Paaiškėjo Rusnės kelio sankasos stiprinimo darbus atliksianti įmonė

2019-04-12, lakd.lrv.lt
Tarptautiniame atvirame konkurse dėl kelio sankasos stiprinimo darbų atlikimo dalyvavo trys tiekėjai. O. Kuldos nuotr.
Tarptautiniame atvirame konkurse dėl kelio sankasos stiprinimo darbų atlikimo dalyvavo trys tiekėjai. O. Kuldos nuotr.

Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos (toliau – Kelių direkcija) 2019 m. kovo 26 d. pasirašė sutartį su tiltų statybos UAB „TILSTA“ dėl valstybinės reikšmės kelio Nr. 206 Šilutė–Rusnė ruožo nuo 2,425 iki 5,820 km žemės sankasos stiprinimo darbų atlikimo. Sutarties vertė – beveik 6,3 mln. eurų su PVM, rangovas per šiuos metus atliks kelio sankasos stiprinimo darbus.

Tarptautiniame atvirame konkurse dėl kelio sankasos stiprinimo darbų atlikimo dalyvavo trys tiekėjai – UAB „Autokausta“, AB „Kauno tiltai“ ir tiltų statybos UAB „TILSTA“.

Pasiūlymai buvo vertinti pagal ekonominį naudingumą, kai atrenkamas geriausias pasiūlymas, atsižvelgiant į kainos ir kokybės kriterijų santykį. Šiame pirkime kokybiniai kriterijai buvo: darbų atlikimo terminas mėnesiais nuo pirkimo sutarties įsigaliojimo, papildoma statinio garantinio termino trukmė metais, valandinis atlyginimas pirkimo sutartį vykdantiems darbuotojams, ir kaina.

Pirkimas buvo paskelbtas dėl žemės sankasos stiprinimo darbų po to, kai paaiškėjo durpių kiekis po rekonstruojamu kelio Nr. 206 Šilutė–Rusnė ruožu nuo 2,425 iki 5,820 km. Be estakados statybos dar rekonstruojamas 5 kilometrų ilgio kelio ruožas, kuriame bus įrengta nauja dangos konstrukcija, nutiestas 4,5 km ilgio pėsčiųjų ir dviračių takas. Šiuo metu jau yra baigiama Rusnės estakada. Sutartyje su estakados statybą vykdančia AB „Kauno tiltai“ darbų pabaiga numatyta šių metų gegužės mėn.

Vienintelis kelias, vedantis į Rusnę, yra kelias Nr. 206 Šilutė–Rusnė. Kasmet potvynio užliejamas kelias sutrikdo susisiekimą, o perkėlimai per užliejamą kelio ruožą valstybės biudžetui kasmet kainuoja apie 250 tūkst. eurų. Rusnės estakados statybos ir kelio sutvirtinimo darbai finansuojami Kelių priežiūros ir plėtros programos lėšomis.


Straipsnio komentarai

..2019-04-13
nesvarbu kam tu taikai, svarbu kad taikaisi. kadangi ateini ne taikiai, tai ir skaitosi kaip kažkoks kardas. jugi straipsnis ir yra apie tai kaip durniams tiltai pardavinėjami. kažin ar ne bruklino mafijozai... Komentaras patinka Komentaras nepatinka
to......2019-04-13
aš tau asmeniškai netaikau , tik peržiūrėjau Robert Sapolsky paskaitas " religingumo biologija " . Labai aiškiai ir logiškai išdėstyta šizofrenijos įtaka žmonijos vystymuisi ir religijos atsiradimui. Copy Paste - laiko taupymas , nes viskas aplinkui "copy paste " Komentaras patinka Komentaras nepatinka
.. to bet čia ne tą liga2019-04-13
ar tu bent perskaitei ką tu copy/paste bandydamas pasirodyti kad esi "raštingas"? nu tame ir esmė kad tokios ligos kaip šizofrenija nėra. Tai kas čia prirašyta ne diagnozės, bet kratinys visokių patyčių. Per visą psichiatrijos istoriją kiek egzistavo šitas "šizofrenijos" žodis vis kitaip pritaikomas daktarų grupuotė nėra išgydžiusi nei vieno "šizofreniko", jeigu neskaityti "gydymu" krematoriumais ar "herbalife" terapijos kai neramų bėgiojantį šizofreniką kryžiuočių smaluotų biudžetų raganos paverčia į daržovę, kuri jau žydi nešdama saldžius vaisius rūpintojėliams. Jugi visi tie gandžiai lietuvoje ir stato tuos visus pensionatus, globos namus, durnynus, savarankiško gyvenimo namus, iternatus, prieglaudas, tt. Visa tai gi planuota ekonomika. Tai ir yra naujo tipo koncentracijos stovyklos.

