Policija siunčia žinią vairuotojams: praneša apie grėsmę

2019-06-06

Vyraujant karštiems orams, Lietuvos policija socialiniuose tinkluose išplatino žinutę, kuria ragina vairuotojus įvertinti situaciją ir pasirūpinti ne tik savo, bet ir keleivių saugumu.

„Esant karštiems vasaros orams kviečiame vairuotojus pasirūpinti savo ir keleiviu saugumu, dažniau sustoti ir pailsėti, gerti pakankamai vandens.

Trumpas sustojimas neįtakos jūsų kelionės laiko, o gurkšnis vandens prie vairo padės jums geriau jaustis kelionėje.

Vien vakar, dėl pablogėjusios vairuotojų sveikatos, įvyko 4 eismo įvykiai, tad saugokite save", – socialiniame tinkle „Facebook", oficialioje savo paskyroje rašo Lietuvos policija.

tv3.lt

 


Straipsnio komentarai

..2019-06-06
todėl svarbu yra susiprasti kad jeigu nori važiuoti vandeniu niekas netepama, net žuvėjų krašte. Nu kam važiuoti jeigu jūs elgiatės tarsi jau būumėt atvažiavę į galinę stotelę. Tai labai negerai jeigu važiuojate vien dėl to kad būtų važiuojama kažkokiais ratais žiedinėse sankryžose. Netgi jeigu kažkaip bandysit gudriai užmaskuoti tuos maršrutus kad taip neatrodytų. čia akivaizdūs sunkūs psichiatriniai simptomai. neveiksnumas. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2019-06-06
matot vėl aiškina kažką kažkas kas neturėtų iš viso nieko aiškinti. policija tai negyvas objektas. nu kažkas slepiasi ir stovi už to žodžio, naudojasi "policija" tarsi širma, užuolaidą. Tad čia yra įdomūs ir stebuklingi įgaliojimai kur kažkoks madmeninis buratinas sėdi ir kalba už visą policiją. Svarbu pasirinkti kažkokią teritoriją kur atrodytų kažkaip visiems. Nu pvz naudojantis šundaktarių taisyklėmis: svarbu nepakenkti. Kiek šiais laikais mašinų kuriose nėra kondicionierių? Turbūt net pas trojos taborų buožių modernius traktoriuose ir ten yra kondicionieriai. Tad tokie pacypavimai kur kišami trigrašiai ne į savo teritoriją ir yra teritorijos užkariavimai, kur bandoma sudaryti kažkokį įspūdį kad čia ir yra policijos reikalas atrodyti kad jie jau viskuo yra ant tiek pasirūpinę kad pradėjo jau rūpintis ir jūsų troškulių. Bet čia sunku kažkaip ir ką pasakyti su viešnamių ryšininkų veikla. Matot kaip išsireiškia "saugokime save"? Tarsi jums tai būtų neaišku, nes jūs zombis kuris pavojingas sau. Aiškina tai kas savaime turėtų būti aišku ir taip. Nu laiko už durnius. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?