Ministras L. Kukuraitis: diena, primenanti mūsų atsakomybę vaikams

2019-06-01, socmin.lrv.lt

Mes dažnai žavimės vaikų gebėjimu nuoširdžiai džiaugtis net mažais dalykais. Kartais sakome, kad vaikams tai tarsi įgimta ir šiek tiek gailimės praradę šią savybę. Bet iš tiesų puikiai žinome, kad gebėjimas džiaugtis randasi ten, kur sukuriama mylinti ir saugi aplinka, kurioje galima smalsiai tyrinėti supantį pasaulį. Mylinčioje ir saugioje aplinkoje bręsta asmenybės, skleidžiasi talentai, mokomasi draugauti ir siekti bendrų tikslų.

Tokią aplinką vaikams gali sukurti tik suaugusieji – tai yra mes visi: tėvai, seneliai, mokytojai, treneriai ir kiti žmonės, iš kurių vaikai mokosi.

Todėl sveikindamas visus su Tarptautine vaikų gynimo diena norėčiau paraginti mus, suaugusiuosius, kasdien prisiminti, kad vaikų aplinką kuriame mes. Nuo mūsų priklauso, ar ateityje jie bus drąsūs, smalsūs, saugūs, džiugūs ir mokės megzti ryšius, mes kuriame sąlygas vaikų mokymuisi, mūsų pavyzdys įkvepia vaikus vienokiam ar kitokiam elgesiui ir, galiausiai, mes esame už juos atsakingi.

Tarptautinė vaikų gynimo diena gimė kaip priminimas, kad vaikų teisės turi būti gerbiamos ir saugomos, kad vaikų poreikių mes, suaugusieji, turime paisyti. Ne užgaidų, o poreikių. Ši diena mums taip pat primena, kad ne visi vaikai gali džiaugtis mylinčia šeima, ne visi gali saugiai ruošti pamokas, žaisti, ilsėtis, gyventi nieko nebijodami.

Todėl šiandien linkiu įsižiūrėti ir įsiklausyti į kiekvieną mus supantį vaiką,  ir atrasti naujus būdus, kaip mes galime juos  apsaugoti, užauginti ir atskleisti.


Straipsnio komentarai

..2019-06-04
nu taip ir yra. jeigu aklųjų karalystėje kas nors žiūrėtų tai nebebūtų aklųjų karalystė. tad nesvarbu kaip žiūrima svarbu ar matoma. Tad vos tik koks nors baudžiauninkas nors truputi "praregi" tuojau greitai reaguoja burdamos kažkokios karinės raganystės. Tad kaip tie ciklopiniai ostapininkai mato? Nu čia irgi yra įdomus vergovinės santvarkos aspektas, kur neregys negali gyventi be lazdos ir kažkokio bazinio "mokslo" krepšelio kur sukaupta apšviečiantys duomenys apie tai kaip jie turi vykdant įsakymus orientuotis šitame tamsumos pragare. Lazdos kurios barškėjimais ir turi tikėti taip kaip atseit teisingumas tiki žodžiais. Nu buožės kažkaip atima tuos saldainiukus iš vaikučių ir jie žino kad jūs to saldainiuko neturit. Vaikai paverčiami zombiais ir jiems atseit duodamas priverstinis dirbtinis saldiklio pakaitalas ir ubago krepšelis kur jie iš zombio turi paversti save į kažką kas tiktų buožių visuomenei. Nu buožės akys tai kaip musės akys. Bet čia tik alegorija. Nu jie ir yra swastikinių gandžių ir durnių motinų rankos kurios rūpinasi neviltimi tam kad pas jūs bujotų viltis ir vėžiai. Tad vaikučiai nuo pat gimimo auginami į kažkokius gyvulius. Buožės tai "džentelmenai" dėka tų saldainiukų moka ir gali saldžiai kalbėti ir užkalbėti ar išmušti bet kokiam baudžiauninkui bet kokius dantis. Nu jie vien už tai gali jau bausti kad nieko nesate padarę ir nebijote. Nu jisai turi tavo saldainiuką kuris tau priklauso, o tu to saldainiuko nebandai pasiimti, nes neturi žalio supratimo apie ką kalba eina. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Hadis2019-06-04
Taigi kam žiūrėti į jį rimtai? Aš realiai į šitą dvitaškį žiūriu kaip į rūmų juokdarį. Na yra toks, daro kažką, bet niekas rimtai vis tiek nežiūri į jį. Abejoju ar kas nors bent viską perskaito ką šis surašęs. Tiesiog. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
to..2019-06-03
už lango vasara ir saulė. Žaluma ir žiedai. O tu kažkokius " šudus " rašinėji.
