Ministerija primena mokyklų vadovams dėl karščių lanksčiai koreguoti ugdymo procesą

2019-06-13, smm.lt
pixabay.com iliustracija
pixabay.com iliustracija

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija primena, kad mokyklų vadovai gali koreguoti ugdymo procesą ir, esant ypatingai karštiems orams, gali leisti vaikams neiti į mokyklą, jei oro sąlygos kelia pavojų mokinių sveikatai ir neleidžia užtikrinti tinkamų mokymosi sąlygų nei mokyklų patalpose, nei kitose aplinkose.

Tokia informacija šios savaitės pradžioje išsiųsta visoms mokykloms, akcentuojant, kad užsitęsus  karštiems orams Lietuvoje ir kylant pavojui dėl mokinių sveikatos, galima drąsiai  koreguoti ugdymo procesą, pvz., pamokas ar jų dalį keičiant į kitas ugdymo organizavimo veiklas kitose erdvėse ir aplinkose ar, išskirtiniais atvejais, leidžiant mokiniams likti namuose, prieš tai informavus mokinių tėvus.

Sprendimo teisė mokyklų vadovams koreguoti ugdymo procesą nustatyta švietimo, mokslo ir sporto ministro įsakymu dėl bendrųjų ugdymo planų.


Straipsnio komentarai

.. to įdomu2019-06-13
tame ir esmė kad padarė dvyliką klasių dar tarybiniais perestroikiniais laikais. Kas įdomiausia kad tuo metu rusijoje kaip buvo taip ir paliko 10 metų vidurinį mokslą. Tik kai sugriuvo tarybų sąjunga padarė 11 metų. Čia irgi negalima kažkaip žiūrėti pro svieto lyginimo prizmę tarsi rusijoje kokybiškesnis mokslas ar protingesni mokiniai kad jiems reikia mažiau laiko gaišti su kažkokiomis ostapininkų pinklėmis. Dabar liuciferonai tą visą savo ostapininkystės sistemą bando irgi labai užkriptologinti sumakliavoti kad neitų niekam nieko suprasti kaip jie čia viską vagia, kaip jie savus šaudo ir tas aferas daro. Nu susigalvojo visokiausių buožinių pavadinimų: gimnazijų, progimnazijų, tt. visas mokyklas pervadino išgalvotų ir išorvelintų personažų vardais pvz jankus, vydūnas, tt. Tad čia yra baisu baisu kas daroma šitame cžv gestapo dievų miške. litvicidas visais 666 frontais nei vieno vaiko nepaliks gyvo - "no child left behind". Komentaras patinka Komentaras nepatinka
įdomu2019-06-13
mokiniams kokia nauda tokių vasarinių ale mokslų. Metus dametė prie vienuolikos klasių...vis mažai...
To labiausiai reikia dirbantiesiems toje pūvančioje sistemoje...jos klerkams...juk atlyginimai mokami jr dzin rezultatai.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2019-06-13
čia svarbu atkreipti dėmesį į "komunikacijos skyriaus" žodininkystes. ką reiškia oficialioje kalboje pavartotas būdvardis "drąsiai"? Kas čia per violetiniai patvoriniai? Su šitais liuciferonais, kurie visada vaidina kad nešioja šviesas dėka garbėtroškinių paradų reikalinga elgtis labai atsargiai. Nu matot pati ministerija randasi kažkokių liuciferoninių reformatorių išorvelinto "didžiavyrio" gatvėje. Jisai atseit perfrazavo kryžiuočių "išmintį" apie prigimtinę nuodėmę - vaikai negimsta laisvi. Jie atseit ir laisvina visus kad tie ilsėtųsi ramybėje. Tai turbūt viena iš didžiausių įstaigų lietuvoje, nepamirškit kad net nacionalinis vėžio centras veikia po SMM stogu. Čia neaišku kas ir kaip su tokiais pavadinimais nes visų pirma yra neaišku kuriai nutylėtai nacijai turėtų tas centras turėtų būti kažkaip akredituojamas. Nu dar čia neaišku ar kažkokiai nacijai varomas vėžys ar kažkokia nacija varo vėžį? Problema ta kad nacija, tauta, tt tai netikros karinės apgaulės sanpratos skirtos makaronų kabinimui brexitinių kolonijų ir cžv kalėjimų vaikams. Žydinčioje aparteido vienybėje visi lygūs, nėra jokių tautų ar nacijų išskyrus rakštisteinų stalčius kur visi suskaldyti ir sugrupuoti valdymo tiklais į visokias kategorijas ir grupes. Nu kažkas panašaus jeigu kiaulėms fermoje aiškintų kad gardai kur tos kiaulės kalinamos yra namai ir apsauga nuo vilkų kurių knibždėte knibžda dievų miškuose už tų fermų sienų. Tame ir esmė kad tai nėra netiesa. Visi tie gyvuliai ir suvalgomi. Negana tie kurie prižiūri gyvulius irgi žino kad su jais negalima elgtis ir nesielgia gyvuliškai. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kaip manote, ar bus antroji viruso banga ir vėl įvestas karantinas?