Tad tavo visi tavo išvardinti simptomai gali būti pritaikyti kad diagnozuoti labai neadekvačiai besielgiančius krepšinio ar kitokio sporto sirgalius tribūnose ar tuos visus valstybinius paradininkus kur apsimetę kad kai kurios dienos yra lygesnės negu kitos dienos eina garbėtroškintis mojuojant vėliavomis pvz vasario 16, kovo 11, sausio 13, liepos 6, bet kokią religinę šventę, užgavėnes, visų šventųjų, žmones einančius į bet kokios muzikos koncertus, tt.

Tad ir blogio šaknys neslypi piniguose, nes "pinigas" šiais laikais irgi tik žodis, jau nekalbant apie visokias elektronines bankininkystes ir iš viso nekalbant apie juodus durninimus su kriptovaliutomis.. Tad tame ir esmė jeigu tikėti istorija tai pinigai europoje, vakarų ir turbūt kitose pasaulio kraštuose niekad ir neegzistavo. Nu tai labiau kaip žetonai atrakcionų parke, kur gali pasisupti skirtingose karuselėse. Nu istorija aiškina kad akcijų biržos ir centriniai bankai kaip tik susikūrė dar tais laikais kai vergovė buvo legali. Nu ir visas tas džiaugsmas ir sukosi kaip kažkoks apelsininis mechanizmas, kol dabar jie nesugalvojo kažkokios naujos perestroikos vaivorykštėmis ir iškrypėliatu. Nu tame ir esmė kad teoriškai visi žmonės šoka pagal gegutės lizdo tiksėjimo melodiją, kur viskas automatizuota pvz Euroclear, Clearstream, tt.. Bet ten atseit žmonių iš viso nėra. Tai yra iš viso super malūnai sukonstruoti iš kitų malūnų. Nu yra nusišnekama visaip ir tiek, nes šizofrenija ir yra kažkokios nuostabaus proto žaizdos sukeltos gyvulių fermos išsidirbinėjimais ir patyčiomis.

