Konfliktą su nepilnamečiu devyniolikmetis išsprendė kumščiais

2019-05-22, Lijana JAGINTAVIČIENĖ
Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas. Asociatyvi pixabay.com nuotr.
Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas. Asociatyvi pixabay.com nuotr.

Praėjusią savaitę du nepilnamečiai nukentėjo nuo suaugusiųjų rankos. Vienas jų išvežtas į Klaipėdos vaikų ligoninę.

Gegužės 19 dieną  Šilutėje, L. Juraškos alėjoje, pažįstamas vyras viešoje vietoje tyčia, iš chuliganiškų paskatų, kumščiu sudavė nenustatytą kiekį smūgių nepilnamečiui.

Dėl patirtų sužalojimų jis išvežtas stebėjimui į Klaipėdos vaikų ligoninę.

Šilutės policijos komisariato Veiklos skyriaus viršininkė Jurgita Nausėdienė teigė, kad devyniolikmetis sudavė nepilnamečiui dėl gautos SMS žinutės, kurios turinys jam nepatiko. „Supykęs išsprendė konfliktą kumščiais“, - teigė pareigūnė.

Smurtautojas nebuvo sulaikytas. Jis buvo blaivus.

Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Nukentėjo ir dar vienas nepilnametis. Gegužės 16 dieną, apie 14 valandą, policijoje gautas 33 m. moters pareiškimas, kad jos penkiolikmečiui sūnui sukėlė fizinį skausmą pažįstamas 20 m. vyras. Jis dar nesulaikytas.


