Prevencinė priemonė Šilutėje

2019-04-29, taurage.policija.lrv.lt

Atšilus orams, gatvėse ir keliuose padaugėjo dviračių motorinių transporto priemonių, o tuo pačiu ir gyventojų nusiskundimų, kad motociklų ir mopedų skleidžiamas garsas vakaro metu trikdo jų ramybę.

Reaguojant į gyventojų nusiskundimus, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnai 2019 m. balandžio 26 d. nuo 16.00 val. iki 22.00 val. Šilutės mieste ir rajone vykdė prevencinę priemonę, skirtą dviračių motorinių transporto priemonių skleidžiamo triukšmo lygio nustatymui, taip pat buvo tikrinami transporto priemonių vairuotojų blaivumai, fiksuojami kiti teisės pažeidimai. Siekiant patikrinti ar motociklų ir mopedų vairuotojai laikosi gamintojo numatytų reikalavimų dėl transporto priemonei numatyto leidžiamo triukšmo lygio, ar jų transporto priemonės atitinka techninius reikalavimus dalyvauti viešajame eisme, prevencinės priemonės metu buvo bendradarbiaujama su UAB „Transkona“ Šilutės techninių apžiūrų stoties darbuotojais. Policijos pareigūnai patruliavo mišriu patruliavimo būdu, skiriamaisiais ženklais pažymėtomis ir nepažymėtomis tarnybinėmis transporto priemonėmis bei naujai gautais dviem tarnybiniais motociklais.

Prevencinės priemonės metu nustatyti 9 pažeidimai. 4 pažeidimai pagal LR ANK 415 str. 2 d. - mopedai ir motociklai viršijo leistiną triukšmo lygį ir jiems panaikintos techninės apžiūros bei surašyti protokolai. Dviračių motorinių transporto priemonių vairuotojai pasižymėjo išmone išimdami specialius įtaisius garso slopinimui ir vežiodavosi bagažo skyriuje, taip jų transporto priemonės skleisdavo didesnį triukšmą. Tačiau pastebėję, kad vykdomas reidas dauguma stodavo aikštelėse ir prietaisus susidėdavo atgal.

Nepažymėtomis tarnybinėmis transporto priemonėmis patruliuojant buvo užfiksuoti 5 šiurkštūs pažeidimai, kai vairuotojai nekreipdami dėmesio į kelio ženklus lenkia transporto priemones kirsdami ištisinę liniją ar sankryžą. Visiems surašyti protokolai pagal LR ANK 420 str. 1 d.

Džiaugiamės, kad po prevencinės priemonės savaitgalis buvo ramesnis ir gyventojai turėjo mažiau nusiskundimų. Taip pat policija informuoja, kad ateityje pareigūnai rengs ir toliau įvairias akcijas, prevencinio pobūdžio priemones susijusias su eismo saugumu, Kelių eismo taisyklių laikymusi, neblaivių vairuotojų, pėsčiųjų elgesio keliuose kontrole bei dėl dviračių motorinių transporto priemonių skleidžiamo triukšmo.

Raginame eismo dalyvius atšilus orams būti atsargesniais, dėmesingesniais kelyje, saugoti save ir kitus eismo dalyvius.

Vairuokite atsakingai!


Straipsnio komentarai

Mortai2019-04-30
Nekvailok kanors atimimeti is gyventonu(pvz telefona ) teise turi tik rajono meras .O jei prisiliesi prie nepilnamečio plerpalieto vairuotojo tai turesi reikalu su vaiku teisemis galiausia supudys kalejime Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Morta2019-04-30
Labai teisingai,kad kovojama su triukšmu. Mūsų sode" Voveraičių takas" kaimynai pradėjo lenktynes, kas kuris nupirks didesnį plerpelietą savo nepilnamečiui sūnui , o jam tik apie 10 metukų.Na ir varo tie žmogeliukai centriniu keliu per sodą,o ten važiuoja mašinos.Buvo jau ir avarinių situacijų.Alio tėveliai arba Jūs imsitės priemonių,arba jų imsimės mes gyventojai. O priemonė bus tokia- skambutis į 112 arba atimsim plerpalietą iš nepilnamečio ir lauksim Jūsų atsiimti. Tikimės susitarsim geruoju. Pavargom mes nuo plerpalietų keliamo triukšmo Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2019-04-30
tik neturėtų vadinti tokius reidus visokiais mantriais pavadinimais kaip antai "prevencine" ar "priemonė". Čia jeigu eitų po garažus ir tikrintų motociklus tai tada gal galima būtų vadinti "prevencine priemone". Dabar nei šis nei tas. Čia gal taip forminama kad galėtų brangiai apsimokėti už užpakalio pajudinimą? Nu kažkas panašaus į alibabų "sezamai atsiverk" korupcija. Jugi citrinliemeniai gauna algą ar jie dirba ar nedirba. Jie yra darbuotojai. Dabar matyt gulėjo jemelis ant krosnies trindami su krematoriumų pelenais pilvus ir jų ramybę sudrumstė trandalietas. Tada susigalvojo apsiforminti kad jie yra irgi šilutės gyventojai ir tada dėl tų gyventojų jie čia "dirbs". Atkreipkite dėmesį į policijos komisariato citrinliemenių figūras. Visiškai neaišku kaip kai kurie iš jų gali be blato, dokumentų klastojimų ar kyšio praeiti fizinio pasirengimo normatyvus. Bet čia irgi negalima galvoti kad jūs nesuklydę. Negalit pamiršti pvz SUMO atletų iš japonijos. Kas kad nutukę kaip bekonai. Jie yra puikios fizinės formos, gali ir špagatus daryti tt. Nežinau ar išeina jiems prisitraukimus padaryti. Aš prisimenu kai gryžau 2005 metais į lietuvą po dešimt metų praleistų amerikoje, tai lietuva atrodė kaip manekenų ir modelių kraštas. Visi atrodė tokie lieknučiai. Bet dabar praėjus 14 metų situacija visiškai pasikeitė. Kriuksinčios statinės ridenasi gatvėmis. Pažiūrėkit į LiDL lankstinukus. Ten "modeliai" diktuoja kažkokias kriuksinčias kryžiuočiu gyvulių fermos madas. Ir tose lentynose tie 4XL drabužiai neužsistovi. Bet tame ir esmė kad negalima kažkaip kažką susiprasti kai vyksta "patys muša patys rėkia" viešnamių ryšininkų operacijos. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
vo vo2019-04-30
ir gerai jog tos trandalietus gaudo ir teises atimineja liuks Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar gavote SMS žinutę, raginančią skiepytis nuo COVID-19?