„Mįslių puodynė“ subūrė moteris

2019-05-04, Gintarė Bagdonienė, Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Bikavėnų filialo bibliotekininkė
Taip mįslių puodynė keliavo ratu aplink stalą, kol visai ištuštėjo. Autorės nuotr.
Taip mįslių puodynė keliavo ratu aplink stalą, kol visai ištuštėjo. Autorės nuotr.

Balandžio 24-osios popietę į Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Bikavėnų filialą susirinko moterys dalyvauti viktorinoje „Mįslių puodynė“, skirtoje Nacionalinei bibliotekų savaitei.

Bibliotekininkė buvo paruošusi puodynėlę, pilną lietuvių liaudies mįslių. Kiekviena moteris traukė po mįslę, ją perskaitė ir per minutę laiko turėjo atsakyti. Jei mįslės per skirtą laiką nepavykdavo įminti, galimybę užsidirbti tašką turėdavo bet kuri kita viktorinos dalyvė. Taip mįslių puodynė keliavo ratu aplink stalą, kol visai ištuštėjo.

O mįslių buvo ir rimtų, ir suktų, ir linksmų. Viktorinos dalyvės turėjo gerai pasukti galveles mindamos mįsles. Buvo ir tokių mįslių, kurių niekas negalėjo įminti.

Pasibaigus viktorinai, suskaičiavus rezultatus paaiškėjo, kad moterų žinios buvo beveik lygios, todėl bibliotekininkė visas dalyves apdovanojo saldžiais prizais.


Straipsnio komentarai

..2019-05-04
kažkas panašaus į uspastichininkystes. atseit susirenka patvoriniai dėl saldesnio kąsnio. Tikros mįslės. matot tas žodis "viktorina" tai irgi toks įdomus žodis, kuris matyt iš anglų kalbos "victor". Ty nugalėtojas. Nu kaip Uspaskich vardas irgi yra viktor. Atėjo, pamatė ir viktorinasi visokios beraštės raganos. Prisiminkime kitą įdomų nugalėtoją kuris cypė tais laikais kai mamutai gadino gerą bylą antims riedinant ir dundinant zombius. Turiu omenyje "victor coi". Ar kartais čia ne apie kung fu hustle ir "art of war" tzu. Kaip jisai norėjo permainų. Po to pasibrexitino kažkaip įdomiai latvijoje. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?