Apie Jaką , alkoholizmo paveiktą. Apie tą gydytoją iš psichiatrijos centro ir kažkokią demokratiją . Tai tau atvežė tas dujas ??.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2019-06-03
mūsiškiems tik visokie azartiniai žaidimai galvoje. tame ir esmė kad ta mano pamotė ant tiek pikta kad man ir neteko pagyventi jokio gyvenimo. nesvarbu kad būsi mažesnis už aguonos grūdelį užės negyvai nuo ryto iki vakaro. net nežinau ką reiškia tokie mūsiškių žodžiai kaip gyvenimas, sėkmė ar nesėkmė. Nu jie nors ir užkariaudami naudojosi kažkokius keistus trafaretus gyvulių fermų, žvėrynų, dievų miškų, tt. ale sprendžiant pagal taip kaip jie vadina save tai kažkokie indėnai: grybauskaitės, ropės, skverneliai, zvonkės, bunkės, kedžiai, jakai, šiaudvytytės, tt... Nu kad atseit ne žmonės. Neaišku kodėl. Čia galima spekuliuoti visaip. Bet jeigu tai cirkas jie tik aktoriai, kurių negalima nei teisti, nei bausti nei pasigailėti. Atseit vergovinėje demokratijos santvarkoje vergai daugių daugiausia ką gali tai tik nušvilpti, kad ostapininkai į tą pačią kėdę išdrožtų naują buratiną. Atseit viskas ne iš tikrųjų: aparteidas, krematoriumai, saudos priespauda, cžv kalėjimai, drąsos kelėnai, benamiai, karas, taika, durnynai, tt.. Tad jeigu nėra tikrovės viskas visiems ir atrodo išskyrus tuos kurie žino kažkokias "paslaptis" valstybines, karines, tt. leidžiančias jiems nenuskęsti prasmės vakume. Ir jiems tada nereikalinga nieko žinoti išskyrus tai kad jūs nežinote to ką jie žino. tai yra kad jūs zombis kuris bando sužinoti tai ką tos smegenys žino. Nu kaip tos istorijos apie indėnus kur atseit jie tikėdavo kad suvalgius priešo organus pas juos pereina priešo jėgos. Tad čia labai sudėtinga, nes vis tiek mes nieko ir nežinom apie tas jų karines raganystes. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
to...2019-06-03
sėkmės likusiame gyvenime. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2019-06-03
marios toli. niekas nėra sutepta net ir tokiems važiavimams į tokias atseit ranka pasiekiams vietas. Mano ratai turėjo būti ne vienas ir ne du, o dabar iš viso nei vieno bato nėra. Kaip aš lipsiu kopėčiomis be batų? Tarp kitko žodis "marios" tai turbūt sukonstruotas nuo žodžio "maras" pasinaudojant susisiekiančius žuvėjų krašto indus kaip antai swastikas garbinantis gandhis ar iš viso iš lempos nukabintas boratinis kalenbachas? Man visiškai neįdomu ir nereikalinga kažkokių įrodymų kad tikėti ar netikėti tavo teiginiais, neiginiais, radikalais ar neutralais. Aš nekariauju energetinio karo, neturiu ir energetinių ginklų. Tu su savo makaronų kabinimais gadini gerą bylą ir tiek. Visiems kam reikalinga buvo aišku kas ta žemė ir su kuo ji valgoma kol visokie neatsibastė ir nepradėjo aiškinti kas ir taip buvo aišku neaiškinant to.
