Užsiėmimas pareikalavo daug kantrybės ir atidumo

2019-06-07, Aldona Rauktienė, Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Usėnų filialo bibliotekininkė
Net dvi valandas mokiniai susikaupę gamino medinius laivelius: klijavo laivo detales, dažė ir tvirtino bures.
Net dvi valandas mokiniai susikaupę gamino medinius laivelius: klijavo laivo detales, dažė ir tvirtino bures.
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Usėnų filiale gegužės mėnesį viešėjo Salos etnokultūros ir informacijos centro kultūrinės veiklos vadybininkė Sonata Verbučianskė.

Mokiniai susidomėję klausėsi pasakojimo apie Kuršių mariomis plaukiojusius laivus, apie tradicinį pamario krašto gyventojų amatą – laivų statymą.

S. Verbučianskės vedamas edukacinis užsiėmimas „Suvenyrinio laivelio gamyba“ sužavėjo ne tik vaikus, bet ir suaugusius. Net dvi valandas mokiniai susikaupę gamino medinius laivelius: klijavo laivo detales, dažė ir tvirtino bures.

Užsiėmimas pareikalavo daug kantrybės ir atidumo, tačiau rezultatas nudžiugino. Sukurtais suvenyrais, mediniais laiveliais, mokiniai papuoš savo aplinką.


Straipsnio komentarai

..2019-06-07
kas čia per pavardė "Verbučianskė"? taip bando įkalti į jauną samonę cžvistėliai išlankstytą ir išorvelintą istoriją. atseit lašas po lašo ir akmenį pratašo. toks ir maištas tų smaluotų biudžetų. Vaikai tai supranta. Prieš vaikus ir kariaujama. oho vos ne kiekvienam paruošė po stendą. ir iš kokių blusų tokia brangi prezentacija? nors ta plačiaformatė spauda yra atpigusi, bet vis tiek ne iki tokio lygio kad panorėjus lydekos per lieptus pradėtų ropoti. Kažin kodėl toje rusnėje nėra išlikę jokių to "tradicinio" gyvenimo pėdsakų? Tame ir esmė nebuvo čia jokių tradicinių gyventojų, buvo tik "netradiciniai" gyventojai išlaužti iš raudonų pirštų atbuline tvarka. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar Lietuvoje reikėtų uždaryti rusakalbių mokyklas?