Šilutės medikams – garbingi apdovanojimai

2019-05-11, Šilutės ligoninės informacija
Chirurgijos traumatologijos skyriaus vedėjas Algis Starkus ir Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriaus vyresnioji slaugytoja Daivutė Staigienė.
Chirurgijos traumatologijos skyriaus vedėjas Algis Starkus ir Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriaus vyresnioji slaugytoja Daivutė Staigienė.

Gegužė 2-ąją Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga Nusipelniusio Lietuvos gydytojo vardą suteikė ir garbės ženklu apdovanojo VšĮ Šilutės ligoninės Chirurgijos-traumatologijos skyriaus vedėją Algį Starkų bei Nusipelniusio Lietuvos slaugytojo vardą suteikė ir apdovanojo garbės ženklu Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriaus vyresniąją slaugytoją Daivutę Staigienę.  

Sostinės Vaidilos teatre vyko tradicinis Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) organizuojamas renginys, skirtas pagerbti labiausiai nusipelniusius medikus, slaugytojus ir sveikatos apsaugos darbuotojus. Renginyje medikus sveikino Seimo Sveikatos reikalų komiteto pirmininkė Asta Kubilienė, Prezidentės Dalios Grybauskaitės patarėja Aira Mečėjienė, Seimo Pirmininko atstovė spaudai Karolina Frolovienė, Pagalbos onkologiniams ligoniams asociacijos (POLA) atstovai ir kiti svečiai. 

Tradicija pagerbti medikus jų profesinės dienos, minimos gegužės 27 dieną, proga gyvuoja jau 15 metų. Per tą laiką Nusipelniusių Lietuvos medikų vardai suteikti 287 gydytojams, 340 sveikatos apsaugos darbuotojų bei 56 slaugytojams.  

2015-aisiais LR sveikatos apsaugos ministrė Rimantė Šalaševičiūtė suteikė nusipelniusios Lietuvos slaugytojos garbės vardą ir įteikė garbės ženklą slaugos administratorei Birutei Jurjonienei.  

2014 metais suteiktas nusipelniusio Lietuvos sveikatos apsaugos darbuotojo vardas ir įteiktas garbės ženklas tuometiniam vyriausiojo gydytojo pavaduotojui Vytautui Žvirbliui bei suteiktas nusipelniusio gydytojo vardas ir įteiktas garbės ženklas ortopedui traumatologui vedėjui Aduliui Valodskai, kuris tuo metu vadovavo ir Traumatologijos skyriui.  

2014-aisiais specialūs LR ministro pirmininko Algirdo Butkevičiaus padėkos raštai įteikti Vaikų ligų skyriaus vedėjai Vaidilutei Intienei bei tuometiniai vyresniajai slaugytojai Renutei Misiukonienei.  

2012 metais Druskininkuose buvo įteiktas nusipelniusio Lietuvos sveikatos apsaugos darbuotojo garbės ženklas ir už pasiekimus plėtojant Šilutės ligoninės veiklą, gerinant pacientų aptarnavimą suteiktas ir nusipelniusio Lietuvos sveikatos apsaugos darbuotojo vardas Šilutės ligoninės vyriausiajam gydytojui Dariui Steponkui.


Straipsnio komentarai

Gyventojas2019-05-13
Atimkit kas kompika, ar uzblokuokit ta dvitaski (..) Komentaras patinka Komentaras nepatinka
2019-05-13
Tikrai nusipelnę Šilutės ligoninės darbuotojai ,kurie atiduoda patys save dėl kitų sveikatos.Ačiū Jums. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2019-05-12
tad kas liečia "unisex" pavardes su "ė" galūne gali būti kad čia cžvistėliai kirstdami dabartinį rubikoną įbrido ir panaudojo trafaretui antrą sykį tą patį upės dugną. Nu negalima atmesti prielaidos kad prieš tai jie padarė tai su vyriškomis pavardėmis kurios baigiasi su "a". Nu žinot ale smetona, nausėda, juraška, valodska, etc... Čia įdomiai nes taip skambančios pavardės būtų moteriškos giminės rusijoje, o jas padarė vyriškomis lietuvoje. Nu atseit rusijoj ar slavų kraštuose vyras būtų smeton, o moteris smeton-a, vyras putin o moteris putin-a. Tad čia kartūs smaluotų biudžetų šaknų beprotybės šaukštai pakasti giliau. Nu iš tos pusės žiūrint tuo tarybiniu laikotarpiu tie smaluoti inteligentai ir nesėdėjo susidėję kanopų ir ragų. Ir trypė, šoko ir gadino gerą bylą ir vietoje ir už atlanto ir visuose aparteidiniuose kraštuose ale vokietijoj, australijoj, brazilijoj, pietų afrikos respublikoj, tt. Jugi jie taip bando daryti įspūdį kad lietuvos net nebuvo tuo tarybiniais laikais nors visi aparatčikai iš užslapstintų KGB archyvų dabar kažkodėl vaidina nusipelniusius inteligentus. Absoliuti dauguma vistiek yra suklastoti. Kas liečia "ė" unisex pavardes tai čia sunku pasakyti "qui bono", nes lygiagrečiai tokie procesai vyksta ir visur kitur. Nu latvijoj jau buvo tokios pavardės, visuose germanų kalbų šalyse, liuciferonystės, anglių karalystės, etc. Tad iš tos pusės žiūrint lietuva dabar egzistuoja kaip kažkokia dievų miško teritorija kur įdiegta gyvulių fermos cžv kalėjimo santvarka, na ir vyksta kažkokie "nusikaltėlių" tiekimo procesai panašiai kaip kad jie kolonizavo visokias australijas. Nu jie gal nusikaltėliai vien todėl kad suklastoti dokumentai. Gal jie šventi palyginus su jumis, nes gal "atgimė" tik vakar iš kažkokio kriogeninio mėgintuvėlio ar nešvento petro sulipdytos lėkštelės kaip kokie nešti ir pamesti neišnešiotukai. Nu tame ir esmė kad karas tai nevyksta taip kaip aiškina istorija ir spaudos priespauda. Bet taip kaip tai vyksta tai kaip iš to filmo "trading places". Tarsi dabartinė rusija yra labiau panaši į buvusią ameriką, o dabartinė amerika į buvusią tarybinę rusiją. Jugi dėl to ir yra visokios valstybinės ir karinės paslaptys. Nu šitoje gyvulių fermoje yra ir žvėrynas kur glaudžiasi visokie lygesni negu lygūs lanzbėriai ir panašiai.. Nu žinot žvėrys tai yra laisvi palyginus su gyvuliais kurie auginami tvartuose. Bet tame ir esmė kad žvėriui tie jūsų tvartai ir gardai neįdomus, nebent lapė ar vilkas eis raminti avis ar vištas kad nedrumstų ramybės. Nu dar yra ir visokios laisvos ekonominės zonos, muitinių sandėliai, ambasados, anarchistinės organizacijos (NVO), galvų tankistai, tt. nu yra ko tik neprisigalvoję tie mėšlinų martini maišytojai. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2019-05-12
