Naujai išrinkta Pagėgių taryba prisiekė dirbti žmonėms

2019-04-25, Lijana JAGINTAVIČIENĖ
 Pagėgių savivaldybės taryboje – 17 politikų.
Pagėgių savivaldybės taryboje – 17 politikų.

Balandžio 15-ąją Tarybos nario priesaiką davė savivaldos rinkimuose kovo mėnesį išrinkti naujieji Pagėgių savivaldybės tarybos nariai. Posėdžio metu netrūko kritiškų pasisakymų ir klausimų. Bet jis baigėsi taip, kaip buvo suplanuota.

Davė priesaikas

Pirmiausia prisiekė politikai. Jiems įteikti Tarybos nario pažymėjimai ir ženkliukai. Visi kaip vienas prisiekė gerbti ir vykdyti Lietuvos Respublikos Konstituciją ir įstatymus, sąžiningai atlikti visas  Tarybos nario pareigas ir susilaikyti nuo veiksmų, pažeidžiančių gyventojų teises ir viešuosius interesus. Visi kaip vienas ir priesaikas užbaigė žodžiais: „Tepadeda man Dievas“.

Tarybos nariais oficialiai tapo: Lina Augustinavičiūtė, Arūnas Bušniauskas, Eugenijus Dargužas, Algis Grublys, Gražina Jankauskienė, Ligita Kazlauskienė, Remigijus Kelneris, Kęstas Komskis, Virginijus Komskis, Edgaras Kuturys, Ričardas Mažutis, Aivaras Pocius, Sigitas Stonys, Remigijus Špečkauskas, Ramutė Valančienė, Aušra Zongailienė.

Paskutinis priesaikos žodžius ištarė Pagėgių krašto žmonių išrinktas meras Vaidas Bendaravičius. Jį ir visus prisiekusius politikus sveikino Lietuvos Respublikos Seimo nariai Alfredas Stasys Nausėda, Ričardas Juška, įvairių įstaigų atstovai. Linkėta nepamiršti priesaikos žodžių, vadovautis įstatymais, nepamiršti pagrindinio įstatymo – žmogiškumo.

Kilo klausimų

Posėdžiu metu išrinkta ir vicemerė. Šią poziciją užėmė „tvarkietė“ Ligita Kazlauskienė. Laikinai  eiti administracijos direktoriaus pareigas paskirta Lumpėnų seniūnė Danguolė Mikelienė. Ją pasiūlė  meras V. Bendaravičius. Moteris eis dvejas pareigas – bus ir seniūnė, ir laikina Administracijos direktorė. Jai paskirtas ir 40 proc. priedas prie atlyginimo. Kai buvo svarstomas darbo užmokesčio klausimas, ne vienas   tarpusavyje kuždėjosi – kaip asmuo sugebės tokias atsakingas pareigas suderinti tarpusavyje ir ar jas atliks tinkamai, gal atlyginimą ne didinti, o mažinti reikėtų? Bet tai tik klausimai. Jų posėdžio metu buvo ir daugiau. Bet apie tai ir tai, kaip savi, išeidami iš postų, pasirūpino savais, skaitykite kituose „Šilokarčemos“ numeriuose.


Straipsnio komentarai

.. to parodykite2019-04-26
neklausk, neprašyk, nesakyk, tt.. tame ir esmė kad smaluoti kryžiuočių biudžetai ir valdo visą informaciją nuo kgb archyvų iki garsų pasaulio kur visi reikalingi popieriai dar net neatspausdinti. bet jei klausi ir prašysi tau įrodys kad esi neteisus. Ir čia kalbant apie primityvius dalykus, kažką ką galima pačiupinėti akmens amžiaus aborigenams. Jie gi gyvena skaitmeninės visuomenės debesijų technologijų žydrame ir rožiniame vaivorykščių rojuje.
Pagalvok apie naują tokį įdomų "pogromų" reiškinį kur jie dabar susigalvojo dirbant socialinį darbą. Lietuviškai vadinasi "atvejo vadyba", "atvejo vadybininkai", tt. Nu nei į tvorą nei į mietą. Kas čia per atvejai. Atvijo ar Atsivijo kažką ir užspeitė į kampą? Išversta per kalkę iš anglų kalbos frazė "case officer", ty kalba eina apie karinės žvalgybos terminologiją.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
parodykite2019-04-26
pagėgiškį, gimusį ir augusį čia. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
matosi2019-04-26
kas kam vadovaus.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
kas, kur, kada, kaip?2019-04-26
kodėl keturios k...
kažkaip kuklus kukluks klanas.
Kantrybės kietai kraštiečių kompanijai !!!
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2019-04-25
aišku negalima nepagalvoti ir apie brexitinio jumoru pagrįstas cžv kalėjimo santvarkas taip vadinamas brexitines baudžiamasias kolonijas. Nu jie su tokiais lozungais nemeluoja jeigu jie kalba apie tai kad tik jie ir jų smaluotų biudžetų gauja skaitosi kad yra žmonės. jūs tai gyvulių fermos gyventojai, nusikaltėliai, aborigenai, psichai, priklausomybėmis apnikti ligoniai, indėnai, tt. Jūs esate tik vedami į kažkokį teisingą drąsos kelią grįstą krematoriumų pelenų dulkėmis ir kad nedulkėtu laistomu vaikučių ašarytėmis. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2019-04-25
valdžia neturėtų dirbti žmonėms. čia jau iš karto kyšo karinės apgaulės lingvistiniai spastai kur skaldoma ir valdoma. nu tokia kalbos forma signalizuoja kad valdžia tai jau nebe žmonės. tuo pačiu ta pati kalba signalizuoja apie kažkokią priespaudą, kur vargšai valdininkėliai lenkia nugarą dirbdami kažkokiems juos engiantiems žmonėms. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
čia tie žmonės jie patys sau kišenių pildyt atėjo 2019-04-25
nejuokinkit voveriu nuo kada valdžia žmonėm dirba Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Hadis2019-04-25
ko komskiai taip toli vienas nuo kito? Juk broliškai galėtų vienas šalia kito būti... o dabar... Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2019-04-25
kažin kodėl tiek daug žydros spalvos? Tarsi karinė uniforma. Gal "mūsiškiems" privaloma klausyti žydrosios statinės riedėjimo ir dundėjimo madų diktatūros? Net šlipsai ir tie mėlyni ar drąsiai violetiniai. Jugi tokie gražulio kelnininkai, tokie vaivorykščių ir vienaragių garbintojai. Tokie svieto lygintojai, bet kažkaip tarsi susitarę mėlynuoja tarsi mėlyna slapva būtų lygesnė nei kitos spalvos. Kas čia per žydrėjimai? Matai pagėgiai tai turėtų skaitytis kaip karaliaučiaus kolonija. Nu ale rusija tik paturbinta su p raide. Jugi visi chomsky ten kažkokius stebuklingus aukštuosius pabaigę. Ten matyt kažkokie mokslų lobiai kurių lietuvoje nebūna. Gal dėl to kad mokslo ir nėra lietuvoje? Gal tie komskiai ir yra tik pora protingų žmonių lietuvoje? Komentaras patinka Komentaras nepatinka