„Žvaigždūnė“ vėl žavėjo žiūrovus

2019-05-24, Karolina Toleikytė

Kiekvieną pavasarį šokių kolektyvas „Žvaigzdūnė” surengia savo gimtadienio koncertą. Šiemet jis jau 26-asis. Renginio  laukė ne tik šokėjų tėveliai ir gerbėjai, bet ir visi šilutiškiai bei buvusios šokių klubo šokėjos. O jos koncertą pasitiko labai džiugiai nusiteikusios, nes kaip visada po intensyvaus ir sėkmingo konkursų sezono galėjo parodyti savo naująją programą labiausiai juos palaikantiems, svarbiausiems savo gerbėjams.

Sulaukė aplodismentų

Šventinio koncerto metu ypatingų aplodismentų sulaukė įspūdinga naujoji programa su šokiais, kurie šiais metais tapo absoliučiais lyderiais ne tik daugelyje Lietuvos, bet ir tarptautiniuose konkursuose. Pilną salę svečių Šilutės kultūros namuose surenkantis merginų šokių kolektyvas stebino naujais kostiumais, šventine programa ir kaip visuomet išsiskiriančia pastatytų šokių choreografija.

Pasirodymus lydėjo aplodismentai ir aidintys šūksniai. „Žvaigždūnės” gimtadienio koncertą vadovė Loreta Stanelienė kasmet baigia atsisveikindama su šokėjomis- abiturientėmis, kurios užaugo šokių kolektyve ir palieka „Žvaigždūnę” su didele meile šokiui. Merginos atsisveikindamos vadovei dėkojo už įdiegtas vertybes, meilę scenai bei vadovės motinišką rūpestį.

Žvaigždūnė – prestižiškai įvertintas kolektyvas

26 -ąjį sezoną „Žvaigždūnė“ pradėjo rugsėjo 1-ąją, o pirmasis tarptautinis šokių konkursas „Success factor” rudenį vyko Palangoje, kuriame kolektyvas laimėjo dvi „Grand Prix“ taures, prieš Kalėdas konkurse „Sidabrinės snaigės” Klaipėdoje laimėtos trys taurės, o tarptautiniame  konkurse „ LT CUP - LIETUS TAURĖ”, vykusiame Klaipėdoje, merginos iškovojo I ir III vietas. Taip pat Kaune konkurse „Kaunas fest” laimėtos net keturios I vietos bei „Grand prix“ taurė. Vilniuje tarptautiniame konkurse „Space” taip pat netgi keturios I vietos. Konkurse „Olimpinės gėlės” Klaipėdoje iškovota II vieta. Labai džiugu, kad šokėjos neseniai grįžo ir iš konkurso, vykusio Jūrmaloje. Tarptautiniame konkurse iš 52-ų kolektyvų „Žvaigždūnės” šokėjos laimėjo I vietą bei „Grand Prix“ taurę. Šį sezoną kolektyvas užbaigs tarptautiniame muzikos festivalyje Prancūzijoje. Beje, merginas bei naująją kolektyvo 26-ojo gimtadienio programą dar bus galima išvysti ir Šilutės miesto šventėje, šeštadienį, gegužės 25 d. 19 val.

Šiais metais šokių kolektyvas į sceną ir vėl išnešė per sezoną iškovotas taures kaip padėką savo publikai bei šokėjų tėveliams, kolektyvo gerbėjams ir svečiams.

Loreta Stanelienė prasitarė, kad labai smagu, kad į šį koncertą susirinko tikrai gausus būrys žiūrovų, nes būtent šeštadienį būta tikrai nemažai renginių Šilutėje.  „Visada labai džiaugiamės, kad kasmet į koncertą susirenka, ne tik metai iš metų kolektyvą palaikantys šilutiškiai, bet ir tie, kurie ateina koncerto pamatyti pirmąjį kartą. Visuomet norisi palikti kuo geresnį įspūdį žiūrovams.“

Daug metų iš eilės šokių kolektyvas „Žvaigždūnė” šilutiškiams savo šventinę programą dovanoja per miesto šventes. Kuomet kiti šokių kolektyvai Šilutės miesto šventę ne visada renkasi prioritetu, „Žvaigždūnės” kolektyvas tradicijų nelaužo. Šią miesto šventę ant scenos šokių kolektyvo vyriausiosios šokėjos, abiturientės, pasitiks netgi keturioliktąjį kartą.


Straipsnio komentarai

..2019-05-25
nu jo ištrynė mano du komentarus žvaigždūniniai keliautojai į žvaigždes. matyt tie kur su-kasi kasdami duobes rateliais. nu žinot tas anekdotas apie čiukčius kur baigiasi čiukčiams sakant "o mes už tat gražiai šokam ir dainuojam" tai ir yra dar ir brexitinio jumoro anekdotas. Nu čia gražiai šoka ir dainuoja tik trojos arklininkystės "mes" ale "mūsiškiai". Tie aborigenai tai baubia ir mykia kaip ir bet kokie kiti gyvulių fermos objektai. Tame ir esmė kad tie kurie gražiai šoka ir dainuoja jiems nereikia mokintis gražiai šoktis ir dainuotis. Jie tada apsimeta kad mokinasi. Tada pas juos atrandamas "talentas". Bet vis tiek yra milijonai žiaurių ir baisių pasityčiojimo scenarijų. Nu ale tas senovinis filmas kur aparteidininai mergaitę panešiojo ant rankų kaip karalaitę o po to pamazgų kibirą ant galvos užpylė. Ta po taip supyko kad pradėjo ugnimis iš akių drabstyti. Atseit teisingumas ir atpildo valanda. Nieko panašaus. Tame ir esmė kad gyvulių fermoje viskas ir yra kitaip. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?