Per karščius pasieniečiai įdėmiau stebės prie vandens poilsiaujančius asmenis

2019-06-19, pasienis.lt

Pastaruoju metu Lietuvoje temperatūrai mušant karščio rekordus, palei sieną ir pasienio ruože patruliuojantys VSAT pareigūnai įdėmiai stebės poilsiaujančius asmenis ir jų elgesį prie pasienio vandens telkinių. Toks VSAT vado Renato Požėlos nurodymas perduotas visoms fizinę Lietuvos sienos apsaugą užtikrinančioms pasienio rinktinėms.

VSAT padalinių vadovams priminta, jog instruktuojant pareigūnus, kurie vykdo tarnybą prie pasienio vandens telkinių ar netoli jų, papildomai būtų akcentuojama būtinybė atkreipti ypatingą dėmesį į poilsiaujančius žmones, saugų jų elgesį prie vandens telkinių bei alkoholinių gėrimų vartojimą viešose vietose.

Tuo atveju, jei poilsiaujančių asmenų elgesys sukeltų pavojų jų pačių ar aplinkinių gyvybei, VSAT pareigūnams nurodyta papildomai perspėti poilsiautojus apie saugų elgesį vandenyje ir tinkamai reaguoti tam, kad būtų išvengta galimų skaudžių nelaimių.

 


Straipsnio komentarai

..2019-06-19
čia nors ir gerų ketinimų estakados, bet gali būti kad viršijami įgaliojimai kertant rubikonius kirtimus. Nu pasieniečiai gaunasi kaip kad prižiūrėtojai tupintys dievų miško bokšteliuose kur prižiūri laisvai bėgiojančių klipatėlių elgesį, kad atitiktų tvarkos ir teisingumo normatyvus cžv kalėjime. Nu ale karo policija seka taiką. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar skiepysitės vakcina nuo COVID-19?