Migracijos skyriaus darbuotojai dirbs ir rinkimų dienomis

2019-05-08, Komunikacijos poskyrio vyresnioji specialistė Greta Kęsminaitė

Artėjant Lietuvos Respublikos Prezidento, Europos Parlamento rinkimams ir referendumui dėl Konstitucijos 12 str. pakeitimo ir referendumo dėl Konstitucijos 55 str. pakeitimo dienai, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Migracijos skyriaus darbuotojai dirbs ir rinkimų dienomis:

  • Gegužės 12 d. (sekmadienį) nuo 9.00 val. iki 13.00 val. - Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimų bei referendumo dėl Konstitucijos 12 str. pakeitimo ir referendumo dėl Konstitucijos 55 str. pakeitimo dieną.

  • Gegužės 26 d. (sekmadienį) nuo 9.00 val. iki 13.00 val. - Europos Parlamento rinkimų dieną.

Rinkimų metu, siekiant nustatyti rinkėjų tapatybę, balsuotojų bus prašoma pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, todėl labai svarbu, kad piliečio turimas pasas ar asmens tapatybės kortelė būtų galiojantys. Migracijos skyrius prašo būsimų rinkėjų pasitikrinti savo asmens dokumentuose nurodytą galiojimo laiką ir esant poreikiui, kreiptis dėl naujų dokumentų išsiėmimo.

Pageidaujantieji iki rinkimų pasigaminti naujus asmens dokumentus, kviečiami kuo greičiau atvykti į Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Migracijos skyrių, 111 kab., adresu Gedimino g. 17, Tauragėje arba į migracijos skyriaus padalinius:

  • Šilalėje, Struikų g. 5, 115 kab.,

  • Šilutėje, Lietuvininkų g. 31, 104 kab.

  • Pagėgiuose, Vilniaus g. 17, 111 kab.

Piliečiai galės kreiptis atsiimti jau pagamintą asmens dokumentą ar išsiimti laikiną piliečio pažymėjimą vietoje prarasto asmens dokumento.


Straipsnio komentarai

jonas 2019-05-09
kokiu telefonu skambinti,kad ateitų i namus balsavimui? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2019-05-08
nu tame ir esmė kad demokratija tai yra pati primityviausia visuomenės valdymo forma taip vadinama "hunters gatherers". Nu bado žaidynių medžiotojai ir rinkėjai.

lt.wikipedia.org/wiki/Med%C5%BEiotojai-rankiotojai

Tik "demo". Dabar leituviško straipsnio wikipedia panaudojo straipsnio pavadinime "rankiotojai", bet toliau jau važiuoja su "rinkėjai". Tarp kitko anksčiau tokio žodžio "rankiotojai" nebuvo vartojama, naudojo kažkokį kitokį. Tarybiniais laikais irgi buvo rinkimai. Irgi buvo lygiai tas pats farsas. Tik ten buvo apribota judėjimo ribos ties raudona spalva. Dabar smaluotų biudžetų basos raganaitės ir smagūs velniai turi visą vaivorykštės spektrą kaip aikštelę kad trypti ir šokti. Nu patys panagrinėkit priespaudos situaciją lietuvoje kas liečia spaudą, bet kokią periodiką, knygų leidybą, bukletus, lankstinukus, reklamines skrajutes, tt. Tai prieštarauja bet kokiai logikai, bet kokiems rinkoms dėsniams. Tame ir esmė kad žmogus neturi teisių lietuvoje. Visos teisės priklauso išduotiems popieriams to žmaugaus atžvilgiu.. Aišku skaitmeninėje visuomenėje jie parodė kad galima ir kitaip. Perkelti "teises" į telefonus. Bet tai nieko nesiskiria. Kitas aspektas tai moderni vergovė kur jau žmonės priklauso vergvaldžiams ir buožėms per visokias "gerais" ketinimais grįstus saitus rūpybas, globas, priverstinius instrumentus, institucijas, tt. Čia ne vien durnynai kalbame ir apie visokias oficialias valdžios struktūras pvz kariuomenė.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kaip manote, ar bus antroji viruso banga ir vėl įvestas karantinas?