Mikroautobusui buvo parūpinti du, įtariama, suklastoti registracijos liudijimai

2019-05-21, VSAT Pagėgių pasienio rinktinės inf.

Panemunės punkte Pagėgių pasieniečiai sulaikė Rusijos pilietį, mikroautobuso „Fiat Ducato“ savininką. Patikros metu rasti du, įtariama, suklastoti esą šiam mikroautobusi išduoti registracijos liudijimai.

Ketvirtadienį Panemunės punkte dirbę VSAT Pagėgių pasienio rinktinės Bardinų pasienio  užkardos pasieniečiai tikrino iš Lietuvos į Rusijos Kaliningrado sritį vykusio automobilio „Fiat Ducato“ rusiškais registracijos numeriais dokumentus. Jį vairavo 41-erių Rusijos pilietis, kartu vyko 30-metis jo tautietis. Patarasis yra „Fiat Ducato“ savininkas.

VSAT pareigūnams įtarimų sukėlė pateiktas rusiškas automobilio registracijos liudijimas. Nustatyta, kad šis dokumentas, įtariama, yra suklastotas. Atliekant patikrinimą  buvo rastas ir dar vienas šio mikroautobuso registracijos liudijimas, įtariama, irgi suklastotas.      

Ikiteisminį tyrimą dėl dokumentų suklastojimo ar disponavimo suklastotais dokumentais pradėję Pagėgių pasienio rinktinės pasieniečiai vairuotoją apklausė ir paleido, o „Fiat Ducato“ savininką sulaikė ir uždarė į areštinę. Po dviejų parų skyrus kardomąją priemonę rašytinį pasižadėjimą neišvykti rusas buvo paleistas.

Mikroautobusas saugomas Pagėgių pasienio rinktinėje.


Straipsnio komentarai

..2019-05-21
nu gal "mūsiškių" sienos apsauga ir yra kruopšti, nes pas mūsiškius sienų nėra. ten gi pas tuos alibabas atvira sezamai atsiverk kuprotų kalnų visuomenė. jie tik prižiūri savų sienas kurios taip ir sugalvotos kad savi galėtų gyventi atsiskyrę nuo mūsiškių. nu įsivaizduok buožės augina kiaulių tvarte uždarytų. Tada ir reikalinga rūpintusi kad būtų sienos (gardai), kurie būtų tvarkingi ir kiaulės nelakstytų po daržus, neliptų viena pas kitą į gardus, nepažeidinėtų režimo atiminėdami maistą, tt. visi poreikiai patenkinti. tvarka, teisingumas, lygybė, tt. apie viską apgalvota. ir apsauga nuo vilkų, ir ranka kuri maitina ir globoja ir gydo ir rengia su kraiku, ir valymo paslaugos, tt Kaip koks turkijos kurortas kur viskas įskaičiuota. Tad jeigu paršiukas gimsta tame tvarto garde tai ir yra kaip ir jo namai, bet iš kiaulės pusės žiūrint joms nelabai aišku kas tie gardai ir kam tos sienos reikalinga. tam ir reikalinga tada kažkoks švietimas kur kiaulėms įtikinamai "paaiškinama" apie sienų naudą kiaulėms. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Hadis2019-05-21
Žino kokia kruopšti mūsų sienos apsauga ir vis tiek bando laimę.... Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kaip sekasi laikytis karantino reikalavimų?