Šilutės lakūnų neįveikė padangių maršrutuose

2019-06-14, Lijana JAGINTAVIČEINĖ
Šilutiškiai  J. Subačius ir A. Malinauskas tapo Lietuvos ultralengvųjų orlaivių pilotų čempionato nugalėtojais. A. Poteliūno nuotr.
Šilutiškiai J. Subačius ir A. Malinauskas tapo Lietuvos ultralengvųjų orlaivių pilotų čempionato nugalėtojais. A. Poteliūno nuotr.

Ignalinos aerodrome ultralengvųjų orlaivių pilotai varžėsi dėl Lietuvos čempionato medalių, o rugpjūtį ežerų apsuptame aerodrome pilotai iš daugelio šalių kovos dėl senojo žemyno čempionų titulų.  Šilutiškiai pasirodė itin šauniai.

Ruošiasi Europos čempionatui

Besivaržantiems padangių maršrutuose teko atlikti dvi rungtis – navigacinę (170 km) ir tikslaus tupdymo. Geriausiai užduotis atliko pilotai iš Šilutės aeroklubo – Justinas Subačius ir Arnas Malinauskas. Duetas surinko  1 300 taškų. Dabar vyrai ruošiasi Europos čempionatui, kuris vyks taip pat Ignalinoje. Planuojama rugpjūtį sulaukti dalyvių iš 15 šalių. Bus varžomasi dėl medalių šiose klasėse: vienviečiai ir dviviečiai lėktuvai, skraidyklės, malūnsparniai. Ruošiama apie 15 rungčių – navigacinės, tikslumo ir ekonomiškumo.

Pasak A. Malinausko, sudėtinga Šilutės aviatoriams ruoštis varžyboms, mat Lietuvos kariuomenė vis dar delsia  atnaujinti sutartį dėl aerodromo ir angaro perdavimo pagal panaudą. „Norime dalyvauti Europos čempionate rugpjūtį. Ruoštis reikia jau dabar. Jei uždraustų naudotis Armalėnuose esančia baze, tektų vietos ieškoti kur nors kitur“, - kalbėjo pašnekovas. Jam šios varžybos buvo pirmosios. Ne kartą jose dalyvavo kolega Justinas.

Laukia pasirašytos sutarties

Praėjusių metų sausio 11 dieną asociacijai „Šilutės aeroklubas“ Lietuvos kariuomenė atsiuntė raštą, pasirašytą paties Lietuvos kariuomenės vado, gen. ltn. Jono Vytauto Žuko, o jo tekstas sukėlė nerimo ir panikos bangą: „<...> informuojame, kad Lietuvos kariuomenei yra reikalinga ši infrastruktūra ir jos perduoti asociacijai „Šilutės aeroklubas“ negalime“.

Panaudos sutarties naudotis aerodromu aviatorių klubas neturi. Pasiekęs neigiamas kariuomenės atsakymas į prašymą perduoti naudotis (panaudos sutarties pagrindu) nekilnojamuoju aerodromo turtu, iššaukė neramias mintis. Aviatoriai pasijuto vejami lauk, nežinia kur. Tačiau kariškiai sušvelnino verdiktą ir kartu su Šilutės rajono savivaldybe sėdo prie derybų stalo. Dabar klubas daugiau nei pusę metų laukia, kada vis dėl to ta panaudos sutartis bus pasirašyta.

Kuria aviacijos istorinį paveldą

Šilutės aeroklubas skaičiuoja jau šešis dešimtmečius. Jo ištakose stovėjo žymus lakūnas ir konstruktorius Vladas Kensgaila. Nepriklausomybės laikotarpiu čia telkėsi aviacijai neabejingi žmonės, klube buvo ugdomi sklandytojai, aviamodeliuotojai, būrėsi ultralengvųjų orlaivių pilotai, aviakonstruktoriai, buvo vykdoma aktyvi sportinė veikla, šilutiškiai dalyvauja ne tik Lietuvos, bet ir tarptautinėse sporto varžybose. Ne vienam veikla aerodrome padėjo pasirinkti profesiją.

Šiuo metu klube aktyviai skraido apie 20 klubo narių. Kolektyvas kasmet prižiūri kilimo ir tūpimo taką, jų ženklinimą, pagal išgales remontuoja angarą, pjauna tako žolę, lygina kurmrausius, voluoja. Taigi, atlieka visus darbus, kurių reikalauja Civilinės aviacijos administracija, kad išlaikytų aerodromo statusą. Šiuo metu pagrindinė sąlyga aerodromo statusui atkurti – panaudos sutartis, nes, šiai pasibaigus, neteko ir aerodromo statuso.

