Meras paprašė žurnalistų ne tik objektyvumo, bet ir lojalumo

2019-05-15, Lijana JAGINTAVIČIENĖ
Po pokalbių prie kavos puodelio visi sustojo bendrai nuotraukai. S. Gvildžio nuotr.
Po pokalbių prie kavos puodelio visi sustojo bendrai nuotraukai. S. Gvildžio nuotr.

Gegužės 7-ąją minima Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos diena. Kasmet tądien žurnalistus, spaudos atstovus, kalbininkus, bibliotekininkus – visus, kam brangus lietuviškas žodis, Šilutės rajono savivaldybės vadovai pakviečia į susitikimą.

„Mes, politikai, sulaukiame, ko gero, daugiausiai spaudos dėmesio. Viešumas visuomet daro teigiamą poveikį. Mūsų Savivaldybė iš kitų išsiskiria tuo, kad čia itin daug veikiančių žiniasklaidos priemonių. Vadinasi, yra apie ką rašyti, vyksta gyvenimas, yra ką skaityti“, – pradėjo kalbą rajono meras Vytautas Laurinaitis. Jis paprašė žurnalistų ne tik objektyvumo, bet ir lojalumo Savivaldybei.

 Trims rajono laikraščių kolektyvams įteiktos nominacijos už informacijos sklaidą ir objektyvų Savivaldybės veiklos viešinimą, Šilutės televizijos veidui Marijui Budraičiui – už bendrus informacinius, vaizdinius ir kūrybinius projektus, Šilutės Fridricho Bajoraičio viešosios bibliotekos kolektyvui – už nuoširdų, profesionalų darbą ir geranorišką pagalbą, organizuojant Savivaldybės renginius, UAB „Šarūno reklama“ kolektyvui – už profesionalius patarimus ir pagalbą, įgyvendinant viešinimo projektus, portalui „Šilutės žinios“ – už skleidžiamas žinias apie šilutiškių gyvenimą, portalui „Šilainės kraštas“ – už Mažosios Lietuvos istorijos atvertimą ir jos viešinimą, portalui „Šilutės Eta žinios“ – už nuoseklų Šilutės krašto ženklo – Žuvies – propagavimą.

Savivaldybės vadovai įteikė ir atmintukus su Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienai skirtos parodos, „Ketvirtoji valdžia – tarsi nematomi pokemonai”, kurioje eksponuojamos pastarųjų 15 metų rajono žurnalistų darbo akimirkos, nuotraukomis.

Susirinkusiesiems linkėta  nepristigti originalių pavadinimų ir įdomių temų.


Straipsnio komentarai

..2019-05-17
o kokia beraščių kiborginių gauja. žuvis tai nėra šilutės krašto ženklas. tai ženklas visokių liuciferoninių kryžiuočių iš anglių karalysčių, krematoriumų dūmų debesų, pelenų ir suodžių. Nu jie jau atesit gyvena tokiuose rojaus etapuose kad nebereikia vargti piemenaujant ganant avis, jau gali užsiiminėti avių žuvinimais, kur cielais žuvėjų kraštais žūvama kad galima būtų toliau žuvinti.
https://en.wikipedia.org/wiki/Fishers_of_men
https://en.wikipedia.org/wiki/Ring_of_the_Fisherman
Kaip galvojate kodėl steven seagal ne viename filme vaidina personažą kurio pavardė "rybak" ty rusiškas žodis kuris verčiasi kaip "žvejys". Bet jeigu iš jo pavardės spresti tai čia tik jūrų mergelė (gal of the sea) kur jisai su visokiomis neteisybėmis susitvarko su tvarkingumo ir teisingumo su geležiniu kumščiu.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?