Pagerbti gabiausi mokiniai

2019-06-15, Sergėjus GVILDYS

Savivaldybės vadovai padėkojo gabiems mokiniams, kurie per praėjusius mokslo metus garsino ir reprezentavo pamario kraštą. 

Šilutės rajono savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis, prieš pradėdamas apdovanojimų ceremoniją, padėkojo mokytojams, mokiniams ir jų tėveliams sakydamas: „Šiandien mes, savivaldybės vadovai, norime jums pasakyti ačiū. Ačiū už tai, kad jūs dirbote visus metus ir pasiekėte. Taip, reikia darbo, bet reikia ir talento. Jūs turite talentą ir esate darbštūs. Mes norime pasakyti ačiū ir pasidžiaugti jūsų sėkme. Visiems, kurie esate salėje, šie mokslo metai buvo sėkmingi - ar mokslo, ar meno ar sporto srityse. Jūs reprezentuojate Šilutę, pristatote pamario kraštą ir, be abejo, už darbą reikia padėkoti. Dėl ko noriu jums pasakyti dar kartą didelį ačiū, padėkoti už nuveiktus darbus už jūsų siekius“.  Tai pat meras palinkėjo, kad mokiniai per vasarą pailsėtų ir sustiprėtų naujiems iššūkiams ateinančiais mokslo metais. Rajono vadovas dėkojo ir mokytojams, kurie įdėjo savo darbą, įdėjo išmintį ir atrado šiuos talentus. V. Laurinaitis dėkojo ir tėveliams, kurie šiandien džiaugiasi savo vaikais ir jų pasiekimais. Apdovanojimų įteikimo ceremonialo metu už Šilutės krašto garsinimą ir pasiektus laimėjimus padėkos įteiktos: už laimėjimą tarptautiniame matematikos konkurse - Viliui Andrijauskiui, Vytautei Vilkiūtei. Už laimėjimą respublikos rašinių konkurse Matui Auksoriui, už laimėjimą televizijos projekte „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ Linui Kirjanovui. Už laimėjimą respublikinėje vokiečių kalbos olimpiadoje Ugnei Petniūnaitei, už laimėjimą nacionalinėje teisinių žinių olimpiadoje Benui Tarozai. Už laimėjimą tarptautiniame kūrybinių darbų konkurse: Paulinai Laurinavičiūtei, Akvilei Skierytei. Už laimėjimą respublikos kūrybinių darbų konkurse Rūtai Mielytei. Už laimėjimą tarptautiniuose muzikos konkursuose: Medai Siliūtei, Karolinai Stonytei, Pijui Pirogovui, Saulei Norvaišaitei, Evai Stonytei, Izabelei Orlaitei. Už laimėjimą tarptautiniame muzikos konkurse: Ugniui Urnikiui, Milanai Čuchriajevai. Už laimėjimus respublikos muzikos konkursuose : Beatričei Paičiūtei, Eglei Ramanauskaitei, Juditai Skalauskaitei, Justei Vingytei, Ugnei Kuskytei, Liepai Žadeikaitei. Už laimėjimą respublikos muzikos konkurse: Kasparui Nogniui, Martynui Dirgėlai, Audriui Matulevičiui,  Titui Erciui, Dovydui Karenauskui, Simui Mikloviui, Gintarei Venckutei, Mildai Gutauskaitei,  Gretai Vismantaitei, Medai Stonytei, Emilijai Skrodenytei, Aistei Čeponytei, Majui Vilkui.

