoje išdavimo į Lietuvą atvykę ar gyvenantys užsieniečiai galės pateikti migracijos padaliniui, nepriklausomai nuo ketinamos deklaruoti gyvenamosios vietos. 

Šiuo metu galiojančią tvarką buvo reikalinga keisti dėl išaugusio užsieniečių pateikiamų prašymų išduoti leidimą laikinai gyventi Lietuvoje skaičiaus atskiruose vyriausiųjų policijos komisariatų migracijos padaliniuose, taip pat siekiant sureguliuoti minėtų prašymų pateikimo srautus bei užtikrinti teikiamų paslaugų kokybę.

„Pakeitimų dėka užsieniečiai, norintys pateikti prašymą dėl leidimo laikinai gyventi Lietuvoje, dabar tai galės padaryti paprasčiau ir greičiau – nereikės dėl išaugusių srautų laukti kelių mėnesių viename migracijos padalinyje. Išplėstas užsieniečius aptarnaujančių migracijos padalinių skaičius leis paskirstyti srautus ir sumažinti prašymus priimančių darbuotojų krūvį“, – sako vidaus reikalų ministras E. Misiūnas.

Pagal iki šiol galiojusią tvarką užsienietis, esantis Lietuvos Respublikos teritorijoje teisėtai, prašymą dėl leidimo laikinai gyventi Lietuvoje galėjo pateikti apskrities vyriausiojo policijos komisariato migracijos padaliniui, kurio aptarnaujamoje teritorijoje jis ketina deklaruoti gyvenamąją vietą.  

Dabar tai padaryti galės ne tik apskričių vyriausiųjų policijos komisariatų migracijos padaliniuose, bet ir Visagino, Elektrėnų, Šalčininkų, Švenčionių ir Ukmergės migracijos padaliniuose, nepriklausomai nuo ketinamos deklaruoti gyvenamosios vietos.


Straipsnio komentarai

..2019-04-10
Bet kas liečia inteligentiatą, absoliuti dauguma šioje atviroje visuomenėje iš viso nieko inteligentiško ir neturi ko pasiūlyti išskyrus kažkokių fiktyvių diplomų, pačių sau išduotų medalių, trofėjų, suklastotas istorijas, tt.. Jie yra tik kažkokio spektaklio dalis, kur jie atlieka kažkokį butaforinį vaidmenį. Nu kažkas panašaus švelniai kalbančius ir glostančius "džentelmenus" kurie dirba atrakcionų parkuose, cirkuose, zoologijos soduose, nojaus arkose, tt. Tai yra darbo vietos kurios pagrįstos "demons-travimais" talentų - ciklopas aklųjų karalystėje. Šiuo atveju diplomas šitoje aparteidinėje sistemoje išsiverčia kaip priespaudos įrankis. Tame ir esmė kad yra sudarytos visos sąlygos jums gauti tą diplomą, bet viskas užšifruota su "zenos paradoksais". Jeigu bandysit eiti tuo pramintu keliu- tai vistiek susibankrotinsit ir turėsit eiti kasti griovių ropojant link krematoriumų. Diplomas nieko ir nereiškia. Jie žino viską stebuklingai tai ko niekur ir nemoko. Nu viskas važiuoja ant kažkokios gyvulinių vagonų logikos, kad vyksta kažkokia zombių apokalipsė ir visur trūksta ne tiek smegenų, kiek "drąsos". Nu žinot kai anksčiau kukuodavo apie iQ, po to pradėjo kukuoti apie emocinį iQ. Tie "užsieniečiai" tai tarsi kažkokie nuostabūs protai žydintys vaivorykštėmis palyginus su vietinių laukinių aborigenų pilka mase. Jie nieko nebijo. Čia nėra kažkas naujo. Tik lietuvoje kitaip smaluotų biudžetų drąsieji keliai praminti. Paimkit pavyzdžiui amerikos vizų sistemą. Šiuo atveju O vizą, kur jie aiškina kad išduoda visokiems einšteinams ir panašiems nobelio premijos laureatams. Per metus tokių vizų išduodama dešimtys tūkstančių, bet amerikoje situacija iš viso nebevaldoma. Ką tai gali reikšti? Yra mūsiškių problema, kur savi marškiniai atrodo teisingesnės išmieros. Gal batsiuvys be batų nes basomis yra patogiau ar saugiau? Gal čia patarlė iš tų laikų kai žodis batai reikšdavo kažkokias medines pliauskas. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2019-04-10
tame ir esmė su tokiais CŽV gestapo cirkais kad jie patys sau prieštarauja. suglobalizavo pasaulį, sunaikino visas valstybes, tautas, kalbas ir sienas ir vaidina kažkokius garbėtroškininkysčių paradų spektaklius pridengdami karališkas nuogybes tik su "ihre papiere bitte". Vaivorykščių raguotų raganinių trojos arklių invazija tai nėra niekas kitas tik dar vienas aparteidas, kuris kaip sudaužytas veidrodis sugrūstas į kaleidoskopo vamzdį žydi vienybėje.
Matot lietuvoje nėra palankios sąlygos gyventi žmonėms. Čia panašiai tokia pati platuma kaip kur prasideda amžino įšalo žemė sibire ar kanadoje. Tad tie užsieniečiai kur "plūsta" tik maža dalis glaudžiasi kažkokiose landynėse, šanchajuose ar taboruose jau nekalbant palapines. Vadinasi atsibrexitinama su smaluotais biudžetais arba su prisijungimais prie įvairiausių finansinių mechanizmų ir machinacijų šlangų ir vamzdynų. Čia ne vien tik grantai, subsidijos, tt. Reik turėti omenyje ir komunizmo terpę kurioje ir veikia visos tarptautinės kompanijos, mokslo įstaigos, menas, karinė pramonė, tt. Matyt gerai Natistiniai ESesininkai yra suorganizavę gynybą kur jie gina seno pasaulio vietinius į krematoriumus atlaisvindami nekilnojamą turtą kažkokio naujo pasaulio gyventams. Negerai juos vadinti "užsieniečiais", nes visiškai neaišku kas ir kaip. Nu kad dabar jau akivaizdžiai vien pagal spaudoje mirgančias pavardes lietuvoje lietuviai yra mažuma. Gal natistiniai ESesininkai dalį tų užsieniečių atsigina į lietuvą kad juos čia patogiau sugrūsti į krematoriumus. Matot kokie didelį dabar yra daktarų grupuotės pajėgumai. Vakar ar užvakar nugirdau kai per TV rodė kažkokią fiktyvią rezonansinę bylą kai kažkokie "nacionalistai" užpuolė kažkokį užsienietį stotelėję rėkdami "lietuva lietuviams". Nu prie teismo salės ten iš tų "lietuvių" ėmė interviu, kur jie lietuviškai vos patys prašneka su kažkokiu laužytu akcentu. Bet tame ir esmė kad dauguma tų "naujųjų" aparteidinių lietuvių šneka lietuviškai palyginus neblogai ir tikrai jų žodynas yra turtingesnis, nes jie "inteligentiatas".
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar namuose jau pasipuošėtė Kalėdų eglutę?