Galima džiaugtis, kad  klubui sunkiu laiku, visi kartu aviatoriai – jau kelios jų kartos – puoselėja gražias aviacijos tradicijas. Jie pildo Lietuvos aviacijos istorinį paveldą.


Straipsnio komentarai

.. to Hadis2019-06-17
nu taip ir reikalinga galvoti apie tavo kištamą trigrašį: kuo smirda tuo ir kitus tepa. matai tu su savo trigrašiais kišdamas galvoji kad visi tai kažkokie automatai ir šoka pagal tavo trigrašio mirtinai pavojingą dūdelę. Tame ir esmė kad kryžiuočiai patys prieš savo sviesto sviestavimo kardus yra prisigalvoję įvairiausių saugumo priemonių kad ir double jeopardy. Tad tu dantų nešiepk, nes mums ir kalančių kalių kalantys dantys įdomūs. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Hadis2019-06-17
manau šitas komentatorius šitaip reiškia užslėptas suicidines mintis. Jam rimtai pagalbos reikia Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2019-06-16
nu elementarus pavyzdys apie oficialias struktūras kur laikas važiuoja atbulomis. Visų pirma tai bet kas kas yra reglamentuojama kaip privaloma pvz nuteistieji kalėjime. Jie skaičiuoja laiką atbulomis. Jų gyvenime prasideda kažkoks naujas gyvenimas kur pagal teisinės sistemos logiką jie pradeda gyventi ne nuo nulio. Ateina visi į tokį gyvenima su kažkokia prigimtine nuodemę. Ir priklausomai nuo tos nuodėmės dydžio jiems atseikėjama laiko kur tas laikas kažkaip stebuklingai tą nuodėmę išgydo. Atiduodama skola visuomenei. Nu tokia keista logika pas tuos kurie naudoja teisimą kaip bausmę. Kiti atvejai kur skaičuojasi laikas atbulomis kad ir privaloma tarnyba kariuomenėje. Privalomo mokslo mokyklose net yra "tradicijos" kur švenčiami šimtadieniai. "teisimas" yra glaudžiai susieta ir su daktarų grupuotės nusikaltimais prieš žmoniją, kur jau teisimas sutapatinamas su diagnostika, kur nuteisiami žmonės visam gyvenimui. pvz koks beraštis vilkinis ostapininkas su ėriuko tylėjimo baltumo chalatu "nustato" N stadijos vėžį ir nuteisiamajan išburia iš kavos tirščių kad liko pusę metų gyventi. Ir čia nekalbame apie zombių teritorija kur nudiagnozuotam vistiek nesvarbu jis nemoka skaičiuoti nei į priekį nei atgal. Nu apie visus gegučių lizdus kur nurašomi žmonės į kairę ir į dešinę, jeigu eilė per didelė kad sugrūsti į krematoriumų krosnis. Kas liečia ostapininkus šokinėjančius nuo kėdės ant kėdės taip vadinamus biudžetinius valstybės karjeros tarnautojus tai čia irgi taip tiksi viskas, bet smaluotiems biudžetininkams tos kėdės nei šilta nei šalta. Jie tik vaidina kad tos kėdės kažką reiškia. Nu kaip kryžiuočių šventikai bažnyčiose su savo raganinėmis apeigomis. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
.. to Aero2019-06-15
Aš nerašau tam kad kažkas kažką suprastų. Nes cžv gestapo lygybės režimo laikais vos tik kažkas kažką supranta jie tuo momentu ir yra labai suklydę. Čia nėra taip paprasta, bet aš nenoriu plėstis. tik aš neteisingai vienoje vietoje parašiau "JAV air force". Matai patys lakunpalaikai savo pavadinime numeta "A" raidelę iš "USA". Jie demonstratyviai signalizuoja kad jie yra ne iš JAV, bet iš JV. Tai yra ne iš amerikos, bet iš kažkokių jungtinių valstijų. Čia jau negalima kažką galvoti, nes anglų kalboje žodis "state" reiškia ir valstybę, naciją/tautą (nation state), arba teiginį pvz you keep stating something incomprehensible. Lietuvos mastu turbūt ne rajonai, bet apskritys jau kažkas panašaus į "state". Nu gal ta US sąvoka yra ne tai kad sinonimas bet kažkoks saitas kitiems reiškiniams kur naudojamas žodis "jungtinis" ale UN, UK, tt.. Tai yra visur tas pats "jungtinis", bet pateiktas kita forma. Nu tai ir yra "uber alles" pavyzdys, kur kažkas egzistuoja kaip vaivorykštė. Nu ale srovė tarp dviejų kontaktų, jeigu yra įtampa. Va čia jau ir eina kalba apie elektronius ginklus tai yra jūsų pasipriešinimą (varžą). Visiškai nesvarbu kokia to pasipriešinimo išraiškos forma: smurtinis, nesmurtinis, tt.. Jūs nieko nereiškiate. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Aero2019-06-15