Įteiktos padėkos Šilutės pirmosios gimnazijos, Šilutės Vydūno gimnazijos, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinės mokyklos, Šilutės Žibų pradinės mokyklos, Šilutės meno mokyklos, Šilutės rajono Vainuto gimnazijos ir  Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio mokyklos - darželio mokytojams: už labai gerą mokinio parengimą respublikos rašinio konkursui Ritai Judžentienei. Už labai gerą mokinių parengimą respublikos matematikos konkursui: Sigutei Kačinskienei, Janinai Šerlinkienei. Už labai gerą mokinių parengimą tarptautiniam ir respublikos kūrybinių darbų konkursui: Daliutei Montvydienei, Živilei Skirkevičienei, Dainai Nognienei. Už mokinio(-ių) skatinimą dalyvauti Lietuvos televizijos projekte „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ Daliai Agintienei. Už labai gerą mokinio parengimą respublikos vokiečių kalbos olimpiadai Virginijai Kisielienei. Už labai gerą mokinio parengimą respublikos teisinių žinių olimpiadai ir mokinių komandą tarptautiniam projektui Sauliui Zdanevičiui. Už labai gerą komandos parengimą respublikos pradinių klasių mokinių „Šviesoforo“ konkursui Laimai Mačijauskienei. Už labai gerą komandos parengimą respublikiniam teisinių žinių konkursui „Temidė“ Lilijai Zdanevičienei. Už labai gerą komandos parengimą respublikiniam konkursui „Kuriame Lietuvą“ Laimai Toliušienei. Už labai gerą mokinių (-ių) parengimą tarptautiniams ir respublikos muzikos  konkursams:Liudmilai Sandrai Tunaitienei, Liudmilai Kašėtienei. Už labai gerą mokinio (-ių) parengimą respublikiniams muzikos  konkursams: Irenai Bogužienei, Albinai Kazlauskytei, Žydrei Adomaitienei, Loretai Kabanovai, Angelei Alšauskienei, Žilvinui Alejūnui. Už labai gerą kolektyvo parengimą tarptautiniams ir respublikos šokių konkursams: Judrei Railienei, Linai Linkė.  Už labai gerą kolektyvo parengimą respublikos šokių konkursams Alinai Urbonienei. Už labai gerą mokinių ir pučiamųjų orkestro parengimą respublikos muzikos konkursams Gražvydui Railai. Už labai gerą mokinių komandos parengimą respublikos sportinėms varžyboms:Vytautui Kirjanovui, Linai Leikuvienei, Algimantui Burzdžiui. Taip pat padėkota Šilutės Pamario pagrindinės mokyklos mokytojoms Astai Grigalienei ir Nijolei Būdvytienei už labai gerą mokinių komandos parengimą respublikos etnokultūros projekto „Mūsų lobynai“ varžytuvėms „Atverk tautos lobynų gelmes“. Meno kolektyvams ir sporto komandoms, laimėjusioms  prizines vietas tarptautiniuose, respublikos  konkursuose ir varžybose įteikti piniginiai 100 ir 50 eurų vertės prizai.


Straipsnio komentarai

..2019-06-15
Oficialiai vaikų įdarbinimas ir darbas beveik visose civilizuotose šalyse yra uždraustas. Dabar matai šitame žuvėjų krašte kur vėjai naudojami žudymui yra viskas kažkaip kitaip. Vaikams uždėjo ubagų terbas ir liepė eit į priverstinį lažą, kur jie verčiami lenkti nugaras kad garsinti kažkokių medaliais apsikarsčiusių karaliukų garbės paradų troškimo užmojus. tik pavadinta kitaip - terbos vadinamos mokinių krepšeliais ir lažas vadinamas privalomas mokslas.
Kas liečia pačią ceremoniją tai irgi su mokslu nieko neturi bendro. Matot iš kalbos susidaro įspūdis kad apdovanojimai yra už garsinimus ir reprezentacijas. Už pažymius ir medalius, kurie nieko nereiškia. Už tai kad nebuvo problemų. Tad žiūrint iš rakštisteininkystės pusės visos tos apeigos irgi labai svarbu kad forminti "istoriją" visokiems fantomasams, kurie yra apiforminti kad lanko mokyklas, bet praktikoje jų ten nei kvapo nebuvo. Jugi tie vaikai kurie lanko tokias mokyklas jokių mokslų nepraeina. Tik teoriškai praeina pamokas kur jie atseit išmoksta važinėti su jau išrastu dviračiu. Svarbu kad atrodo gerai iš šalies. Kad praktikoje jie nežinotų kur dviračio sėdynė ir kur vairas tai niekam neįdomu. Turbūt kaip kokie bezdžioniukai bandytų atsikasti grandinės ar skaniai sutepta.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kaip manote, ar bus antroji viruso banga ir vėl įvestas karantinas?