Straipsnio komentarai

Klanas2019-08-09
Teisėsaugos klanas išspręs viską. Nesiparinkit.
Teisėjai su Prokurojais ir advokatu Šimka bonką daro...
Ir toliau žaloja likimus...
Kieno vokas didesnis, to ir Teisybė...
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Senis2019-05-22
Tamsta tikras poetas.
Galetum knyga parasyti ir jai savo komentarus rasyti
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
.. to jeigu paauklėjo2019-05-22
tame ir esmė kad čia neaišku kas ir kaip. jeigu auklėja vaikus kas papuola tai ir gaunasi tie pranašiški jodinėtojai be galvos. Kas čia žino gal pats susižalojo, nes taip reikalinga dėl kažkokios alchemijos.
Nu pats panagrinėk lietuvos interneto pasaulį. Kiek yra "lietuviškų" svetainių kurios atstovauja oficialias biudžetines lietuvos įstaigas, bet nebūna parašytos valstybine kalba. Būna įdiegta tik angliškai. Tarsi auditorija tik angliakalbiai iš anglių karalystės. Jau nekalbant apie visokias svetaines, kur atseit kažkoks "uber alles" verslas, kur jie nieko neveikia tik verčiasi per galvas pvz advokatai, viešnamių ryšininkai, konsultantai, patarėjai, tt.. Tarsi mužikams vis tiek tai nerūpi ir mužikiška kalba niekas net neskaitys tų jų beletristikų, kurios vistiek sugalvotos tik kaip priedanga. Paimk instagramus ar facebookus. Tie boratiniai cžv kalėjimo lietuviai net tarp savęs nebekalba lietuviškai. Kokia nors peroksidinė smaluota brexitinė ragana užsirašo #lithuaniangirl ir atseit lietuvė. O moka veidus nutaisyti tokius malonius ir džentelmeniškus kad nors prie žaizdų dėk kurias jie ir daro.
Nu tarsi ta gražulio kelnėmis vilkinčio vikingo pranašystė iš švedijos kur čia buvo išspausdinta šitame laikraštyje prieš keletus metus jau ir išsipildė. Nu jis aiškino kad lietuva bus labai turtingas kraštas ir visi lietuvoje kalbės angliškai. Jis nesakė kur dings lietuviai bet reik suprasti kad lietuviai kažkur išemigruos po velėna ar į krematoriumų kaminus.
Tad kas liečia tuos MLM tai irgi nėra kažkas kas naudojama tiesiogiai lupti durnius. Niekas ten neina išskyrus "ėjikus" kuriems ten reikalinga eiti dėl kažkokių organizacinių priežasčių. Tik ėjimas. Labiau kaip priedanga. Tad ten ir nėra ko nagrinėti. tai yra "field operations", "boots on the ground", tt. Vienas lauke ne karys. Jie tik dalis aparato. Nu taip ir yra kiekviena savivaldybė ir veikia kaip kažkokia autonominė karinė bazė su visokiais cirkiniais pribumbasais ir pričindalais. O tos tikrosios karinės bazės tarnauja kaip butaforija, ale dėmesio nukreipimas.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
jeigu paauklėjo2019-05-22
reiškia buvo už ką. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2019-05-22
atkreipkit dėmesį į pačią antraštę. žodis "išsprendė" parašytas ne kabutėse, bet tiesiogiai ne perkeltine prasme duodant užuominą kad jeigu yra konfliktai tai geležinių ledi stalininiai kumščiai visada yra vienas iš sprendimo variantų, nes tai ir yra dalis proceso kai tašoma akmens amžiaus aborigenų makaules išleidžiant iš tų puodynių raudonus lašus, lašą po lašo. Nu jeigu ne renkamos grybauskaitės ir ne guogos tai kažkokios bado žaidynių amazoninės vikinginės pirataujančios džiazuojančios mergaitės būtų nuogos. Nu jie visi gi visokio plauko MMA sporto meistrai, prieš kuriuos geriau nešokinėti. Ant to ir pastatytas naujojo drąsaus pasaulio martial law režimas. Tai ir yra vienas iš biologiniai ginklų aspektas. Kad jie beginkliai. Karas yra taika.
Geltonosios spaudos priespaudos atžvilgiu tai yra fiktyvios bylos, kur gaištamas laikas. Nes konfliktas jau išspręstas. Tuo labiau kad tai nevyko artimoje aplinkoje. Tai vyko viešai. Tai prieštarauja įstatymui? Neaišku. Jie gi nugesino kažkokius asmenis kurie konfliktuoja. Kare gi nugalėtojai neteisiami išskyrus tik tiek kad nukentėjusieji išgyveno kad duoti kažkokius vienašališkus parodymus. Kadangi nusikaltėliai nesulaikyti tai gali būti panaudota kažkaip tapatybių alcheminimo tikslais. Nu specnazui išduoti kažkokį fiktyvią tapatybę ale dalius grybauskaitianas, grybauskaitidzė ar grybauskaitišvili, tt. Tada teisinė sistema panaudojama kad įregistruoti įtariamojo tokią tapatybę kiek valioja ir telpa į tas oficialias duomenų bazes. Nu nėra to blogo kas neįšeina į gerą daktarui blogiui ir jo daktarų grupuotei.
Nu kas liečia sportą tai čia akivaizdu kad vyksta kažkas nesuprantamo, net nenagrinėjant pačio sporto. Paimkit panagrinėkit mūsų šilutės saviveiklinių vadovų "gyvenimus". Kažkas panašaus į taukuotus laurų kvartalininkus matyt prekiaujančius inkstais. Net jeigu žiūrėsim į "sportininkus" kur jau pereinamoji pilkoji teritorija į šundaktarystes, veterinarijas, rūpybas, svastikų garbinimus, tt. ty mitybas, jogas, asmeninius trenerius, MLM grupuotes, meditacijas, svorio metimus, zumbas, rumbas, realibitacijas, tt, tt. Kas liečia MLM ten akivaizdžiai jau akivaizdžiai kariniai ir žvalgybiniai kryžiuočių "dvasiniai" ir organizaciniai reikalai. Bet tame ir esmė kad tai nėra kažkas su kuo gali ar pajėgi teisėsauga kovoti. Nu ameriką visą parklupdė ir išaparteidino, ką jau kalbėti apie mažytę lietuvą. Tame ir esmė