Lietuvių jaunavedžių košmaras plaukiant į Rusnę: įstrigo rusų pasieniečių rankose

2019-06-07

Lietuvių jaunavedžiams penktadienio vakarą vykusios vestuvės nemaloniai įsimins visam gyvenimui. 

Prieš 19 val. jaunavedžiai, keliaudami pramoginiu kateriu, užplaukė ant seklumos. Tačiau ne gresianti bauda buvo blogiausia. Kateris įplaukė į Rusijos vandenis, todėl buvo nutemptas į Rusijos pasienio užkardą.

„Jie užplaukė ant seklumos, sugedo variklis ir dreifavo laukdami pagalbos, marios nunešė katerį į Rusijos teritorinius vandenis“, – portalui lrytas.lt teigė įvykio liudininkas. Šiuo metu jaunavedžių šventėje tvyro įtampa, mat šie į šventės vietą – „Villa Rusnė“ – negrįžta jau porą valandų. Liudininkai teigia, kad pasienyje jaunavedžiai išsigando, mat prabilta apie tai, jog pasieniečiai, kol vyks tyrimas, juos gali laikyti net tris paras. Kreiptasi į Valstybės sienos apsaugos tarnybą ir ambasadas. „Kol kas galime tik patvirtinti faktą, kad pramoginis kateris į Rusiją įplaukė Kuršių mariose ties Skirvytės žiotimis. Juo plaukė 7 Lietuvos piliečiai. Toliau įvykį tiria Rusijos federalinė pasienio tarnyba.

Daugiau aplinkybių paaiškės vėliau. Taip pat negalime patvirtinti teiginio apie tai „kad rusai pramogautojų nepaleis tris dienas“ – viskas priklausys nuo įvykio aplinkybių ir jų tyrimo. Laukiame daugiau žinių iš Rusijos pasieniečių“, – naujienų portalui lrytas.lt sakė Valstybės sienos apsaugos tarnybos atstovai. Kaip pasakojo naujienų portalo lrytas.lt šaltiniai apie 22 val. paaiškėjo, kad nuotakos mamos ir svečių pastangomis, susisiekus su Rusijos ir Lietuvos ambasadų atstovais, įvyko susitarimas.

Pagal paskutines žinias, jaunieji į savo šventę atvykti turėtų iki vidurnakčio.

lrytas.lt

 


Straipsnio komentarai

vestuvės2019-06-11
yra vestuvės. Prie ko čia plaukiojimas...dar sienos pažeidimas...
Kartais mandrumas pridaro problemų...
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2019-06-08
negalima kažkaip žiūrėti atlaidžiai į tokias butaforines apeigas tarsi tai kažkokios tradicijos. jeigu pagalvoti rimčiau tai iš tų tradicijų kad ir kelių dešimtmečių lietuviškos istorijos likę tik pats žodis. Nu atseit vestuvės ir afrikoj ir čiukotoje yra vestuvės.

Keitės ir miestai, ir veidai.
Šaukiau tave, bet tu manęs neišgirdai.
Metai nuskendo tolumoj,
Bet tavo meilė vėlei šaukia grįžt namo.

Kas tokiais atvejais svarbu tai nepasimauti ant binarinių bėgių ant kurių ir važiuoja iškrypėliato gyvuliniai vagonai. Nu kai jūs galvojate apie santuokas jums atrodo kad tai santuoka tarp žmonių ale vyro ir moters, o ne kažkoks "encounter of the third kind" biologinių ginklų smaluotų biudžetų garbėtroškinis paradas tarp kažkokios džiazuojančios merginos ir gražulio kelnininko.

Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2019-06-07
kadangi šiais laikais visos santuokos fiktyvios greičiausiai ir sienos "incidentas" fiktyvus. Nu gal tik taip cžvistėliai teišėjo "changeling" scenarijus, kad ištraukti kažką iš rusijos į lietuvą ar atvirkščiai. Komentaras patinka Komentaras nepatinka