Antikorozinis centras

2019-05-17

KROWN antikorozinis centras kviečia visus automobilių savininkus padengti savo transporto priemones antikorozine danga Rust Protection T40 pagal kanadiečių sukurtą ir išbandytą technologiją. Jau 32 metai KROWN antikorozinio padengimo paslauga leidžia klientams taupyti pinigus, nes automobiliai tarnauja ilgiau ir tenka rečiau juos remontuoti. Aukštesnė automobilio pardavimo kaina, sumažėję remonto kaštai, saugesnė įranga ir ilgiau tarnaujanti transporto priemonė. 

Naudojamos „Krown“ priemonės neleidžia rūdims prasiskverbti iki svarbiausių kėbulo vietų ir jų pažeisti, apsaugo elektros instaliaciją, neleidžia jungtims oksiduotis ar rūdyti. Priemonės ekologiškos, kokybiškos, bekvapės, jos neleidžia atsirasti rūdims, o jau esančias užkonservuoja, stabdydamos rūdijimo procesą.

KROWN antikorozinio padengimo proceso metu automobilio kėbulo išorė ir dugnas yra nuplaunami naudojant aukšto slėgio vandens išpurškimo sistemą ir specialią KROWN druskų šalinimo priemonę Salt Eliminator, kuri greitai tirpdo druskas ir visas kitas kenksmingas medžiagas esančias ant automobilio dugno. Po to, automobilis padengimas KROWN T40 Rust Protection antikorozine danga. Išpurškiamas automobilio kėbulas bei visos jo vidinės ertmės; slenksčiai, durys, sparnai, durų mechanizmai, langų pakelėjai, spynelės, bagažinės galinis dangtis; variklio skyrius ir priekinis gaubtas; dugnas ir transmisija; visi pasiekiami elektros instaliacijos laidai, rodikliai, kontaktiniai sujungimai, akumuliatoriaus kontaktai, apšvietimo sistemos elementai; priemone padengiamos ir guminės detalės: „salenblokai“ (guminės pavarų įvorės) ir kitos guminės dalys.

Lengvojo automobilio antikorozinio padengimo kainos svyruoja iki 209 Eur. Padengimo procedūra atliekama per 3-4 valandas. KROWN antikorozine danga galima efektyviai padengti automobilį bet kokiomis oro sąlygomis ir bet kokiu metų laiku. Tai svarbu ir krovininiams automobiliams, motociklams, žemės ūkio padargams.

Laukiame visų vairuotojų Tauragėje, Tilžės pl. 10. Tel.: +37060293225 rimisa.info@gmail.com facebook.com/uabRimisa

KROWN – APSAUGO, IŠLAIKO, TAUPO!


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kiek per mėnesį išleidžiate degalams?