Daktarų grupuotei visi yra ligoti ir beviltiški potencialūs klientai, kuriuos jie medžioja kad įsivaikinti panaudojant durnių motinų jaukus. Nu kai žmogus "pasirenka" šeimos gydytoją tai jie prisijungia prie naujos šeimos. Tad čia yra labai labai labai svarbus karinės apgaulės aspektas, kur mūsiškiai turi įgaliojimus kad šaudyti į savus. Tad taip kaip nutašyti daktarų grupuotė kardo ašmenys - šeimos gydytojo sąvoka yra sukonstruota kaip karinės apgaulės stogas kad rūpintis savais mūsiškiais, o visus likusius smaugti "rūpinantis" jais kaip pamotėms. Tad miunhauzeno sindromas ir visokie kitokie sindromai visokiems maniakams tai irgi stogas.

Našlaitėlė gero būdo,
o jos pamotė pikta...
Bet senelė užusnūdo
ir jos pasaka baigta.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
to ..2019-06-03
Lietuva nėra plokščia . Atssistok prie marių kranto ir pabandyk įžiūrėti raudona bujų esantį už 3 KM . Nieko nematysi. Bet jeigu pasilipsi , tai pavyks pamatyti. Švyturiai tam ir statomi.
Matau esi beviltiškas ir ligotas žmogus . Ar dujas atvežė tau ?
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2019-06-03
nu nereik toli eiti jeigu nori kriuksiams sušerti jų pačių kriuksėjimus. pats pagalvok apie situacijas kur žemė yra plokščia. pvz žodis "žemė" užrašytas smalomis ant balto popieriaus ar kibernetiškai ant raganiško MS lango į niekur. Kaip reikalai su žemės ūkio ministerija? Kaip galvoji ar jinai plokščia ar apvali? Žiūrint kaip pažiūrėsi į tavo norus. Tame ir esmė kad aš bendros kalbos su niekuom neieškau. Tad taip ir negalėsi niekados forminti. Gal būt kai jie kalba apie žemę jie kalba apie žemės dalį kuri irgi vadinasi žemė. Ir ta dalis yra plokščia. Nu lietuva tai plokščia ane? Lietuvos žemės ūkis plokščias? Nu gal žemė yra žymiai didesnė, negu mums aiškinama. Čia mes uždaryti kažkokiuose westworld atrakcijų garduose, kad linksminti aparteidinius mūsiškius, kurie čia atvažiuoja į dievų miško bado žaidynių safarius tam kad pasilinksminti ir pašaudyti į savus. Gal tu esi apiformintas kaip raganosis. Gal kai jie žiūri į tave pro savo "they live" augmented realybės akinius jiems tu atrodai kaip raguotas. Nežinosi nieko. Tiek tų makaronų. Gal kai jie kalba apie plokščią žemę jie turi omenyje kad žemė turi būti plokščia. Nu tie kalnai ir visokios bedugnės tai yra nesusipratimas. Turėtų visa žemė būti jūros dugno lygio. Tad gal tas globalinis šilumokarčiamynas ir rūpynasi tuo. Warterworld piratai bando užsikariauti teritoriją krokindami lankas. Nu ir dar milijonai variantų. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
to...2019-06-03
pasikalbėti apie plokščią žemę su Stankevičiumiv, tikrai rasite bendrą kalbą. Ir nusipirk žemės gaublį dėl platumų. p.s schizotopinis asmenybės sutrikimas. Tai ne liga , vieno tokio gimtadienį ir dabar visas pasaulis švenčia 25.12.. Sėkmės Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2019-06-03
nu įsivaizduok pradėtų jie veisti žmones antarktidoje ar tarptautinėje kosmonėje stotyje ir tiems vaikams aiškintų kad čia jų kažkokia tėvynė, kurią jie turi mylėti ir gerbti ir saugoti ir ginti, tt.. Arba dar kaip nors atvirkščiai kad čia nojaus arka jie čia laikinai kol praeis tvanas ir visi galės parsibrexinti į lietuvą ar dar kur nors nešini gyvulių fermos lauktuvėmis: nendrinukėmis, stumbrais, tt. Tačiau visokiose antarktidose gyvenant vaikai negali nei žingsnio žengti be kažkokių prisidengimų, stogų, priedangos, tt.. Nu žinai kiek pasakojama biografinių istorijų kai kai mažučiai vaikai apsisprendžia ir bėga iš