Didysis komentatoriau, turbut dauguma nelabai supranta, ka jus cia norit pasakyti, vien tik sapaliones, ir kazkokie kliedesiai... Nusileiskit ant žemės Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2019-06-15
kas liečia šilutės aerodromą tai negalima nekreipti dėmesio ne tik į pragarines misionierių jonizacijas (hellions) kur jie čia irgi "tvarkėsi" kapus taip kad kažkokios išorvelintos istorijos atrodytų kažkaip. Nu su tais macikais yra įdomus variantas. Ten kažkoks ypatingas konclageris, nes sekama keletą istorijų lygiagrečiai tarsi paruošti keli variantai nesvarbu kažkuris išliks kaip stipriausias ir bus panaudotas. Nu viena iš sekamų pasakų kad macikuose buvo specializuotas kalėjimas ir buvo kalinami kažkokie aukšto rango lakūnai if US Air force. Iš kur, kaip, kodėl, tt nesvarbu. Tokia istorija. Tad tie trandalietininkai varomi su kažkokia pragarine jonizacija (hell+ions) visada ten užsukdavo atsižymėti tarsi kažkokia piligrimystė. Nu nieko nesiskiria kaip komunistai lankydavo kažkokią "amžiną" ugnį per gegužės 9. Nu tame ir esmė jeigu istorija orvelinama ne vien tam kad jūs ją galėtumėte kartoti, bet gal tai tarnauja kaip kriptografijos priemonė. Nu jeigu lietuva yra cžv kalejimo teritorija tai gal čia ir tarnauja JAV air force lakūnai, kurie tuo pačiu ir "kali". Labai sudėtinga kažką suprasti tokiuose inception jovaluose išskyrus kai jie pradeda nusišnekėti, bet ir tai gali būti spečialiai kaip kad šindlerio saraše kažkokiam nebaudžiamam gestapininkui užsinorėjo papromogauti su diedovščinomis. Nu jeigu jie susigalvoja piatiletką kuri važiuoja atbulomis "benjamin button", back to the future, Иван Васильевич меняет профессию, viešnia iš ateities, tt. ir ką tu jiems padarysi? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2019-06-15
matot iš karto kalenbachinis gandis rūpintojėlinasi. diagnozuoti moka, bet gydyti ne. chirurginis batsiuvys kuriam nereikia pačiam siūtis nei batų nei kojų, nes mūsiškiai į savo pačių kojas ir nešaudo, nebent iš tuščių patronų ar rašalo pripildytų butaforijų jeigu reikia suvaidinti. Jie gi ne durneliai. Nu gali padiagozuoti bet kokių batų turinį jeigu jam tie batai prie širdies. Po to nueis į labdarinio šilko kelių labdarinė ir "nusipirks" batus kaip paveldą į kurį įsispyręs galės vaikščioti.
Tai kaip veikia žuvėjų krašto žuvinimai, žuvimai, tt..? Sunku ką ir pasakyti, nes kaip bepasakysi vis tiek bus kažkas nesuprantama. Nu pavyzdžiui jeigu jūs nežinotumėm nieko apie koridą ir kažkas papasakotų apie tai kad ispanakalbėse šalyse specialiai auginami jaučiai ne mėsai, bet kūrybiškam skerdimui su keistomis apeigomis. Skerdikas prieš paskerdžiant su jaučiu visaip žaidžia kaip katė su pele, tyčiojasi visaip, kol išsiurbus visas jėgas iš buliaus paima ir nuduria. Ir tai kažkokia nacionalinė pramoga ale klumpakojis psichopatams. Specialiai pastatyti stadionai, arenos, profsąjungos, specializuota medicina, tt.. Ką reiškia "navajo windtalkers". Apie ką eina kalba? kas čia per vėjas kuris šneka? Gal taip kažkokie aborigenai pavadino ar turėtų