nu ką reiškia tos keistuolių teatro keistai išlankstytos pavardės? iš esmės jos nieko nereiškia išskyrus tai kad tai tarsi kažkokios galingų plunksnų keistenybės. nu prisimenate kai tas skustagalvis prieš tris desetkas metų išdavė įsakymą svastikoms kad jos suktusi. Čia neaišku ar buvo liepiama kad suktusi greitai ar čia buvo liepiamoji nuosaka kur buvo pateikiama informacija kokiu greičiu įsakymas turėtų būti vykdomas. Čia jau šiais laikais kaip tikras patvorinis ėjo ginti viešojo intereso ty tvorų teisių ir neliečiamybės, kur negalima atmesti kad buvo eilinis nagijevo windows spekatkliukas pagal trafaretą patys muša patys rėkia.Prisimenate kaip jis kaip pirmosios kartos radistas pradėjo irgi liepti visiems save vadinti pravarde "greitai", tarsi būtų iš to pačio molio nudrėbtas kaip tas mūsiškis karinis narsuolis caitlyn, zvonkė ar bunkė. Tais laikais toks pavardavardis atrodė labai labai egzotiškai, tarsi būtų kažkoks ufonautas. Bet dabar po 30 metų litvicido, bukinimo, bunkinimo, zvonkinimo, smetoninimo, slavinimo, garbėtroškinimo, tt. lietuvoje tokios "tikros" pavardės jau nieko nebestebina. Ką jau kalbėti jeigu pasirodė net ropės, lapės, paukštės, šumacheriai, tt.. Čia nereikia toli galvoti. Paimkit rinkimines deklaracijas. Nors ten per daug nieko ir neklausia pas dauguma ufonautų ten nieko net neužpildyta. O jeigu ir užpildyta tai kas iš to jeigu parašyta jog gimė sovietiniais laikais kretingoje? Neparašyta kurioje valstybėje. Gal yra medicinos punktas pavadintas "kretinga" kokioje nors cžv karinėje bazėje korėjoje, brazilijoje, antarktidoje, japonijoje, sachaline, tt.
Nu vien ką reiškia tas visas biologinių ginklų industrijos cirkas su tais neišnešiotukais, ankstukais, tt? Apie ką čia iš viso kalbama. Lietuvoje visi gimdavo pačiu laiku: nei per anksti nei per vėlai. Dabar susigalvojo mažų mažiausiai kažkokią nišą kad tyčiotis iš vaikų kurie gimsta ne taip kaip užprogramavo daktarų grupuotės gegutės lizdas. Nu neduosi kyšio tai daktarų grupuotės raganos gali "nužiūrėti" vaikelį kad jis gimė per anksti 3 minutes ir prikeverzos kortelėse kad "nenormalus" vaikas.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2019-05-12
supraskit kai dėkojama už tobulas operacijas negalima atmesti prielaidos kad dėkojama už sklandų įsakymų vykdymą karinių operacijų labui. Nu išoperavo kažką taip kaip reikalinga kažkokiai karinei operacijai. Jugi lietuvoje turbūt nėra minutės kai nebūna kažkokių natistinių ESesininkų "pratybų" kur lietuvos žemė trypiama su kruvinais kerzavais. Nu ir kalbama apie operacijas taip kad rūktų krematoriumų kaminai ir galėtų beraščiai jemelios dangoraižiuose galėtų gulėdami ant krosnių trintis pilvus su krematoriumų pelenais. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Šilutiškė2019-05-12
Už tobulai atliktą operaciją ir aš dėkinga gydytojui Dariui Steponkui Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2019-05-11
šiuolaikinė medicina tai cžv gestapo karinė medicina kuri tuo pačiu veikia ir kaip kryžiuočių daktarų grupuotė kažkas panašaus į UNIT 731veiklą tik mastelis žymiai didesnis ty ginklas kuris naudojamas naikinti mases prisidengiant gerų ketinimų drąsiais keliais. Nors gal visada taip ir buvo. Šundaktariniai vilkai prisidengę ėriuko tylėjimo chalatais. Iš kokio mėnulio su tokiomis pavardėmis krenta lunatikai ir kokių spalvų jų parašiutai? Čia gal didžiai švepluojantis vytautas pasikvietė iš kiborgų žemių ir kuprotų kaukazo kalnų visokių maniakų batalionus sukomplektuotus po 40 plius alibaba? Cielais kaimais atsituristavo. Vien medaliai, garbėtroškiniai paradai, padėkos ir garbės raštai, tt..
"gerinant pacientų aptarnavimą" - jeigu būtų pacientų aptarnavimas geras jo nereiktų gerinti. Nu kas sviestuoja sviestą? Turbūt tie patys kas ravi šieną.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka