Šeštadienį – visuotinė švaros akcija „Darom“

2019-04-24

Aplinkos ministerija, kaip ir kasmet, remia pilietinę aplinkosauginę iniciatyvą šeštadienį, balandžio 27 d., 10 val. visoje šalyje surengti švaros akciją „Darom 2019“ ir kviečia žmones kuo aktyviau dalyvauti nuo šiukšlių vaduojant mūsų gamtos kampelius.

Vietas, kurias tvarkys „Darom 2019“ dalyviai, parenka savivaldybės kartu su seniūnijomis. Gyventojai ir bendraminčių grupės, ketinantieji dalyvauti akcijoje, turėtų iš parinktųjų vietų sąrašo išsirinkti norimą ir užsiregistruoti iki balandžio 26 d. vidunakčio. Paskelbtosiose vietose lauks akcijos koordinatoriai, kurie dalins maišus šiukšlėms surinkti. Maišai su surinktomis atliekomis bus išvežami tik iš oficialiųjų vietų.

Talkininkai turėtų atsinešti darbines pirštines. Kviečiama atsinešti ir maišų, jeigu kartais nebeužtektų išdalintųjų. Remdama akciją, maišais pasirūpino Aplinkos ministerija.

Išsamesnės informacijos apie akciją galima rasti „Darom“ tinklalapyje arba teirautis tel. 8 6317 9679 ar el. paštu info@mesdarom.lt.


Straipsnio komentarai

.. to pradžioje2019-04-25
nu jo kad ir kiek gudras būsi ieškodamas žodžių skylėtose kišenėse - saugumiečių žodynėlyje viskas vis tiek atvirkščiai. nes jeigu tu bandysi daryti tuos darytojus jie kaip kokie stebuklingi padarai iš taves padarys kokį nors padarą tam kad būtum padarytas. Matai žodis "darom" yra ir sudurtinis žodis: "dar" + "OM". Jeigu tikėti cžv faktiškai keptomis knygutėmis (wikipedia) tai "OM" yra pats švenčiausias simbolis ar mantra pas swastikų garbintojus iš tolimųjų brexit kolonijų. Bet tame ir esmė kad globalizuotame pasaulyje negalima kažkaip susiprasti kur čia kolonijos ir kur kolonizatoriai. Visi labai lygūs cžv gestapo dievų miško suskilusių veidrodžių karalystėse, net karas lygus taikai, vergovė lygi laisvei, tt. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
pradžioje2019-04-24
prisidaro, paskui daro...kai kas kai ką ,,padaro,, Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2019-04-24
nu bet kaip bebūtų keista vistiek negalima kažko susiprasti apie keistuolių teatrus iš maištaujančių akmenų gatvių ar akmenų sienų maišto. Nu paimkit ir palyginkit su armėnija. Ten JAV ambasados plotas ten yra kokį 100 kartų didesnis nei lietuvoje, bet jeigu tikėti iš lempos nuimtų cžv faktų knygomis armėnijai tai tik į kažkokią niekingą naudą kurios niekas negaudo. Nu statistiškai demografinė situacija armėnijoje prieš žlungant tarybų sąjungai buvo panaši kaip ir lietuvoje. Nors jeigu skaityti tas knygas tai armėnija kažkokia konfliktinė rakštis kuri nesutaria su jokiais kaimynais. Nu ale yra įtampos trafaretas panašiai kaip ir kitose brexit kolonijose pvz izraelis/palestina, airijos, korėjos, kipras, tt. Dabar ten visi kitataučiai kažkur stebuklingai išsikraustė, kad armėnija dabar tapo kažkokia utopinė etninė valstybė kur gyvena 99% armėnų, kad gali sau leisti eksportuoti visus tuos kardašianus, kevorkianus ir "armėnus" kur nešini storais buožių kryžiais čia kraustosi į lietuvą ir matyt kitur. Turėkit omenyje kad armėnija yra ne NATO valstybė, bet analogiškos kryžiuočių organizacijos (Kolektyvinio saugumo sutarties organizacija) kuri yra sukurta rusų kaip atsvara NATO blokui.
Nu tame ir esmė su tautinėmis mažumomis ir yra įdomi smaluotų biudžetų piratavimo ir vikingavimo karinė strategija, kur balansuojama taip su galingomis plunksnomis, kad visada atrodytų jog vietinių aborigenų yra dauguma lyginant su "mažumomis", kurių dalis pastoviai didėja. Nu tame ir esmė kad jeigu lieka lietuvoje 667 lietuvių jie statistiškai vistiek gali atrodyti kaip dauguma jeigu likę 10 milijonų yra mūsiškiai kurie visokie turistai, ir visokios grupuotės sudarytos iš ne po daugiau nei po 666 narių.
Nu galima sakyti Lietuva yra okupuota armėnų radijo radistų. Tai nereiškia kad toks radijas yra armėnų. Čia tik iš tos pusės kad ko paklausi to negausi, bet kadangi bus atsakyta liksit skolingi. Tai yra kažkokie giliai žydri teletubiai su kuriais negali žaisti žaidimų nesvarbu ar šachmatų, ar pokerio, tt. Tame ir esmė kad ne žaidimo taisyklėse esmė. Jūs pažeidžiate taisykles vos tik pradedate žaisti su ostapininkais.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2019-04-24
mūsiškiai mūsiškinasi.. matot koks lozungas kuris tiesiai šviesiai sako kad šiukšlininkystės mūsiškinė veikla yra kažkaip susieta su jūsų didžiausiu turtu - sveikata. Nu čia kažkokia ne tokia jau ir užslėpta užuomina apie etninį valymą. Lulzboat. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?