pavadinti kažkokias raganystes kurios mums parduodamos kaip radijo bangos bevielis ryšys? Prisimenat šnabždėjimus toje saloje tv seriale "LOST" (dingę), kur tie šnabždėjimai buvo kažkaip labai visiems baisūs. Nu viskas kas nesuprantama ir yra baisu. Kitas atvejis yra jeigu nesuprantama bet paaiškinama tam kad galima pasižymėti kad buvo suprasta taip kaip reikalinga aiškintojams. Čia jau "švietėjinė" liuciferonų veikla. Jeigu jie išmokins per privalomą mokslą kas yra normalu ir kas yra nenormalu teoriškai, jūs nieko nežinosit kol nesusidursit. Jūs niekados neišmoksit kovinių menų skaitydami knygas. Bet taip ir suorganizuotas šioulaikinis karas, kur priešui informacija pateikiama taip kad jinai būtų nesuprantama. Nu čia lietuva čia lyja (geltoni) lietūs. Įsivaizduokit jeigu jūs spoksojote youtube kažkokį buožę kažką valgant geriant jums per burną seilės varvėjo burnoje nieko neturėjote, bet tas "influenceris" kažkaip užsidirba iš to nes jus pamaitino, numalšino kažkokį žinių alkį, užlopė zombiui skylę smegenyse, laimėjo laiko iš jūsų, tt. Nu čia ir kalbama apie vaikščiojimus su kažkokiais tobulais kardais. Čia jau kitokia virusologija. in (swine) flu
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Arnas2019-06-15
Tau žmogeli reikia pagalbos, gal dar tave išgydytų... Komentaras patinka Komentaras nepatinka
.. to Morta2019-06-15
kas tie tokie "mūsų"? mūsiškiai? Aš pragyvenau šilutėje beveik pusę šimto metų ir net gyvenau viename name su lakūnu, bet apie tokias debesijos technologijų galimybes niekas niekam neaiškino, nei darželyje, nei mokykloje, nei kitur, tt. Matyt tai yra kažkokie malonumai kurie skirti tiems didikų žemės aukštuomenės buožių kastoms kurie ir yra gimę kad skraidyti, o ne kažkokiems mužikams kurie tų buožių veisiami tam kad ropotų žemėmis ir tiems buožėms lenkdami nugaras lankstytusi. Kad ir į dangų kai jie čia skraidys. Ar važiuoja visuomeninis transportas į tą aerodromą? Kaip visi buožės nusigauna iki tų savo lėktuvėlių? Turbūt su kažkokiais kitais brangiais arklių kaimenių varomais prabangiais trandalietais? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Morta2019-06-15
Šilutėje nėra jokios pramogos vienintelė tai galimybė paskraidyti lėktuvėliu virš rajono. Neatimkit ir tą malonumą iš mūsų. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2019-06-15
ir nėra didelio skirtumo su tais pavardžių cirkais, kur šiais laikais lietuvoje jau iš viso kažkoks navaho windtalkers su šnibždėjimais žudančių vėjų indėnų užgavėnės. matyt kažkaip sugalvota kad būtų naudojama vienytis per vaivorykščių tiltus visokiems proletarams, iškrypėliatams, buožininkams, mokslo daktarų grupuotei, kryžiuočiams, tt.. Bet jau tas trumpų dviskiemenių pavardžių tvanas tai jau iš viso kažkas įdomaus. Tarsi spec nazo gvardija iš trumpo organizacijos ar iš kinijos kur milijardas Lee gyvena ar vietnamo kur beveik visi Nguen. Nu jeigu kažkieno pavardė "mulerova" tai nebūtinai negiminė FBI direktoriui, tik galūnė dadėta kad atrodytų kažkaip kad tai kažkas "baltoslaviška". Tuo labiau kad tos visokios atgimėlių prodiūsuojamos "perestroikos", sąjūdžiai, atgimimai, solidarnost, citrinliemenystės, reformacijos, liuciferonystės, demons-tracijos, protestai, protestantizmai, tt gali būti naudojamos kaip drąsių kelėnų svertas kad naudoti baimės energiją kaip instrumentą. Nu pvz kai bujojo lietuvoje tas kgb-cžv žydintis vienybėje sąjudis tai lietuvoje visi rusai buvo tarsi person non grata. PVZ Jeigu nuesi į parduotuvę ir paklausi kažko rusiškai tai buvo taip kad nieko negausi, neaptarnaus. Net mano klasėje viena mokinė pasikeitė pavardė taip kad rusiška galūnė "-va", skambėtų lietuviškai "-vaitė". Tarsi kažkaip reikėjo atrodyti. Tad po tie visi rusai čia kažkaip ir neužsibuvo, nes taip ir buvo kažkas suorganizuota. Tarsi turėjo bėgti ir visi pabėgo. Dabar norima daryti įspūdį kad viskas atvirkščiai. Lietuviai pabėgo į emigracijas, lietuvoje liko tik baltoslavai ir kažkokie pabėgėliai iš kažkokių karinių koncentracijų stovyklų ale arteko, palestinos, JT, tt. O kad ant to lietuvininkų g pastato pakabinta kažkokia lenta apie kažkokį sąjūdį tai čia makaroninės pasakos. Buvo ten anksčiau kultūros namai, bet tuo laiku lygtai ir kažkoks podvalinis cžv gestapo mafiozų baras buvo atsidaręs, kur atgimėliai indėnai girdė ugniniu vandeniu vietinius aborigenus. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2019-06-15
nu taip ir yra su tomis kryžiuočių filosofijomis. visi vaikai gimsta lygus ir nuogi kaip karaliai ir jie kažkokie visi su prigimtine nuodėme, kurią jie turi kažkaip išsikasti ir išsirauti iš savęs patys. Čia yra alibabų kalnakasybos alchemija. Iš nieko sukuriama kažkas. Tarsi vaikai jau gimsta su kažkokiu užkratu. Jie tik prižiūri zombių epidemiją. Laukia kažkokio išsigelbėjimo veisdami žmones, kol gims kažkas su kažkokiu jiems reikalingu imunitetu. Vaikams išduodamas ne šventųjų nulipdytas ubago krepšelis į kurį proto su šaukštu neįkrėsi, nes visi šaukštai tai būna po pietų matyt pas tuos kurie jau gimsta su kažkokiais sidabriniais šaukštais burnoje. Tad vaikas skęsta nuo pat gimimo ir čia pagal buožių ideologiją svarbiausia kad jis susiprastu kad turi pats gelbėtis. Nu jie skęsta kaip kad žuvis kuri burnoje prisisėmusi vandens. Jiems neina ištarti nei vieno savo žodžio, viską ką šneka tai yra kažkokių inteligentiškų buožių intelektualinė nuosavybė už kurią tie vaikai už panaudojimą irgi iš karto patampa skolingi. Tad visur yra paruošta daug šiaudinių gelbėjimosi ratų, už kurių griebdamiesi vaikai tik juokina svietą. Kažkas panašaus kaip gyvuliai ginami į skerdyklą, kur jie eina įkalinti šalia tvoros, nebandydami iš jos išsivaduoti. Tam ir reikalinga liuciferių šviesos nešiojimo ir mėtymo švietimo ir šventimo sistema, kur nieko ir nemokoma išskyrus visokių išorvelintų mokslo daktarų grupuotės nesamonių, dalyvauti visokiose apeigose ir švesti mūsiškių šventes. Bet tame ir esmė su dvigubomis sistemomis kad jos gali būti panaudotos ir tam ir anam. Nu pvz kažkoks ežeriukas gali būti panaudotas veronikoms atsikratyti ir tuo pačiu kažkokioms buožėms smagintis su irklentėmis ant tų skystų kapininynų. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2019-06-15
ką reiškia kad mažam vaikui atrodė ar buvo daroma jog atrodytų kad lakūnininkai geriau gyveno kažkokiais 1970-ųjų tarybiniais laikais? Nu pradžiai tai kažkoks pamotinis kalių ėdimas nuo ryto iki vakaro ideologinis auklėjimas grįstas gerų ketinimų pamatais ir be galo, be krašto, be pabaigos, be stogo, tt, kur siekiama absoliutaus paklusnumo, be jokių atsikalbinėjimų, nei žodelio negalima ištarti, o jeigu tos kaimynų vienturtės dukrytės neėda tai čia turbūt jinai kažkokia lepūnėlė jai galima turėti kažkokią savo nuomonę, būti savimi, tt.. Tad iš tokios "rūpybinės" pusės žiūrint tokiam vaikui negalėjo neatrodyti kad visi geriau gyvena. Kad viltingų motinų yra pilna aplinkui. Tik sek kitus ir mokykis kaip būti nesavimi, bandyk iš trupinių susikonstruoti kažkokį monstrą kaip koks frankenšteinas.
Tad su bet kokiais lakūnininkais yra kitos problemos. Čia ne vien akmenys į prezidenturoje atsilakūninusio cžvistėlio darželį kur pas jį pagrindinis patarėjas buvo kažkokia kaukazo kalnų ragana kuri jam užkalbėdavo ir užburdavo net tualetinį popierių kad būtų tinkamas vartojimui. Tad kas liečia lakunpalaikį ir adamsų šeimynėlę tai buvo tik rezonansinė byla kur padarė cžvistėliai rokiruotę. Nėra skirtumas kas per ostapininkas sėdės kėdėje. Jeigu jūs atsisėsit bus lygiai tas pats. Čia kaip iš tos indonezijos pasakos su šnekančiu vėžliu, stebuklingu kardu, drakonu, lobiais..
Panagrinėkit kitą lakūninimo atvejį, kur "šilutiškė" atseit nusilakūnino į ameriką dar vaikystėje ir nuėjus į kariuomenę plauti indų ir skusti bulvių į virtuvę ir susiradusi kažkur krištolines kurpaites iš pelenės pavirto į raumeningą princesę kuri dabar skraidina ir šokdina didžiausius sparnuotus trandalietus - gyvulinius vagonus. Jau vien ta jos mergautinė "lietuviška" pavardė visiškai nelietuviška, bet gerų geriausiu atveju indėniška navaho windtalking dialektas. Kažkokia kalanti kalinti kalių kalytė. Tad čia ir yra dvigubininkystės atrakcionai, kad bet kuris civilinis objektas lietuvininkų gatvėje yra ir karinis objektas kad ir tas rankdarbių ar dovanėlių ar gėlių kioskelis. Nu čia užkriptologinta su karybos strategija kur alibaboms taip iškastos tranšėjos taip kad mūsiškiams būtų patogu šaudyti į savus.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
.. to kadais2019-06-14
aš prisimenu kai augau šilutėj dar į mokyklą nėjau tai gyvenom senam vokiečių name. Aš tiksliai nežinau bet sakydavo kad kaimynas atseit lakūnas. Tokia irgi įdomi indėniška pavardė tarsi jam laimės per mažai atseikėjo. Jo vienturtė dukra buvo panašaus amžiaus kaip ir aš gal šiek tiek vyresnė. Nu reik suprast kad dukra. Kaip iš tikrųjų su tais vaikais buvo čia niekas nežino. Tai jokių paskraidymų mes vaikai nesulaukėm, jokių ekskursijų, nieko panašaus, tt.. Kas liečia kažkokius lakuninimus tai tiek to lakūno mano akyse ir tebuvo. Tik žodis. Nu jie geriau gyvendavo. Atseit lakūnai daugiau uždirbdavo, bet čia negalima irgi kažką susiprasti. Tada jau irgi buvo komunizmo užuomazgos į tai į ką dabar viskas ir yra dabar išbujoję. Dėl šnapso irgi neprisimenu tokių bajerių. Juodini žmones nešiodamas kažkokius pletkus. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
kadais2019-06-14
Nemuno lankose trąšas barstė kukurūznikai AN-2.
Paskraidindavo už butelį...labai mėgo palakti šnapsą lakūnai...
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2019-06-14
jokie jie ne šilutiškiai. kaip galvojate kas buvo pirmiau šilutėje: aerodromas, skraidantys gyvuliniai vagonai su sparnais ar gyvulių fermos gyvulininkystės specialistai? Kaip galvojate kodėl tas aerodromas taip strategiškai įsikūręs tarp veislinių mokslo daktarų grupuotės fermų ir gegutės lizdo? Nu į tokius objektus reikalinga žiūrėti taip tarsi kažkas nesižiūri, tarsi čia yra karinis objektas, nes jie nori kad mes jų žodžius ir medalius priimtume už gryną pinigą. Todėl tas blakės raštas ir buvo psichologinė operacija kad sudaryti įspūdį kad čia kažkokia atskira nesusieta su kariniais reikalais civilinių bobučių bendruomenė. Nu jie tame aerodrome susirenka ir mezga su virbalais akis, kryželiu siuvinėja, tt. Tame ir esmė jie kaip ir visi trandalietininkai nepaaiškina už kokias blusas jie tą techniką turi įsigyję ir valdo nors iš tikrųjų čia irgi nevisai kažkokie azartiniai atrakcionai išrinktiesiems. Komentaras patinka Komentaras nepatinka