Patys pagalvokit apie ištorijas pasakojančias apie nacių (kurie įsikūnijo į natius) koncentracijos stovyklas. Jeigu tikėti jų pasakomis kai kurios buvo ant tiek didelės kad sutalpindavo tiek kalinių kiek klaipėdoje gyventojų. Nepamini koks tas aptarnaujantis personalas, bet turbūt ne dauk kuom skiriasi nuo šių laikų šviesaus cžv kalėjimo violetinio "rojaus", tik viskas apsaugota ne spygliuotomis vielomis, bet invertuota žodininkyste.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
bet čia ne tą liga2019-04-13
Paranoidinė šizofrenija. Šios šizofrenijos forma dažniausiai pasitaiko daugelyje pasaulio šalių. Įvairiuose tyrimuose nurodoma, kad išsivysčiusiose pasaulio valstybėse paranoidinės šizofrenijos diagnozė nustatoma 65-80 % šizofrenijos atvejų. Šia forma susergama vyresniame amžiuje, dažniausiai perkopus 25 metus. Paranoidinės šizofrenijos eiga gali būti epizodinė, su dalinėmis arba visiškomis remisijomis, arba lėtinė. Nenutrūkstamos eigos atvejais aktyvi psichopatologija tęsiasi metų metais, būna sunku išskirti atskirus epizodus. Dažniausiai šios formos šizofrenija prasideda vėliau negu hebefreninė arba paprastoji. Paranoidinės šizofrenijos klinikiniame vaizde vyrauja sąlyginai stabilūs kliedesiai, kuriuos paprastai lydi haliucinacijos (dažniausiai klausos) ir kiti suvokimo sutrikimai. Afektų, valios, kalbos ir katatonijos simptomai nebūna labai ryškūs. Dažniausi paranodiniai simptomai yra persekiojimo, poveikio, aukštos kilmės, ypatingos paskirties, kūno pasikeitimo, pavydo kliedesiai; verbalinės klausos haliucinacijos, bauginančios, gąsdinančios ligonį, imperatyvinės (liepiančios ką nors daryti ar kaip nors elgtis) arba neverbalinės klausos haliucinacijos (švilpimas, ūžimas, juokas); uoslės ir skonio haliucinacijos arba seksualiniai ar kiti kūno pokyčiai, gali pasitaikyti ir regos haliucinacijų, bet jos vyrauja lėtai. Mąstymo sutrikimai šios šizofrenijos formos atveju labiau išreikšti ūmiose ligos stadijose, tačiau net ir tada pacientai pakankamai aiškiai papasakoja tipiškus kliedesius ar haliucinacijas. Afektas (emocinės reakcijos) šios šizofrenijos formos atveju nukenčia ne taip smarkiai, yra ne toks blankus, dažniau pasireiškia neadekvatumas, dirglumas, staigus pyktis, baimingumas, įtarumas.
Hebefreninė šizofrenija. Tai šizofrenijos forma, kai afektiniai sutrikimai yra ryškūs, kliedesiai ir haliucinacijos – trumpalaikiai ir fragmentiški, elgesys – neatsakingas ir neprognozuojamas, būdingas manieringumas. Nuotaika lėkšta ir neadekvati, dažnai esti kikenimas, savimi patenkinta, į save nukreipta šypsena, išdidžios manieros, grimasos, pokštavimas, hipochondriniai nusiskundimai ir pasikartojančios vienodos frazės. Mąstymas dezorganizuotas, kalba padrika, pastebimas polinkis į vienatvę, elgesys gali būti betikslis ir bejausmis. Šios formos šizofrenija prasideda 15-25 metų amžiuje ir jos prognozė bloga, nes greitai atsiranda negatyvių simptomų, ypač afekto nuskurdimas ir valios sutrikimai. Afekto ir valios pokyčiai bei kiekybiniai mąstymo sutrikimai paprastai yra ryškūs. Haliucinacijų ir kliedesių pasitaiko, tačiau jie nėra ryškūs.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
.. to rusniškis2019-04-12
tame ir esmė kad redakcija tai irgi yra negyvas objektas. nieko blokuoti negali. Nu tikrovėje "redakcija" tai tik žodis. kažkas panašaus į malūninio vėjo miražą kuris teka tolumoje taip kaip tos upės kur neina antrą sykį įbristi. Jeigu nueisi šiandien susipažinti su "redakcija" rytoj tos pačios "redakcijos" kadrai gali būti jau visiškai kitaip surėdyti, net jeigu visi popieriai įdarbinti tie patys. Nu čia ir yra sugalvota vergovinės santvarkos vėjo malūnų akmeninės sienos kad gintis nuo maištaujančių don kichotų. Tad nėra prasmės maištauti prieš akmenines sienas, net jeigu ant tos sienos užrašyta "malūnas" ar net nupaišytas malūno grafiti ar net rodomas judantis malūno atvaizdas per projektorių.

o tam kur prašo nemokamų kasymų tai pasakysiu tik tiek kad per visą gyvenimą nesu buvęs nei viename šilutės restorane. Esu buvęs baldų valgykloje. Buvau prieš kokį 10-12 metų gilijoje, bet ten buvo uždara pobūvis krikštynos. Žinai ten kitaip viskas tokiuose pobūviuose. Turėjau tokį draugą iš klasės tai jo tėvai buvo abu gydytojai tai jie kai važiuodavo kartais kur nors prie jūros į klaipėdą tai mane kelis kartus irgi pasikviesdavo. Tai su jais esu buvęs keletoje "viešojo" maitinimo įstaigų, cepelinų ar panašiai.. Bet klaipėdoje. Sovietiniais laikais. Toks va rožių spygliais klotas gyvenimas. Čia aš nesiskundžiu, tik duodu kai ką suprasti apie kai ką apie dangaus mėlynumą martynams.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
to rusniškis2019-04-12
nepatinka , neskaityk. Man tai ligoniai kurie tokioje skylėje kaip Rusnė gyvena. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
to ..... 2019-04-12
Viską tu žinai apie Šilutę , tai patark. Kur Šilutėje galima skaniai pavalgyti ? Būsiu už savaitės " Lietuvininkų " krašte. Tų Pikelių skylių nesiulyk , paskutinį kartą vidurius paleido. Ar vėl Gražulio koldūnus ėsti ? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
rusniskis2019-04-12
redakcija galetu blokuoti tokiu ligoniu komentarus. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2019-04-12
pastebit vasaros g 5 laiko gegučių lizdo tiksėjimą? kelių direkcija nėra gyvas subjektas jinai negali pasirašinėti jokių sutarčių. jokia įmonė neatlieka jokių darbų. tai yra negyvi objektai. darbus atlieka darbininkai ar darbuotojai. Tame ir esmė cžvistėlių jie nori pradėti pradėti lyginti svietą taip kad robotai, automatai ir mašinos būtų lygus su žmonėmis. O tada mašinų kūrėjas ir užims užsitarnautą visagalio dievo vietą. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?