Traukiniai Klaipėdos link nuo šiol stoja ir dar vienoje stotelėje

2019-05-26
V.Ščiavinsko nuotr. | lrytas.lt
V.Ščiavinsko nuotr. | lrytas.lt

Nuo praėjusios savaitės traukiniai Šilutė-Klaipėda stoja ir viename didžiausių pietrytinių rajonų – Rimkuose.

Kaip skelbia „Lietuvos geležinkeliai“, naujojo maršruto tvarkaraščiai yra sudaryti, atsižvelgiant į dirbančiųjų poreikius. Rytinis traukinys iš Rimkų išvyksta 7.25 val., o Klaipėdos geležinkelio stotį pasiekia per 10 min. – 7.35 val. Dirbantys nuo 9 val. gali rinktis traukinį, iš Rimkų išvykstantį 8.21 val. Jis į Klaipėdą atvyksta 8.31 val. Važiuojantys iš darbo gali grįžti traukiniu, iš Klaipėdos geležinkelio stoties išvykstančiu 17.16 val. Per dieną iš Rimkų į Klaipėdą išvyksta penki traukiniai.

Vienkartinis traukinio bilietas Rimkai-Klaipėda nesiekia euro, o keleiviai gali įsigyti ir terminuotus bilietus, su kuriais kelionės kainuos pigiau – perkant trims mėnesiams galima sutaupyti iki 65 proc. nuo įprastos vienkartinio bilieto kainos. „Siekiame klaipėdiečiams sukurti galimybes saugiai ir patogiai keliauti aplinkai draugišku transportu ir taip mažinti taršą, paskatinti darnų judumą regione. Galvodami apie maršrutą Klaipėda-Šilutė stengiamės, kad žmonės uostamiestį pasiektų greičiau ir saugiau, nei važiuodami automobiliu, o traukinių tvarkaraščiai būtų patogūs dirbantiems bei į mokslus važiuojantiems keleiviams“, – pranešime cituojamas „Lietuvos geležinkelių“ generalinio direktoriaus pavaduotojas, Keleivių vežimo direkcijos direktorius Linas Baužys.

Maršruto Šilutė-Klaipėda traukiniai keliones pradėjo praėjusių metų spalį. Iki šiol jie stodavo trijose tarpinėse stotelėse: Priekulėje, Vilkyčiuose ir Kukoruose. Papildomas sustojimas Rimkuose nuo gegužės 15 d. padarytas įsiklausius į keleivių poreikius bei išsprendus infrastruktūros klausimus.

lrytas.lt


Straipsnio komentarai

..2019-05-26
kas čia per pavardė baužys? su XXI amžiumi atsirado ne tik pavardės kurioms reikalingos specialios raidės kad rašyti, bet ir atseit lietuviškos, bet kažkodėl ne. Jas irgi visas galima skirstyti į visokias kategorijas pradedant nuo karčių obelų šaknų, kamieninių kamienų, šakos, skiepijimai, jaunų lenkimai ir lenktyniavimai, žydėjimai, vaisiukų netolimi riedėjimams, raškymams,tt. Tarsi dirbtinis saldiklis pakaitalas cukrinių avinukų tylėjimams. Su tomis trimis raidelėmis net ir tokiuose šalyse kur jau nusistovėjo visų pasamonėje kaip kažkokie vergovės ir imigracijos katilai ir puodai ale anglijose ar amerikose nebuvo tokio cžv gestapo cirko. Tai iš kokio aparteido šitą "gerą patirtį" cžv gestapas nukopijavo? Ar čia kažkokie pionieriniai kryžiuočių misionieriai konstravo precedento neturintį precedentą? Jugi imigruotų baužys į ameriką, niekas ten nesicackintų su jo "ž" raide ir jam būtų išduota nauja tapatybė kuri nebesusisiektų su kažkokiomis europinėmis duomenų bazėmis. Galai į vandenį. Komentaras patinka Komentaras nepatinka