Ugnies pliūpsnis sužalojo moterį

2019-06-16, Lijana JAGINTAVIČIENĖ
Moteris net nepagalvojo, kad nelaimė ištiks dėl saulės įkaitintos priemonės. Asociatyvi nuotr.
Moteris net nepagalvojo, kad nelaimė ištiks dėl saulės įkaitintos priemonės. Asociatyvi nuotr.

Birželio 8-ąją, apie 14 valandą, Bendrajame pagalbos centre skubios pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Šilutės rajone, Saugų seniūnijoje, Sakūtėlių kaime, Čiūtelių g. 9, dega butas, gaisro metu nukentėjo moteris.

Į įvykio vietą išsiųstos Klaipėdos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Šilutės ir Klaipėdos rajono priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos. Informacija apie įvykį perduota Klaipėdos greitosios medicinos pagalbos stočiai.

Pasak Šilutės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vyriausiojo specialisto Arūno Ališausko, bute buvo įrengta katilinė. Netoli buvo palikti dujų balionėliai su degikliu. Šie nuo saulės įkaito. Tuo metu moteris sugalvojo uždegti krosnyje buvusias šiukšles. Tačiau... Blykstelėjo ugnies pliupsnis ir gyventoja nusvilo plaukus, apdegė  rankas. Jai pirmąją pagalbą suteikė į įvykio vietą atvykę medikai.

Balkone aptirpo apie du kvadratinius metrus polisterolinės lubų apdailos.


Straipsnio komentarai

..2019-06-16
nu atseit paaiškinamasis straipsnis kuris informuoja žmones kaip ir kodėl atsitiko kažkas kas neatsitinka. Nu įvyko "nelaimė". Bet iš to straipsnio neina nieko suprasti, nors ir buvo pašnekėta su kažkokiais nelaimių specialistais. Matyt per sugedusį telefoną šnekėjo. Nu iš kur tas ugnies pliūpsnis blykstelėjo? Ar čia toks sutapimas kad tuo momentu kai sugalvojo moteris uždegti šiukšles, tuo pasinaudojo ir užpuolė ugniniai gaidžiai? O gal kai jinai spaudė degiklį, tos dujos veržėsi iš įkaitusio balionėlio? Gal net sprogo tas visas įkaitęs balionėlis? O gal čia įkaitęs balionėlis nieko dėtas gal tos šiukšlės buvo kažkokie garuojantys škudurai acetonais varvantys? Važiuojam toliau: nuo ugnies moteris apdegė plaukus ir rankas. Veido neapdegė. Ar jinai tą ugnį kūrė kaip nors už nugaros, nežiūrėdama? Gal turėjo užsidėjus apsauginę kaukę? Nu gal čia ne galvos plaukai apdegė. Nu žmogus tai visas plaukuotas. Gal alkūnių plaukai apdegė? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?