Bitininkai kviečiami teikti paraiškas

2019-05-07

Gegužės 13–31 d. bitininkai kviečiami teikti paramos paraiškas pagal Paramos Lietuvos bitininkystės sektoriui 2017–2019 metų programos priemonę ,,Medaus fizinių ir cheminių savybių analizė“.

Pagal šią priemonę vienam paramos gavėjui kompensuojama iki 70 proc. medaus mėginio kokybę ir natūralumą atspindinčių kriterijų ištyrimo išlaidų, bet ne daugiau kaip 300 Eur. Į šią sumą įeina kiekvieno sukimo (pavasarinio, vasarinio, rudeninio) medaus kokybę ir natūralumą atspindinčių kriterijų (medaus drėgnumas, diastazės aktyvumas, hidroksimetilfurfurolo bendrasis kiekis meduje, medaus botaninės sudėties (žiedadulkių kiekiai ir jų rūšys) ištyrimas.

Paramą gali gauti bičių laikytojai, kurių laikomos bičių šeimos registruotos Ūkinių gyvūnų registre, ir įregistravę Lietuvos Respublikos žemės ūkio ir kaimo verslo registre žemės ūkio valdą valdytojai.

Lėšos skiriamos iš Europos žemės ūkio garantijų fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto – 76 tūkst. Eur.

Užpildyta paramos paraiška kartu su reikalaujamais dokumentais (ar jų kopijomis) teikiama (asmeniškai arba teisės aktų nustatyta tvarka įgalioto asmens) arba siunčiama (registruotu laišku arba teikiama per kurjerį) Nacionalinės mokėjimo agentūros prie Žemės ūkio ministerijos Kaimo plėtros ir žuvininkystės programų departamento teritoriniam paramos administravimo skyriui pagal pareiškėjo gyvenamąją/buveinės vietą arba jo bityno registravimo vietą. Kitais adresais paraiškos nepriimamos.

Papildomas paraiškų pagal Paramos Lietuvos bitininkystės sektoriui 2017–2019 metų programos priemonę ,,Medaus fizinių ir cheminių savybių analizė“  kvietimas patvirtintas žemės ūkio ministro 2019 m. gegužės 2 d. įsakymu Nr. 3D-280.


Straipsnio komentarai

to ....2019-05-07
Bitininkai ??? Čia tie vyrai kurie moterų "medutį " mėgsta ? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
kas per parama2019-05-07
jei reikia primokėti?
Tegul dykai ištiria tam tikrą skaičių už vadinamą paramą.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2019-05-07
dar viena ostapininkų kėdė sukanti ratelį į tą pačią suktų nagų pusę. nu ir kas iš tų analizų? Bitininkui tai nereikalinga. Jeigu nežino kaip bitininkauti jokie analizai nepadės. Įsivaizduokit išsuko medų ir analizai kažkokie tai. Ką jis eis bites strojinti? Nu arba pats kaltas arba analizatoriai kalti. Medaus vartotojui tai irgi nieko nereiškia. Niekas nesimaitina skaičiais ir sotus nebūna valgydamas raides. Tad čia irgi plaunami pinigai, sudarant įspūdį kad stambieji bitininkai veikia kažkaip atskirai, nuo kitų medininkų logistikos grandžių. Nu čia geriausiu atveju jie susimoka sau už tai kad pasitikrino savo medų. Atseit turi aparatą kur įdeda medaus lašelį ir paspaudus mygtuką tas aparatas paaiškina kas čia per medaus grožis lyginant su kitais medumis. Nu kaip tas narcizinis veidrodėlis ant sienos. O iš tikrųjų sukurtos "komunizmo" darbo vietos kur nieko nereikia dirbit išskyrus kriuksint mirksėti akytėmis užsimovus gražulio kelnių uniformas. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar manote, jog teisingai pasirinkote nepriklausomą elektros tiekėją?