namų nes kažkaip jiems pasidaro aišku kad tai ne namai, o pragaras, kad tai ne tėvai, bet kažkokie pabaisos.. Kad turi būti kažkur ir žmonės. Nu vaikai bėga iš namų ne laimės ieškoti. Jie bėga ieškoti žmonių. Tad iš lingvistikos pusės negalima pažiūrėti į mūsų sostinę ir kaip kažkokį mūsiškių sostininkystės reiškinį. Nu pavadinimas vilnius tai giminingas ne tik karšiamų ėriukų tylėjimo "vilnai", bet ir žodžiui "velnias". Nu ką čia žinosi su tuo švepluojančiu vytautu didžiuoju. Nu jis didysis nes iš didžiosios brexitanijos. Matot jau bėgioja su kojomis geležiniai vilkai dinamiškai ne tik bostonuose. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2019-06-03
tu nelabai supranti mano logikos. aš aiškinu kad antarktidoje žmonės neturėtų vaikščioti iš viso nesvarbu kuom jie prisidengę savo "grožybes" ar išorvelintais istorijos lapais ar pingvinų kailiais. Nu kažkas panašaus į tarptautinę kosmoso stotį. Ten irgi žmonių neturėtų būti, bet jie yra nes yra prisidengę savo nuogybes kažkokiais išasfaltuotais labdarinio šilko keliais. Nu tame ir esmė kad ta tarptautinė kosminė stotis tai tik kažkoks ornamentas ant kalėdinės eglutės. Butaforija. Kaip tas cžvistėlis henrikas daktaras tarnaujantis dėmesio nukreipimui nuo cžv gestapo daktarų grupuotės. Pats pažiūrėk lietuva randasi tokioje platumoje kur sibire, tolimuosiuose rytuose ar kanadoje jau prasideda amžino įšalo žemė. Jie kabina makaronus apie kažkokią globaliai visus šildančią golfo srovę, bet kažkaip trūksta logikos jų paaiškinimuose. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
to...2019-06-03
nu pagal tavo logiką visi šikti lauko tualetuose turėtų dabar arba kiaušinius apsidengę kailiais vaikščioti. Laikas pas tave sustojęs ir tokie kvaili pasiteisinimai. Ivesk į Google maps bet kokiame Vokietijos mieste LIDL ar kitą parduotuvę ir matysite darbo grafiką. Berlynas , ne Vokietija. O koks stoties rajonas ir ne Berlynas. Šilutėje ir yra Laisvės 5 .
Galvojau rimtas žmogus esi , o atsiskleidei kaip šudmalys . Kaip tos senės su protingais žiurkėnų snukučiais Pagėgių bibliotekoje. Smirdėk toliau" brexsite" :):):) joks tu ne .... . Eilinis šudzius , DELFI prisiskaitęs.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2019-06-02
pradirbau vokietijoje visą vasarą ir rudens kažkiek man atrodo 1992 metais. dar buvo markės. Tai visos maisto parduotuvės net patys didžiausi supermarketai dirbo iki 6 valandų vakaro išskyrus vieną dieną per savaitę ketvirtadienį kai dirbdavo iki 8 valandų. Kas vyksta dabar nežinau. Nėra niekas sutepta kad galėčiau nuvažiuoti ir pažiūrėti ar kas pasikeitę į kažkokią pusę. Sprendžiant iš google streetview aišku kad situacija vokietijoje yra panaši kaip ir visur. Berlyne jokios vokiškos tvarkos nebeliko. Visur grafiti, šiukšlių krūvos, nutriušę šaligatviai, griuvantys fasadai, raudonųjų ir žydrųjų žibintų kvartalai, tt.. Kažkas panašaus į niujorką prieš "giulianį". Tame ir esmė negalima galvoti kad tai buvo giulianio nuopelnas kad jis ten kažką sutvarkė. Gal "sutapimas" kad pasibrexitino iš niujorko kažkoks paruoštas asimetrinio karo būtigeidžių žydrųjų žmogeliukų batalionas. Kas įdomiausia tai kad apskritai vokietijoje tas google streetview tai kažkoks persona non grata. Niekur neįsileidžia. Tarsi visa vokietija būtų slapta karinė bazė. Nors ir šilutėj jie turbūt daugiau nei pusę vaizdų kuriuos buvo nufotografavusi google jau yra cžvistėliai ištrynę iš google streeview. Vilniuj tas pats. Turbūt ir kitur lietuvoje panašiai. cžvistėliai kraustosi. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
to..2019-06-02
Vokietijoje maisto parduotuvės dirba iki 20 valandos . Per tris metus neteko matyti mirštantį iš bado , kad maisto nenusipirko . kebabus valgo emigrantai ir žemesnis socialinis sluoksnis. Tu pastoviai šudą mali. Iskraiptai faktus taip tie " lietuvininkų " garbintojai. Gal tu Šilutės kraštotyros muziejuje dirbi ? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2019-06-02
aš negaliu sau prieštarauti nes aš nieko ir neteigiu ir nieko nesakau. čia tik tavo nuostabus protas raibuliuoja ir krokia kuris lanko vaivorykštes. jam negalima atrodyti nesuprantančiai jis turi jungti taškus. tame ir brexito esmė kad pas brexitinius padugnės visi jų gerų ketinimų procesai ir eismas važiuoja atbulomis. nu kaip tas vėžys kurį kryžiuočių daktarų grupuotė varo visiems ir po to apsimeta kad "gydo". Tad tu teisus - brexito nėra išskyrus tiek kiek yra čia atsibastę brexitinių padugnių. O jų sprendžiant pagal pavardes tai yra labai daug. Beveik nebeliko lietuviškų pavardžių iš viso. Tikra baltoslavija kur kažkokie WestWorld brexitiniai sukraustė kažkokius koubojus ir indėnus. Vakar vakare baigėsi dujos. Bandžiau užsisakyti kad atvežtų. Kiek tų numerių buvo visur jau atjungti, kitur paskambinus atsiliepia angliškai šnekantys automatai, o vieninteliai kurie veža dujas paaiškino kad iš viso nauja pasaulio tvarka atėjo - nebedirba iki pirmadienio. Kažkas panašaus matyt kaip vokietijoje, kur dirbantis žmogus net maisto nenusipirks normaliai. Matyt kad eitų pas alibabas kebabų pirkti. Nu visos maisto parduotuvės dirba iki 6 val vakaro. Socialinis modelis sukonstruotas taip kad visur mūsiškiai galėtų šaudyti į savus.

Tad čia ir yra visas aparteidinių atgimėlių įdomumas. Nieko nėra išskyrus teatrą, cirką, atrakcionus, šventes, karnavalus, šventikus, iškrypėliatas, šlykštėliatas, rūpintojėliai, tt...Visas tas balaganas tarnauja kaip priedanga, kur jie užkariavę teritoriją turi atviros visuomenės įgaliojimus ir laisvę užsiimti kažkokiais uždarais ir slaptais dalykėliais. Įsivaizduok šiu laikų situaciją kur vaikas gimsta kalėjime pas kažkokę kalinę kuri kali uždaryta kalėjime. Nu vaikui apie laisvę gali tik papasakoti pasakas kiti kaliniai, parodyti su pirštu link spygliuotomis vielomis apraizgytą tvoros. Žodininkystės atžvilgiu vaikas laisvas, bet prirakintas prie kažkokios kalės kuri kali ir jisai turi kalėti kartu. Panašiai yra ir su vaikais gimstančiais aparteidiniuose dievų miškų ar dievų miestų cžv kalėjimuose (visa lietuvos teritorija kuri per diplomatinį al-qaedos tinklą apima visą žemės ūkio ministeriją). Netepsi nevažiuosi.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
to...2019-06-02
pats sau prieštarauji. Jeigu niekas nežino kas ten ką kažkur valdė ir nieko nebuvo , tai kodėl tu teigi , kad buvo kažkokia Graikija , Romos imperija ?
Tu pats prieštarauji sau kiekviename poste ! Susigalvojai tą žodį " brexsitai " ir rašinėji jį kaip " snarglys " ant sienų , pasitaikius progai , nors jo nėra .
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2019-06-02
niekas nežino kas ten ką kažkur kažkada valdė. pats pagalvok apie nuolat besibrexitinančius atgimėlius mūsiškius kabinančius makaronus apie visokius lietuvninkus, knygnešius, heydekrugus, šilo karčiamas, tt. Nesvarbu tie pavadinimai. Tame ir esmė kad aš nebandau apsimesti. Aš žinau kad jūs atgimėliai nieko nežinot. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
to...2019-06-01
bandai apsimesti protingu ir daug žinančiu . Bet matyt per daug DELFI skaitai.