kad tai ir veikia tik kaip priedanga, jeigu ten eisi tai jie nieko ir nedaro tik muša durnius kurie eina pas juos. Tai yra daro gerą darbą viešojo intereso labui. Gerina visuomenės statistiką mažindami durnių skaičių. Dirbama ant tuščių oro tiltų išklotų gerais ketinimais. Durnių kaulais ir kaukolėmis kuriuos mušdavo savo bažnyčiose. Tiek ir tėra tų valstybinių ostapininkystės paslapčių. Demokratinėje atviroje visuomenėje - jeigu kažkas slapto tai ir yra kažkas nelegalu ir nusikalstamo. O visa valstybė taip ir suorganizuota. Nu tas pats laikrodis bet korpusas padarytas permatomas. Koks skirtumas visi rotoriai, ašys, krumpliaračiai, žvaigždutės, lenciūgai, grandinės, tt kaip sukosi taip ir tebesisuka. Durniam gi nesvarbu tie jūsų socialiniai modeliai. Jiems svarbu kodėl tame dievų miško "rojuje" juos gainioja bado žaidynėse kažkokie inkvizitoriai, juos visi muša kaip kokius medininkus ir grūda į tas krematoriumų krosnis kaip kokią mediena.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2019-05-22
bet negalima kažkaip galvoti kad sovietiniais laikais buvo kažkaip geresnė situacija. buvo irgi labai nesaugu vaikams. nekalbu apie tai kad visi šaligatviai ir gatvės buvo išdaužyti su duobėmis ir kad nebuvo nei vienos lygios vietos jeigu norėtum pasivažinėti su riedlente, kurios neturėdavo niekas. Tik kai stadioną patvarkė ten buvo lygi vieta kad važinėti ratais kaip ąsilams. Kalbu apie tai kad nebuvo vaikams saugu vaikščioti gatvėmis kad prie jų nesikabinėtų, nerekuotų ir neatiminėtų pinigų, kurių ir taip neturėdavai, tt. Nu jau buvo čia pilna visokių robinhoodų, tadų blindų, kapitoninių tenkešų, tt. Sunku pasakyti kas ir kaip. gal tai kaip kokios karinės operacijos užmaskuotos kaip žvalgybinis sportas. Jugi čia jau sovietiniais laikais buvo visokių sporto mokyklų ir bendrabučių kur neaišku kas ką veikdavo ir kas ten gyvendavo. Dabar žiūriu yra vistiek įdomiai, nes "naujieji" lietuviai nors ir nebuvo mokinami, bet elgiasi tarsi ne vietiniai. Nu vaikus palydi ar vežioja į mokyklas į būrelius su savo mašinomis. Nekalbant apie tuos geltonuosius autobusiukus. Tarsi žinotų kad negalima vaikams vieniems vaikščioti po miestą. Gali čia pilna visokių patvorinių vilkų. Tad čia ir yra kažkokia natūraliai atrodanti nenatūrali "atranka" kur vaikai skandinami balose, nes atseit kažkas kas jais turėtų rūpintis jais nesirūpina. Nu visada vos tik kažkas atrodys yra paruoštos lazdos kad dar baisiau muštis. Tad tokia vaikystė ir yra kažkas panašaus į tą benjamino buttono gyvenimą, kur vaikas nuo pat mažens turi visada ieškoti kaltų ir priežasčių, kodėl tokiam mažiukui senukui nėra šioje šalyje vietos, kai tuo tarpu visokie šlykštūs seniai iš senukų laksto su trandalietais apsirėdę su gražulio kelnėmis garbėtroškiniuose paraduose. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2019-05-22
cžv kalėjimo dievų miško medininkystės pogromai... rubikoniniai kirtimai iš peties.
tame ir problema su cžv gestapo biologiniais ginklais skirtais tam kad prižiūrėtų tvarką ir teisingumą drąsos keliuose kur naivuoliai ginami į krematoriumus. Statistiškai žiurint jie atseit vaikšto su tokiomis pačiomis kojomis ir turi tokias pačias rankas, tik tos jų rankos tai ir yra mušančios lazdos kurios gali iššauti stalininius kumščius kai jų burnytė nustoja švelniai kalbėti ir pradeda rėkauti. dar didesnė problema kad vaikai bandydami suprasti pamėgdžioja, kopijuoja, tt ne gerą ar blogą elgesį. Tad su tais blogo pavyzdžio "užkrėtimais" yra kitaip, nes visada tai yra skęstančiųjų gelbėjimosi reikalai graibstant ostapininkų pakišamus kaliausių šiaudus. dar didesnė problema kai prasideda netiesioginiai pogromai kur du kiršinami, kad trečioms šalims nubyrėtų jūsų "paveldai". Nu žinot krematorininkysčių specialistai ale paslaptingi viktorai uspastich, grybauskaitės, adamkai, paksai, brazauskai, muntianai, victorious secrets, secretive victors, etc.. Nu reik pažiūrėti plačiau biški į visą brexit imperijos cirką. Nu įsivaizduokit fašistomunistinių nacių koncentracijos stovyklą ale 666 fortą, kuris veikia kaip koks artekas, su plačiai atvertais pragariškais vartais. ale saldaininis namas ir kanibališka raganų katilas iš pasakos apie joniuką ir grytutę. tirpinantis puodas. tirpstantis puodas nes yra tokia aukšta temperatūra net puodo sienelės tirpsta. Melting pot. Nors šitame rojaus kampelyje ant įstatymų popieriaus viskas taip tobula - visi kaliniai ir prižiūrėtojai lygūs, bet egzistuoja ir visokios nerašytos taisyklės, kur vyksta gyvenimas pagal kažkokias kitas susisluoksniavimo nelaisvės taisykles. Ty machiavelinių princų. Būtigeidžių. Didikų žemė. Visų pirma tai kilmės kraštas ir kalba. Ir čia jau baigiasi visi jūsų seklių morkų tyrimai, nes kalbą ir kultūra jie ant tiek pavergė ir išdergė, kad neaišku ar iš viso kada buvo lietuvių kalba ir tauta. Nu čia tik vienas iš vergovinės santvarkos gardų.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Viktoras2019-05-22
Mažai davi į snuki kad pasiskundė Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kaip sekasi laikytis karantino reikalavimų?