Šeštokas iš Šilutės susitiko su Prezidente

2019-05-05, „Šilokarčemos“ informacija
Linas Kirjanovas ir LR Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Lrp.lt nuotr.
Linas Kirjanovas ir LR Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Lrp.lt nuotr.
Balandžio 26 dieną Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su televizijos žinių viktorinos „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ nugalėtojais. Tarp jų buvo ir Šilutės M. Jankaus pagrindinės mokyklos šeštokas Linas Kirjanovas, kuris konkurso finale pasirodė keturis kartus.

Šalies vadovė pabrėžė, kad vaikai savo mokyklai, bendruomenei ir visai Lietuvai parodė, jog pergalę atneša tik nuolatinės pastangos ir darbas, bei palinkėjo toliau tobulėti, siekti savo tikslų, visada likti smalsiems.

Už ilgametę šio projekto globą šalies vadovei įteikta naujai išleista knyga „1000 klausimų ir atsakymų“. Joje sudėti ir Prezidentės ankstesniuose sezonuose užduoti klausimai, todėl dabar vaikai gali praktikuotis, pažinti ir žaisti namuose.

Susitikime šalies vadovė supažindino vaikus su Prezidento rūmų reprezentacinėmis salėmis, savo darbo kabinetu, papasakojo apie valstybės vadovo darbą. Vaikai taip pat aplankė rūmų parką ir ten 2014 metais šalies vadovės ir „Lietuvos tūkstantmečio vaikų“ pasodintą ąžuoliuką.

Konkursas „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ nacionalinio transliuotojo eteryje kviečia žiūrovus susipažinti su gabiais, kūrybingais ir sumaniais vaikais iš visos Lietuvos. Tradicija tapusiame projekte kasmet rungiasi 5–12 klasių jaunuoliai.

L. Kirjanovas žinių viktorinoje „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ įveikė aštuntokę Mūzą. Kova buvo įtempta. Lino varžovai buvo vyresni – gabūs, šaunūs, protingi aštuntokai, bet savitvarda lėmė pergalę.

Klasės draugai filmavimo metu nesitvėrė savame kailyje. Patirta daug įtampos, nerimo, jaudulio – visi labai nerimavo dėl Lino sėkmės. Riksmais, šūksniais buvo užbaigtas žaidimas. Klasės draugai su ašaromis akyse puolė sveikinti klasės draugą, girdėjosi džiaugsmingi žodžiai: „Linai, tu šaunuolis“.


Straipsnio komentarai

..2019-05-07
kad pats faktas kad su žydrąją statine kažkas susitiko - niekam garbės nedaro. jeigu pažiūri tuos vaizdo įrašus kaip prezidentūroje priimami svečiai arba kaip jinai rieda kur nors ir dunda tai visada žiūrisi nejaukiai ir nesmagiai. Nu važiuojama pagal logiką tos patarlės kad tą statinę privalo sutikti pagal drabužius. O jinai elgiasi su visais taip tarsi būtų kažkas kas atlieka "prezidento" vaidmenį. Nors jinai ir bando elgtis laisvai, drabstytis "juokeliais" ir replikomis tai labai lėkštai atrodo.
Nu patys pagalvokit apie pavadinimą "lietuvos tūkstantmečio vaikai", kuris jau aiškina kad vaikai yra kažkokia nuosavybė, kažko kas slepiasi už žodžio "tūkstanmetis". Tarsi gyvuliai. Jeigu žiūrėti į jų pačią suklastotą ir išorvelintą istoriją pats "tūkstanmetis" tai niekam garbės nedaro. Jugi jie nesenai atšventė 100 metų. Vadinasi likę 900 metų buvo kažkokia spaudos priespauda kur buvo kažkokiuose smaluotose biudžetuose lietuvos vardas minimas ir mindomas. Nu gal lietuva tik buvo sekama 900 metų, kur brexitinių daktarų grupuotė ruošėsi atakai, galando kardus ir plunksnas lauždami iš piršto visas tas išorvelintas nesamones.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka