Vainuto gimnazijos vadovė uždraudė valgyti?

2019-06-01, Lijana JAGINTAVIČIENĖ
Vainuto gimnazijos vadovė L. Barakauskienė teigė, kad tokie įsakymai neatsiranda šiaip sau.
Vainuto gimnazijos vadovė L. Barakauskienė teigė, kad tokie įsakymai neatsiranda šiaip sau.

Daugeliui keistą įsakymą pasirašė Vainuto gimnazijos direktorė Laima Barakauskienė. Jis sukėlė itin daug diskusijų. „Anksčiau už kampo bėgdavome parūkyti, o dabar mokiniai gaus bėgti pavalgyti“, - sakė vienas iš komentatorių socialiniame tinkle.

Įsakymas pasirašytas šių metų gegužės 17 dieną. O tekstas jame aiškus ir trumpas: „Draudžiu mokiniams įsineštą  į gimnaziją maistą valgyti gimnazijos patalpose, išskyrus valgyklos patalpas“.

Neslėpsime, internete netrūksta tų, kurie tiesiog tyčiojasi iš tokio rašto. Klausimų iškyla daug. Pavyzdžiui, kas bus, jei vaikas valgys, pvz. koridoriuje?  Maistą konfiskuos ir utilizuos ūkvedys? O gal pati direktorė? To ir paklausėme jos pačios.

Pasak L. Barakauskienės, įsakymas parašytas, nes mokiniai atsineša karštą maistą į mokyklą ir valgo jį kur sugalvoja, palieka ne tik indus, bet ir nutaškytas padažais sienas. „Tai kalba ne apie ledus ar saldainius. Tokie įsakymai atsiranda ne šiaip sau“, - teigė vadovė. Mokykloje yra  valgykla, tačiau, pasak pašnekovės, moksleiviai  teigia, kad maistas yra neskanus. „Aš pati valgau valgykloje. Maistas normalus“, - tikino L. Barakauskienė.

O kas bus, jei gimnazistai nepaklus ir karšto maisto nevalgys valgykloje? Vadovė tvirtino, kad toliau su jas bus kalbama, ieškoma kompromiso.


Straipsnio komentarai

.. to Olė2019-06-02
visų pirma reikalinga atkreiptį dėmesį į pačius geltonosios spaudos priespaudos žiniuonius nešiojančius visokias paskalas, žinias ir naujienas. Taip vadinamus "fake news", kurie nuolatos rėkia apie atbėgančias vilkines problemas, kurios slepiasi miškuose ten kur jūs bailiai bijote eiti nes ten nėra drąsiųjų kelių išasfaltuota, nu tam kad jūs bailiai galėtumėte atrodyti užsiėmę nes turite vaidinti kad pešatės. Nu čia viena iš saugumiečių diegiamų saugumo metodų pagrįstų tuom anglišku posakiu "shooting the messenger". Kalba eina ne apie pelus ir grūdus, bet apie peles ir besibrexitinančias žiurkes. Kur tiesios lazdos, kur kreivos ir sulenktos, kur perlenktos, kur iš viso kraunamos jums malkos po kojomis kaip kokioms žana d'ark?
Gal negalima atmesti net variantų kad viešnamių ryšininkai vizgina kažkokias kales bandydami sudaryti tik įspūdį kad kažkokia butaforinė mokykla veikia iš tikrųjų nors egzistuoja tik rakštisteinų krepšininkų stalčiuose skalbiant fantomasinių mokinių krepšelius ir ubagines terbas.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Olė2019-06-02
O tikrai, reikėtų pasidomėti koks ten maistas. Jeigu mokiniai masiškai valgo visur kitur tik ne valgykloje, gal problemos ieškome ne ten kur reikia.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
mokinys2019-06-01
padarykit valgomą maistą valgykloje, tuomet ir valgysim ten Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2019-06-01
iš kur tas karštas maistas ir reik suprasti vienkartiniai indai? yra netoliese kažkokie ale maitinančių rankų darbo vietos sukurtos kur stumdomi kebabai, čeburėkai, mėsainiai dešrainiai, tt? Bet tame ir esmė kad gal būt jeigu viešnamių ryšininkai vizgina šunis ir kales tai irgi negalima nepagalvoti kad bandoma atrodyti kažkaip skaldymo tikslais. Nu gal ir kebabinė jeigu ji yra ir valgykla ir direktorė ir susisiekia kažkaip taip kaip nesinorėtų atrodyti be tokių įsakymų skirtų kraipyti ąsilų ausis. Nu paimkit tą kitą direktorių kur šilutėje direktoriavo mokykloje kur moko turistavimo ir kitokių karinių "paslapčių". Jeigu paskaityti kaip ten nušviesdavo šilutės geltonosios spaudos priespaudininkai tą jų veiklą ypač su nekilnojamo turto rokiruotėmis tai turėtų jie visi būti pervadinti aviceninės daktarų grupuotės avių žinios. Komentaras patinka Komentaras nepatinka