Pasižiūrėk kaip vadinosi Konstantinopolis , kaip graikai valdė jį.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2019-06-01
putin durak.. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2019-06-01
yra globalizuotas pasaulis kur turkmėnija ir yra iranas ar atvirkščiai. lietuva tai baltoslavija. nu žinai išperoksidinta slava ty garbė. je suis char&lie. nu pats pagalvok apie aukštumalos pelkę, kuri irgi jau paversta į karakumus, tik kraštelis paliktas "turistinėms" reikmės. visą juodąjį auksą kažkur išvežė kažkokie alibabos. Gal į karakumus statyti oazes? Gal olandiniai tulpiniai tulpes augins? Nu tame ir esmė kad nežinosi nieko jeigu tikėsi ir tik ėsi tai kas parašyta juodai tam kad juodinti. Nu pats pagalvok kad ir tas stambulas, anksčiau buvo graikija konstantinopolis, romėnų imperija, tt. Kol kažkas nepasibrexitino. Nu nors šilutė nors gal ir giminiaujasi su turkijos miestu, bet gal ten valdžioje kokie nors užsilikę graikai, isis, al-qaeda, tt ar panašiai. Pats pagalvok kiek yra žinomų tų požeminių senovinių miestų turkijoje. Kiek nežinoma tai nežinoma. Atseit skirti gyventi šimtais tūkstančių žmonių. Tais laikais kai nebuvo nei elektros, nei prožektorių, nei kanalizacijos, geoterminio šildymo, tt. Nu gal tai ir yra tie atgimėliai? Kiborgų žemė kuri yra žemai. Kaip tu gali gyventi po žeme? Turėtum būti kaip kurmis? O gal atvirkščiai matyti ne tik tamsoje, bet kiaurai sienas? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
to...2019-06-01
karakumai Turkmėnijoje , o ne Irane.
Ko čia klaidini tautą ?
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2019-06-01
matai vėl išlindo cžv gražulio kelnininkas ir aiškina apie kažkokių mūsiškių atsakomybę prieš vaikus. Čia reikalinga turėti omenyje kad gal būt jisai turi omenyje baudžiamąją atsakomybę už tai ką jie daro vaikams. Tai yra jisai grasina, bandydamas jus atgrasyti nuo neapgalvotų žingsnių. Ale natistinės ESesininkų "pratybos". Nu jie ir "apsidraudžia" su rėkimais kai muša. Jie gi nuolatos su liepiamąją nuosaka rėkia "gelbėkit vaikus". Jeigu jūs vaikų negelbėjate vadinasi tai yra žalia šviesa šitiems smaluotų biudžetų padugnėms tuos vaikus smaugti. Nu tame ir esmė kad jūs nežiūrite ten kur turėtumėte žiūrėti, nes kryžiuočių vaivorykštinis geguturaitis ne tik kad vaikšto laisvai nebaudžiams, bet ir toliau mindo ir priminėja vaikus. Va čia ir yra įdomu iš kur čia šitie kryžiuočiai yra atsibastę, nes tokių kuprotų kalnų alibabų snukių čia nebūdavo. Va čia irgi negalima žiūrėti į pietinius kaukazo belaisvininkus, irano karakumus, turkijos požeminius miestus, australijos goober peddy, tt ir ignoruoti šiaurės kryžiuočius ale visokius vikingus, kalniečius ir žemaičius. Nu žinot škotijoje vyrai vaikšto su sijonais ir be triusikų matyt kad būtų patogiau užsiimti ta tikrąją meile kur jie taip tikrai mylį visokias lietuvas. Pagalvokit apie helsinkio požemius, kur jie po helsinkiu pasistatė žemaitiją didesnę negu lietuvos žemaitiją. Nu atseit gali gyventi neribotą laiką milijonas žmonių požemiuose. Tad čia ir žmona ir daugiavaikė šeima ir vaikai tik gyvieji skydai kurie naudojami kad pridengti vienaragių snarglius ir gražulio kelnių švytėjimą. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar dalį sumokėto gyventojų pajamų mokesčio skiriate paramai?