Palinkėjo, kad svajonės pildytųsi

2019-05-04, Elena Dragūnienė, Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Degučių filialo bibliotekininkė
Vietos gyventojai mielai atėjo į susitikimą su R. Šveikauskiene – gerai žinoma visuomenininke, kraštotyrininke, kelių poezijos knygelių autore.
Vietos gyventojai mielai atėjo į susitikimą su R. Šveikauskiene – gerai žinoma visuomenininke, kraštotyrininke, kelių poezijos knygelių autore.

19-oji Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė, kurios šūkis „Ateik – sužinok ir išmok“, meno mėgėjus sukvietė į Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Degučių filialą. Balandžio 24 dieną susirinkusiems tautodailininkė Ramutė Šveikauskienė (Juodžiai, Šilutės r.) pristatė tapybos darbų parodą ,,Gamtos spalvos“. Tai yra jau trečioji autorės darbų paroda. Tapytuose paveiksluose vyrauja pievų, laukų, darželio gėlių bei  senų namų apyvokos daiktų motyvai.

R. Šveikauskienė – gerai žinoma visuomenininkė, kraštotyrininkė, kelių poezijos knygelių autorė. Eiles ji tebekuria ir šiandien. Nemažai eilėraščių susitikimo metu paskaitė mokytoja Genovaitė Marksienė.

Autorė rašo apie tai, ką mato savo akimis ir jaučia širdimi. Tiek poezijoje, tiek tautodailės darbuose jaučiama šiluma, sklindanti gerumo šviesa. Tai jautrios, atviros ir meniškos sielos žmogaus kūryba. Tokia yra ir pati autorė. Ramutė turi ne vieną svajonę… Jos kūrybos gerbėjai susitikimo metu palinkėjo, kad šios svajonės pildytųsi.


Straipsnio komentarai

..2019-05-04
atseit inteligentai.. tame ir esmė su ta patarle apie bažnyčias, altorius ir kiaules, kad bandoma sudaryti įspūdį kad tose įstaigos yra ne raganinių kiaulių sugalvotos kaip spąstai. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?