Jauna vairuotoja nuo šiol galės švęsti antrą gimtadienį, jos „Opel“ visiškai sudegė

2019-04-27

Jauna vairuotoja šeštadienio rytą netoli Šilutės vos išvengė baisios žūties. Tik laimingai susiklosčius aplinkybėms ji sugebėjo išlipti iš avariją patyrusio automobilio ir nuo šiol galės švęsti antrą gimtadienį. Tuo tarpu jos automobilis visiškai sudegė. 

Šeštadienio rytą Šilutės r., Saugų seniūnijoje, greta Žemaitkiemio kaimo, avariją patyrė 1999 m. gimusios merginos vairuojamas automobilis „Opel“. Šilutės link važiavusi merginos mašina kirto priešingos krypties eismo juostą, nuvažiavo nuo kelio ir rėžėsi į čia augančias pušis. Po smūgio automobilis užsidegė.

Visa laimė, kad nuo smūgio nesideformavo automobilio durelės, o pati vairuotoja nebuvo rimčiau sužeista. Ji sugebėjo išsiropšti iš sudaužyto automobilio ir pati paskambino pagalbos telefonu. 

Jei merginai nebūtų pavykę išlipti iš mašinos, ji būtų sudegusi. Atvykus ugniagesiams, automobilis liepsnojo atvira liepsna. Jis visiškai sudegė. Vairuotoja vėliau sakė, kad avarija įvyko dėl to, jog ją apakino saulė. Įvykis tiriamas.

lrytas.lt
 


Straipsnio komentarai

..2019-04-28
vėl sudramatizuotas įvykis taip tarsi jeigu tirštinamos spalvos kurių nebuvo tai yra ne ne melagystė. Nu atseit galima sakyti "op" neperšokus griovio jeigu nėra ar nesimato akliems griovio. Svetimo skausmą poliruojančios mėšlinos rankos nesmirda ir žaizdoms nepavojingoms. Nu jeigu nedeformuotos tos durys tai jos paėmė ir atsidarė. Tik tiek to vargo ir tebuvo kad paspausti durų rankeną. Svarbu kad samonės nepraradusi ir nėra sužeidimų trukdančių tą rankeną nuspausti. Nu todėl ir sako kad sveikata yra turtas. Jeigu būtų reikėję būtų išstūmusi priekinį ar užpakalinį stiklą su kojomis. Ir tas automobilis nesudegė "visiškai". Matosi nuotraukoje kad net ir labai degios padangos kaip ir sveikos. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Hadis2019-04-28
Aha, saulė apakino. Greičiau telefonas. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?