Gegužės 20-ąją prasideda balsavimas iš anksto gegužės 26 d. rinkimuose

2019-05-20, vrk.lt

2019 m. gegužės 20 d. (pirmadienį) prasideda balsavimas iš anksto Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimų pakartotiniame balsavime ir rinkimuose į Europos Parlamentą.

Rinkėjai, kurie dėl įvairių priežasčių, rinkimų dieną (2019 m. gegužės 26 d.) negalės atvykti ir balsuoti rinkimų apylinkėje, turės galimybę balsuoti iš anksto visose savivaldybėse. Balsavimas iš anksto bus organizuojamas visų savivaldybių pastatuose nuo š. m. gegužės 20 iki 24 dienos nuo 8 iki 20 valandos.

Rinkėjai, kurie balsuos iš anksto, rinkimų komisijų nariams turės pateikti tik asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

Atkreipiame dėmesį, kad rinkėjo kortelė yra tik vardinis kvietimas balsuoti ir nuoroda, kurioje apylinkėje reikėtų balsuoti. Tie rinkėjai, kurių rinkimų komisijos nariai nerado namuose ir rinkėjo kortelės neįteikė, gali vykti balsuoti tik su asmens tapatybę patvirtinančiu dokumentu tiek išankstinio balsavimo metu, tiek rinkimų dieną.

Rinkėjai, esantys Lietuvos teritorijoje sveikatos priežiūros, socialinės rūpybos ir globos įstaigose, kariniuose vienetuose, bausmių vykdymo įstaigose, galės balsuoti nuo gegužės 22 dienos iki gegužės 24 dienos, šiose įstaigose sudarytuose specialiuose punktuose įrengtose balsavimo vietose pagal grafiką nustatytomis darbo valandomis.

Tuo tarpu rinkėjai, kuriems rinkimų dieną bus sukakę 70 metų, neįgalūs rinkėjai ar laikinai nedarbingi, užpildę VRK patvirtintą formą P6 ir įtraukti į namuose balsuojančių rinkėjų sąrašą, galės balsuoti namuose 2019 metų gegužės 24–25 d. nuo 8 iki 20 valandos.

Primename, kad Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimų pakartotinis balsavimas ir rinkimai į Europos Parlamentą vyks 2019 m. gegužės 26 d., sekmadienį.

Pasitikrinti, kurioje apylinkėje rinkimų dieną rinkėjai gali balsuoti, galima portale www.rinkėjopuslapis.lt ir VRK internetinėje svetainėje.


Straipsnio komentarai

..2019-05-20
čia irgi reikalinga atkreipti dėmesį ne tik į lingvistinį cžv gestapo cirką, bet ir visišką absurdą. Įsivaizduokit valstybės požiuriu yra žmonės kurie yra pripažinti sau ir ar visuomenei pavojingais ir dėl to jie yra izoliuoti nuo visuomenės, bet atseit demokratija yra ant tiek nieko nereiškianti kad šitiems žmonėms vis tiek leidžiama įtakoti visų gyvenimą per šitą procesą. Jau nekalbant apie visokias cžv gestapo rakštisteinų subtilybes. Įdomu kaip balsuoja tie kurie nėra įkalinti institucijose, bet įkalinti laisvėje tai yra tie kurie yra visokių svastikas garbinančių gandžių, kryžiuotinių raganų durnių motinų teresių ir iš viso išgalvotų kalenbachų globose, rūpybose, tt. Ten turbūt urmu prabalsuojama panašiai taip kaip kandidatų sąrašus susidaro tos butaforinės partijos.
Matot pats žodis "balsavimas" tai jeigu žiūrėti neperkeltine prasme tai tarsi tylos drumstimo leidimas kuris išduodamas bebalsiams. Bet kažkodėl tuose balsavimuose tie bebalsiai ir jokio balso ir nesugeba išspausti. Tik su kryžiuku pasižymi popieriukuose kad yra kažkokie mužikai baudžiauninkai ir tiek. Ir jiems dar turi atrodyti kad čia jie kažką nuveikė visų labui. Nu tai kažkas ką pajėgūs yra atlikti patys net psichiniai ligoniai, net tie kurie nemoka patys nusivalyti pasturgalio nepagražinant sienų.
Patys pagalvokit apie "mūsiškių" kedistų gaujos naują dovaną šilutei kur jie išvaivorykštino savo aptriušusį pastatą kad nukreipti dėmesį nuo avarinės būklės. Nu tame ir esmė kad čia susimokama kažkokiems cžv gestapo artistams, kurie čia paišo tas visas sienas apsimesdami saliamonais ir ima didžiulius pinigus atimdami duonos kasnius iš vaikų burnyčių. Patys pagalvokit apie jų tą valgyklą, kuri nei šis nei tas. Jinai iš esmės skirta tik darbininkams, bet nedirba savaitgalį. Vadinasi ta valgykla skirta tik tiems kedistų gaujos nariams kurie darbuojasi tomis valandomis. Jugi baldų fabrikas dirba visomis pamainomis. Tai ką daryti žmonėms kurie dirba naktį? Nu tai ir yra ne valgykla, bet to golden room ar honey comb auksinio veršio mafijozų filialas.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka