Aptarta Pagėgių policijos veikla, apdovanoti geriausi pareigūnai

2015-01-28, „Šilokarčemos“ informacija
Ataskaitiniame susirinkime dalyvavę Pagėgių policijos komisariato pareigūnai nusifotografavo kartu su svečiais.
Ataskaitiniame susirinkime dalyvavę Pagėgių policijos komisariato pareigūnai nusifotografavo kartu su svečiais.

Praėjusį ketvirtadienį, sausio 22 dieną, Pagėgių policijos komisariate vyko ataskaitinis susirinkimas, kurio metu aptarti 2014-ųjų rezultatai ir šių metų veiklos prioritetai.

Į Pagėgių policininkų veiklos pristatymą atvyko nemažai svečių, tai Policijos departamento patarėjas Darius Grebliauskas, Pagėgių savivaldybės meras Virginijus Komskis, Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pagėgių rinktinės vadas Rimantas Timinskas, Klaipėdos apygardos prokuratūros Tauragės apylinkės prokuratūros vyriausiasis prokuroras Gražvydas Žebelys, Tauragės rajono apylinkės teismo pirmininkė Loreta Bajorinienė, Pagėgių savivaldybės tarybos nariai bei bendruomenės nariai.

Susirinkime buvo apžvelgta praėjusiais metais užregistruotų nusikalstamų veikų, eismo įvykių bei kitų teisės pažeidimų statistika. Taip pat kalbėta apie prevencines priemones ir bendradarbiavimą. Pasisakė Policijos departamento atstovas D. Grebliauskas, meras V. Komskis bei kiti svečiai.

Tradiciškai simbolinės atminimo dovanos buvo įteiktos geriausiems ir sportiškiausiems policijos darbuotojams. Pagėgių policijos komisariate geriausiu darbuotoju pripažintas Renatas Šimkus. Sportiškiausia darbuotoja išrinkta Rima Buinauskienė. Nepamiršti buvo ir bendruomenės nariai, kuriems už aktyvią veiklą bei glaudų bendradarbiavimą su policija įteiktos padėkos.

 

 

 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!