200 metrų kelio atkarpa bus sutvarkyta

2019-06-09, Lijana JAGINTAVIČIENĖ
Po lietaus kelias tampa neišvažiuojamas.
Po lietaus kelias tampa neišvažiuojamas.

Į redakciją kreipėsi šilutiškiai, Stadiono gatvės gyventojai. „Mes nebegalime toliau taip gyventi, mes nebeturime kuo kvėpuoti“, - teigė jie.

Pasak pašnekovų, visais metų laikais jiems tenka gyventi nepatogumuose, kurių miesto teritorijoje neturėtų būti. „Kai karšta – kyla dulkės. Negalime nė į lauką išeiti – nėra kuo kvėpuoti, skalbinių padžiauti negalime – tuoj būna murzini. Sode nusiskinti uogą ar obuolį neįmanoma, nes jie dulkėmis aplipę. Kai palyja, neįmanoma išvažiuoti, išbristi – duobės ir tešlynai. Tik keli šimtai metrų ir negali sutvarkyti“, - piktinosi Birutė Armonienė.

Pasak moters, gyventojai ne vieną raštą pateikė, ne kartą pas Šilutės seniūną Raimondą Steponkų, buvusį mero pavaduotoją Algį Bekerį ir net pas patį merą Vytautą Laurinaitį kreipėsi. Tačiau iki šiol jaučiasi neišgirsti.

Buvęs vicemeras žadėjo, kad keliu pravažiuos speciali mašina, kuri sulipdys dulkes. Tačiau iki šiol ji taip ir nepasirodė. Po pažado praėjo metai.

Kita moteris papildė, kad baisiausia buvo nueiti pas seniūną. „Jis pradėjo stalčius daužyti, šaukti, kad nėra pinigų, net kišenes išvertė. Nieko negalėjo normaliai pasakyti“, - teigė pašnekovė.

„Šilokarčemai“ nepavyko prisiskambinti Šilutės seniūnui. Į klausimus atsakė meras V. Laurinaitis. Pasak jo, kelias bus sutvarkytas, kai bus vykdomas stadiono rekonstrukcijos projektas. „Pagal Vyriausybės sprendimą, perimtas parkas. Mėnesio laikotarpyje projektas bus pristatytas visuomenei. Vasaros gale planuojama pradėti darbus. Kelias bus sutvarkytas rudenį arba kitų metų pavasarį. Ten bus tvarkoma visa gatvė. Reikės kasti nuotekų ir vandens trasas. Todėl nelogiška būtų dabar tvarkyti kelią“, - dėstė meras.

Taigi, atsakymas aiškus - kelių šimtų metrų atkarpa bus sutvarkytą arba šį rudenį, arba kitų metų pavasarį.


