Pagėgiškiai sporto šventėje Palangoje

2019-06-05, VšĮ „Sporto ir turizmo centras“ informacija
Kartu su pagėgiškiais Lietuvos asociacijos „Sportas visiems“ prezidentas Bronislovas Vasiliauskas. Autoriaus nuotr.
Kartu su pagėgiškiais Lietuvos asociacijos „Sportas visiems“ prezidentas Bronislovas Vasiliauskas. Autoriaus nuotr.

Savaitgalį Palangoje surengtas jau tradicinis, 25-erius metus vykstantis sporto mėgėjų festivalis „Sportas visiems“, kurį organizuoja Lietuvos asociacija „Sportas visiems“.

Pagėgių sporto entuziastai bei VšĮ „Sporto ir turizmo centras“ darbuotojai kaip ir kasmet šiemet vėl dalyvavo šioje sporto fiestoje ir puikiai atstovavo Pagėgiams smiginio rungtyse.

Šių metų Palangos festivalyje dalyvavo visas būrys pagėgiškių. Vyrų komandai, kuri iškovojo antrąją vietą, atstovavo Zigmas Gaubys, Pranas Juodis, Remigijus Špečkauskas. Mišrioje komandoje kovėsi Gabija Brazlauskaitė, Dainius Maciukevičius, R. Špečkauskas. Ši komanda taip pat tapo antrosios vietos nugalėtoja.

Iš viso smiginio turnyre kovėsi 250 dalyvių ir bendroje įskaitoje 1-ąsias vietas tarp moterų ir vyrų iškovoję G. Brazlauskaitė ir R. Špečkauskas atrodė tikrai įspūdingai. 

Kasmet paskutinį gegužės savaitgalį Palangoje vykstančiame festivalyje dalyvauja po kelis tūkstančius neprofesionalių sportininkų ir sporto mėgėjų. Festivalio programa pritaikyta kiekvienam pagal pomėgius ir fizinį pajėgumą: nuo raminančios jogos, mankštos paplūdimyje, gimnastikos pasirodymų, rankos lenkimo iki gatvės krepšinio, paplūdimio tinklinio ir kitų varžybų.


Straipsnio komentarai

..2019-06-09
jokie jie nepagėgiškiai. matot visos pavardės fiktyvios. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar gerai atidirbo Seimas šią pavasario sesiją?