Balčių šeimos prakeiksmas: per Kalėdas sprogus namui, apsigyveno tvarte, o per Velykas sudegė ir jis

2019-04-23

Šilutės rajone gyvenančius žmones tarsi siaubo kine persekioja ugninės nelaimės. Baisiausia, kad naujasis gaisras, nutikęs per šias Velykas, nusinešė ir gyvybę.

Paaiškėjo, kad ugnis nusinešė vos 26 metų vaikino gyvybę, o 54 metų sodybos šeimininkas sunkios būklės išvežtas į ligoninės reanimaciją. Tuo metu 2014 m. gruodžio 25 d., per Kalėdas, 15min pasakojo, kaip dujų sprogimas Balčių kaime pavertė namą degančiu fakelu.

Nukentėjo ta pati šeima

Pasirodo, šie du įvykiai susiję, ir slepia dramatišką vienos šeimos gyvenimo siužetą. Pasak vietos gyventojų, po minėto kalėdinio gaisro pusamžis vyriškis ir 8 metais jaunesnė jo žmona, neturėdami kitos išeities, persikraustė gyventi į ūkinį pastatą, kuriame kartu augino ir gyvulius.

Žuvusysis vaikinas, kaip teigia vietiniai, taip pat glausdavosi šiame ūkiniame pastate.

Lemtingos 2014-ųjų Kalėdos

Pas tėvus buvo per šventes buvo grįžusi 23-ejų dukra. Šeimyna ruošėsi vaišių stalui. Keičiant dujų balioną, greičiausiai nepakankamai tvirtai jis buvo užsuktas. Dėl nutekėjusių ir sprogusių dujų name kilo gaisras.

Dėl sprogimo išdužo namo langai. Per nelaimę apdegė 50-metis vyras ir 42-ejų moteris. Jie išgabenti į ligoninę. Minėta jauna mergina iš liepsnų apimto namo spruko per išdužusį langą. Besigelbėdami iš gaisro žmonės nespėjo pasiimti iš namo visiškai nieko – liko taip, kaip stovi.

Likimo ironija: prieš puspenktų metų sugedusiame ir iki šiol apleistame name, pačiame kamino viršuje, per tą laiką spėjo įsikurti gandrai. Nors aplinkiniams jie galėjo atrodyti kaip naujos gyvybės, atsinaujinimo pranašai, būtent per Velykas šią sodybą aplankė mirtis.

15min.lt

 

 
 
 

 


Straipsnio komentarai

Kaktusas2019-04-23
Nekopijuokit 15min straipsnių. Nuvažiuokit į Balčius ir patys interviu paimkit. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2019-04-23
nu ir kokiose "žurnalistikos" universitetuose mokinama taip rašyti naujienas: "prakeiksmas", "tarsi siaubo kine persekioja", "gyvenimo siužetą", "Likimo ironija", "atsinaujinimo pranašai", "aplankė mirtis", tt. Labai galingos tamsos plunksnos, kapoja kaip su kardais bet kokią švieselę ar žiburėlį tam kad viskas kraujo putomis plauktų. Turbūt net tas kitas geltonosios spaudos atributas - raganų horoskopai būna parašyti su pilkesniais atspalviais. Matot jau žmonės gyvena tvartuose kartu su gyvuliais kaip tikri "lietuvninkysčių" buožių baudžiauninkai. Per 5 metus nesugebėjo išbristi iš tokios duobės, nors atseit egzistuoja lietuvoje milijardai visokių socialinių pagalvysčių. Bet tame ir esmė kad kažkam nelaimė, o kažkokiem kryžiuočių gegutaičiams gerinama statistika. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar namuose jau pasipuošėtė Kalėdų eglutę?