Straipsnio komentarai

..2019-06-11
nu lingvistiškai žiūrint žodis "skandinavai" yra sinonimškas žodžiui "užgavėnės" tik skandinimas toks labiau specifinis užgavimo būdas. Tuo labiau kad kažką skandinant galima dar ir visaip užgaulioti, barstyti druską ant žaizdų, kratyti akmenis su šaukštais į maištaujančias zombių makaules, siūlyti skęstančiajam šiaudų pagraibyti, tt.. Tad skandinavai irgi tik vienas iš užgavėnių personažų laukinėse vakaruškų karčiamose ale EBSW ir sekundžių bankuose. Nu tame ir esmė visuose tuose "skandinaviškuose" bankuose, kur čia ir dabar visus skandina nėra nei vieno skandinavo, net jeigu tie bankai stovi toje pačioje skandinavijoje. Tai irgi cirko palapinės. Matot šilutėje taip gyvenimo lygis pakilo kad net patys pačiausi "skandinavijos" bankai pradėjo jaustis tarsi kokios pelenės. Matyt nebegali darbuotojams mokėti monako lygio algos. Turėjo brexitintis ir SEB ir Luminor kaip kokie sniego lavinininiai breivikiniai Snorai. Tarsi juos kažkas būtų išvaręs. Nebėra jiems atseit čia ką veikti. Tad visokios saulės mūšio transporto sistemos yra įdomu, bet tai per didelis mechanizmas kad jį kažkaip nagrinėti tuo labiau kad tai kerta rubikonines sienas. Geriau paimti kažką "įdomaus" tai yra visokie MLM spec nazų spec nazai ale oriflame, herbalife, amway, yager, kryžiuočiai jehovos liudytojai, miesto gražintojai ir grąžintojai, kūno, dvasios ir sielos gražintojai ir grąžintojai, tt. Ten sienos kertamos invertuotai. Nu jeigu žiūrėti į tuos keistuolių teatro reiškinius logiškai kad niekas iš niekur neatsiranda tai jie gi turi dalyvauti kažkokiuose programose ir pogromuose. Nu jie nieko neparduoda. Jokio veiksmo nevyksta išskyrus simuliacija. Nu kažkas panašaus kad karinėje bazėje kur privaloma dalyvauti, bet kadangi yra atvira kryžiuočių visuomenė tai jeigu kažkoks durnius užeis į tokią bažnyčią tai yra įgaliojimas tuos durnius mušti. Nu pvz "mūsų" patvoriniai skandinaviškas baldų fabrikas kur šilutei padovanojo savo ištepliotą apgriuvusią tvorą, dabar dar ir apšiurusį fasadą. Tai ir yra pavyzdys "sezamai atsiverk". Nu už tą nutepliojimą kažkokie saliamonai susialchemino didelius pinigus. Kažkas panašaus vyksta ir su MLM ale oriflame. Tai smaluotų biudžetų naftotiekis kur trojos arkliai gali apsimesti kad jie "kasa" užkriptovaliutintą auksą. Jie labai moka gražiai kasytis nemokamai. Jūs tinginiai tingite tik pasilenkti kad tą auksą pasiimti. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2019-06-10
ta pati antarktikos taisyklė ir galioja su kito "mūsų" kranto kaimynais, kurie jau kažkodėl nebe baltai, bet skandinavai. Nu jeigu žiūrėtum į jų vėliavas per baltai/juodą televizorių tai jie visi atrodytų kaip vienodi kryžiuočiai. Oslo tai naujas pavadinimas. Nėra dar nei šimto metų dar suQQkavę QQraitytojai. Prieš tai vadindavosi Christiania ale kryžiuotiana. Patys pagalvokit apie žuvėjų krašto nacionalines žvejybos keistenybes tuose kraštuose pvz kalbu ne apie supuvusės silkės atrakciją, bet kažką labiau universalesnio taip vadinamą likorice, kurį skandinavai dievina, nors logiškai neina suprasti kodėl. Tas skonis labai šlykštus ir nėra žaliavų kad pasigaminti tokį "desertą". Kažkas labiau panašaus į viduržemio jūros "skonį" kur jie geria anyžiaus degtinę ale ouzo. Čia neaišku nuo kada liquorice paplito skandinavijoje, bet gal tai gali tarnauti kaip kažkoks indikatorius rodantis otomanų invaziją. Ar tai nesutampa su "naftos" atradimų norvegijoje? Gal jie kaip aparteidininkų "boring company" tuo metu nusitiesė požeminius vamzdynus į norvegijos pusę. Na gal ir pas mus taip naftą kintuose "atrado" - atšaką padarė į kintus. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
.. to Mokesciu moketojas2019-06-10
tik nekabink makaronų su savo mokesčių pasakomis. lietuvoje net neegzistuoja mokesčių sistema išskyrus tiek kiek reikalinga kad atrodytų. nu žinai kaip kad hollywoodo westernuose kur filme atrodo stovi senovinis miestas, nors tikrovėje tik butaforiniai namų fasadai pastatyti šalia drąsuolių drasiųjų drąsos kelių kur bėgioja indėnai ir koubojai ir kitokio plauko taborų persirengėliai užgavėninkai: boratai, alibabos, plėšikai, kryžiuočiai, žydai, čigonai, tt. Nu visi keliai vesdami į romos romėnų taborus veda labai suktais labdaros šilko kelių vingiais. Jeigu tave paleis karaliauti basą ir nuogą, toli nepakaraliausi ir nepakariausi nesvarbu ar gatveje -20C ar +20C. Tad mokesčių sistema tarnauja kaip viena iš lazdų kad muštis ir rėkti. Jie nėra neteisūs, nes iš esmės čia nieko ir nėra. Nu įsivaizduokit antarktika kur yra tos visos stotys veikiančios kaip stogas mokslo daktarų grupuotės kažkokiems laurų kvartalams vystyti. Dabar jie jau atvirai šneka kad mokslo ten nėra ir nebuvo tai buvo tik priedanga - antarktika yra kolonizuojama. Viskas į antarktiką yra susivežama. Panašiai ir čia lietuvoje. O kad veisiami žmonės kaip gyvuliai kuriems kabinami makaronai kaip tik širdis geidžia buožėms tai yra visiškai nebesuprantama. Nu pažiūrėk kas ten per "žmonės" gyvena toje stadiono gatvėje. ir citrinliemeniai benruomenę bendruomeninantys kukuliniai cžvistėliai ir geltonosios spaudos priespaudininkai, ir žuvėjų krašto žuvėtojai, tt. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Mokesciu moketojas2019-06-10
idomu kiek ta Birutė prisimestu prie to kelio remonto . Kažkaip visi iprate tik reikalauti O pavz kitose šalyse 50 % valstybe moka 25% savivaldybe 25% gyventojai . Aš tai tuo keliu nesivažineju o moketi turesiu Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?